منتور شخصی آیلتس

هرچند بسیاری از داوطلبین آزمون آیلتس، دوره های تکنینک آیلتس را گذرانده اند و با استراتژی ها آشنایی کامل دارند اما به استادی نیاز دارند تا بتواند آن ها را در مسیر این آزمون راهنمایی کند. منتور شخصی به معنی ارتباط مستقیم بین یک شخص متخصص و به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه و مهارت خود با شخص زبان آموز در جهت ثبت پیشرفت وی و گزارش به برد تخصصی می باشد. به علاوهء برنامه ای منظم و مدون، که برای هر فرد به صورت مجزا می باشد، را ارائه دهد و طبق برنامه قدم به قدم پیش روند، و در اجرای برنامه ها تا روز شرکت در آزمون او را راهنمایی کند تا با غلبه بر ترس خود و رویارویی با موانع موفق باشد. تصور کنید برای رفتن به باشگاه ورزشی برنامه ریزی کرده اید، مسلماً به یک مربی نیاز دارید تا در این مسیر همراه شما باشد.

وظیفه منتور شخصی

وظیفه منتور شخصی بررسی و ارزیابی وضعیت پیشرفت دانشجو، زمان بندی اجرای برنامه ها و همچنین با راهنمایی و ثبت گزارش ایشان را تا رسیدن به هدف مورد نظر کمک و راهنمایی می کند و تدریس و ریشه یابی مشکلات دانشجو از جمله وظایف منتور شخصی نمی باشد.

ویژگی های منتور شخصی
  • راهنمایی دانشجو در راستای غلبه بر ترس وی
  • زمان بندی انجام تکالیف بر اساس توانایی زبان آموز
  • ارائه شیوه تمرین و حل مشکل تا شرکت در آزمون
محتوای برنامه

محتوای این دوره بر حسب توانایی های هر فرد متفاوت می باشد و برای هر فرد به صورت مجزا  برنامه ای متفاوت ارائه خواهد شد. به این معنی که علاوه بر استراتژی ها و تکنیک های آزمون، تمرین ها و تکالیفی برای بهبود سطح عمومی زبان انگلیسی نیز ارائه خواهد شد تا به فعال نگه داشتن ذهن داوطلب یاری کند. به عنوان مثال اگر فردی در مهارت اسپیکینگ احساس ضعف بیشتری کرد، تمرکز برنامه بر روی بهبود وضعیت اسپیکینگ خواهد بود هرچند که سه مهارت دیگر نیز تمرین خواهند شد.

تماس‌های تلفنی

در طول دوره با داوطلب تماس گرفته خواهد شد و ایرادات و مشکلات آنالیز و بررسی خواهند شد. ممکن است که این تماس ها به طور تصادفی و بدون برنامه ریزی قبلی باشند.

مدت زمان هر دوره

مدت زمان در خواست منتور به صورت ماهیانه است و استاد در هر هفته، طی 2 تماس تمرین های ارائه شده به داوطلب، که شامل 4 مهارت اسپیکینگ، لیستنینگ، رایتینگ و ریدینگ هستند را با یکدیگر بررسی و آنالیز خواهند کرد. 

هزینه هر دوره

هزینه منتور شخصی به صورت ماهیانه 350.000 تومان است که شامل پکیج های تصحیح اسپیکینگ و رایتینگ در طول دوره یک ماهه نیز می باشد. 

ارسال دیدگاه جدید (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، امکان داره که خارج از کشور منتور داشته باشیم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
ممنون ميشم كمي بيشتر در مورد منتور توضيح دهيد و اينكه استاد را مي تونيم خودمون انتخاب كنيم؟ شنيده بودم كه امكانش هست . اما چگونه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، وقت بخیر
میخواستم اگر ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید در مورد اینکه مثلا هماهنگی اولیه چطور صورت میگیره یا زمان بندی شروع چطوری هست. منظورم اینه که اگر یکم جزئیات بیشتری قرار بدید خیلی دید بهتری میده به ادم که قراره چطور باشه.
متشکرم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام منتور رو چرا برداشتید خیلی خوب بوده الان باید چه کنیم بجای منتور؟؟؟؟من یک ماهه منتظرم برای فعال شدن منتور اما خبری نیست

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید