6 نکته طلایی برای درس خواندن موثر در آزمون PTE (قسمت دوم)

1- بازخوردهای سازنده

وقتی شما آنچه یاد گرفته اید، تمرین می کنید، چگونه متوجه می شوید که روش درستی را در پیش گرفته اید؟ یکی از بزرگترین مشکلات رایج، ناامیدی شرکت کنندگان در آزمون PTE پس از کسب نتایج یکسان در چندین آزمون است. اینجاست که بازخورد نقش اصلی را ایفا می کند. پس از فهمیدن، یادگرفتن و تمرین روشها، از اساتید برای بازخورد گرفتن و به کارگیری روشهای صحیح کمک بگیرید. شما ممکن است در پاسخ به برخی سوالها، به ترفندهای خاصی نیاز داشته باشید و یا اینکه لازم باشد که دانش خود را در مورد نکات گرامری به روز کنید. بازخوردها برای نیاز و توانایی شما شخصی سازی می شوند.

2- .... و تکرار

شما باید بدانید که درس خواندن برای آزمون PTE آکادمیک، یک فرایند مداوم است. مهارت و دانش زبان شما یک شبه پیشرفت نمی کند. روشها و استراتژی های آزمون نیز پس از صرفا یک بار تمرین، در ذهن شما باقی نمی ماند. شما می بایست مرور کردن و تمرین را ادامه دهید. برای پیشرفت، باید از اساتید مجرب بازخورد بگیرید.

3- برای آزمون ماک ثبت نام کنید.

آزمون ماک برای بخشهای مختلف اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ شبیه سازی شده است. شما می توانید برای دریافت بازخورد، از مشاوره پس از آزمون استفاده کنید. مشاوران در زمینه نحوه پاسخگویی به سوالات شما را راهنمایی می کنند و اشکالات شما را شناسایی و راهکارهای لازم به همراه برنامه ریزی درسی را به شما می دهند تا نمرات شما افزایش یابد.

 

بدانید که در آزمون PTE شما تنها نیستید. تیم مشاوره همواره در کنار شماست.

شما بخشی از خانواده بزرگ بیان برتر هستید..

 

نازلی منجم زاده
تیم PTE بیان برتر

ارسال دیدگاه جدید (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رای

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد