(Author) Uncategorised بازدید: 55925

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (152)

امتیاز 5 از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از پاسخگوییتون
فقط امکان هست درباره شیوه امتحان و خرید کتاب
در این دوره توضیح بدید

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول مسیر مرتب ارزیابی میشید و از همون ارزیابی ها هم یاد میگیرید؛ هدف نمره نیست! بلکه رفع اشکالاته. ما آزمون پایان ترم ندارم چون معتقدیم اصلا نمیشه در کلاس ها شرکت کنی و یاد نگیری. همچنین برای سفارش کتاب پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر اقدام کنید
http://bayanebartar.org/on2linebooks

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید من در تعیین سطح کلاسم c1A مشخص شده حال با اینکه ۱۶سال دارم مشکلی از بابت ثبت نام پیش نمیاد . چون این دوره مناسب ۱۸سال به بالا هست؟
و کسانی بودن که با این سن در تین کلاس ها شرکت کرده باشند.

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
...

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
کنارتونیم نگران هیچی نباشید با قدرت شروع کنید مهشید جان

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من پارسال دوره ی آیلتس رو شرکت کردم ولی همچنان توو مکالمه خیلی مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین که کدوم کلاس مکالمه رو بردارم چون حالت پیشرفته به نظر میاد ۶ سطح بود

Ramin Shahrad
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم بهتون در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در دوره پیشنهاد شده شرکت کنید اگر سطح تون معادل نمره 5نیم به بالا هست بهتر هست از دوره های مکس شرکت کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من چند ماه پیش تعیین سطح دادم الان دوباره میخوام تعیین سطح بدم متاسفانه نمیتونم باید چیکار کنم

طناز
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در خدمتتون هستیم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B...

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B افتادم ولى كلاسها پرشدند براى ساعت ١٨-٢٠ مجدد داراى ظرفيت ميشود؟بايد دايما سايت را چك كرد يا در زمان خاصى ظرفيت جديد اضافه ميشود يا سايت فعال ميشود؟

ادامه مطلب
هما صفاري
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتون تدریس میشه تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند
پیشنهاد میکنم آخر این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره ویدئو وکب ثبت نان کردم ولی بعد از واریز مبلغ و کم شدن پول از حساب پیغام امد روی صفحه که دریافت کننده تامعتبر است.لطفا راهنمایی کنید چون از امروز دوره شروع میشه

ارتا اصغری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید همکارم راهنمایی تون میکنند آرتا عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من تعیین سطح دادم و و سطح C3A هستم
تنها میتوانم در کلاسهای حضوری یکشنبه و سه شنبه
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ شرکت کنم.
آیا بهمن ماه چنین تایمی کلاس خواهید داشت؟

مجتبی کیاسالاری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله حتما نگران نباشید کنارتون هستیم تا آخرش
بی صبرانه منتظریم تا شمارو کنارمون داشته باشیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخير من يكشنبه كتاب ترم جديد رو سفارش دادم به دستم نرسيده، ارسال چند روز بعده و از كجا ميتونم پيگيري كنم

هانیه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
بله عزیزم تا این هفته به دستتون میرسه پیشنهاد میکنم فایل پی دی اف کتاب رو دانلود کنید عزیزم تا به دستتون برسه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام می خواستم بدونم کلاس های انلاین تون در چه پلتفرمی برگزار می شه . ممنون

مرضیه میرحسینی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرضیه جان حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
من یه پیام دیروز دادم و نام و شماره تماس گذاشتم.میشه لطفا حذفش کنید.چون شماره ام اونجاست.!!!!!!!!!!!!!!

صابری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام جناب صابری عزیز
حذف شد پیشنهاد میکنم برای مشاوره شماره تماستون رو به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید.
ببخشید من حدود ۲-۳ هفته پیش توی تلگرام به ادمین بیان برتر پیام فرستادم و علاقه داشتم که تو این مجموعه کار کنم اما چون رزومه نداشتم نوشته بودین به تلگرام پیام بدین .
میخواستم بدونم خیلی زمان میبره که بررسی کنید؟

مهدیه
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید عزیزم
حتما بررسی میشه و اطلاع رسانی میشه عزیزم
باعث افتخار بیان برتر هست که شمارو کنارمون داشته باشیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر، ببخشید تعیین سطح دادم، c3a افتادم اما هنگام ثبت نام اشتباها یه سطح دیگه ثبت نام کردم. تو روخدا بگین که میشه منتقل کنم؟

حسانه صالحی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
پیشنهاد میکنم وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون بالای صفحه گزینه تیکت رو انتخاب کنید و به پشتیان دوره تون تیکت بزنید و توضیح بدید ایشون راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید..میخواستم بدونم کلاس دوره pte هم برگزار میکنید؟

نگار
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید
در حال حاضر خیر نگار جان پیشنهاد میکنم سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخواستم کلاس ثبت نام کنم اما متاسفانه ظرفیت کلاسها تکمیله.میخواستم بدونم ترم بعدی از چه زمانی شروع میشه؟؟

هدیه کرم نیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
عزیزید پیشنهاد میکنم اوایل دی ماه سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میخاستم بدونم اگر یک ترم ثبت نام نکنیم مشکلی پیش میاد یا نه ؟؟

هستی سردیک
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
خیر هستی جان اگر با زبان در ارتباط باشید در طول این یک ترم مشکلی ایجاد نمیکنه
مرور داشته باشید عزیزم
کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
میخواستم بدونم دوره ده ماهتون منبع آموزشیتون چیه روی کتاب خاصی کار می‌کنید و در هر کلاس چند نفر هستند بصورت آنلاین
سپاس گذارم

رحیم
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند کتاب های ویکی که مولف شون مدیران بیان برتر هستند
که براساس نیاز های دانشجویان ایرانی طراحی شده و ظرفیت هر کلاس نهایت 20نفر هست و به هردو صورت آنلاین و حضوری...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند کتاب های ویکی که مولف شون مدیران بیان برتر هستند
که براساس نیاز های دانشجویان ایرانی طراحی شده و ظرفیت هر کلاس نهایت 20نفر هست و به هردو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخوام دوره مکالمه رو ثبت نام کنم ولی ظرفیت ها پر شدن چیکار باید انجام بدم

علی محمد منتظری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و در دوره مد نظرتون ثبت نام کنید.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر ..من تعیین سطح c1B شدم میخواستم مشاوره بگیرم که دوره wiki یا max رو شرکت کنم؟؟ باتوجه به اینکه که میخوام مکالمه رو خوب یادبگیرم و بعد هم برای ایلتس اقدام کنم...و اینکه تو دوره مکس فقط رومکالمه کار میشه؟؟

فاطمه لشگری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
سطح قبولی شما سطح سی وان بی از دوره ویکی هست شما میتونید بعد از اتمام دوره ویکی در دوره مکس شرکت کنید
اگر قصد گرفتن آیلتس رو دارید میتونید بعد از اتمام دوره ده ماهه در دوره تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
سطح قبولی شما سطح سی وان بی از دوره ویکی هست شما میتونید بعد از اتمام دوره ویکی در دوره مکس شرکت کنید
اگر قصد گرفتن آیلتس رو دارید میتونید بعد از اتمام دوره ده ماهه در دوره تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتو تدریس
میشه تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند.

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، روز بخیر
ببخشید من هدفم این هست که آزمون آیلتس شرکت کنم و نمره بالایی بگیرم ، ولی نمیدونم چه دوره هایی رو باید بگذرونم . تعیین سطح رو انجام دادم و نتیجه شد C1B ... لطفا من رو راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مراحلی رو بگذرونم ....

سلام ، روز بخیر
ببخشید من هدفم این هست که آزمون آیلتس شرکت کنم و نمره بالایی بگیرم ، ولی نمیدونم چه دوره هایی رو باید بگذرونم . تعیین سطح رو انجام دادم و نتیجه شد C1B ... لطفا من رو راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مراحلی رو بگذرونم . سپاسگزارم ?

ادامه مطلب
پردیس پاکدلیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم در سطح فعلی تون شرکت کنید تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید عزیزم
بعد از اتمام دوره ده ماهه یعنی سی فور بی میتونید درکلاس...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم در سطح فعلی تون شرکت کنید تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید عزیزم
بعد از اتمام دوره ده ماهه یعنی سی فور بی میتونید درکلاس تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتون تدریس میشه
تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه و شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند.

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
برای کلاس های آنلاین سطح c3a دوره دی ماه ساعت ۱۸:۳۰-۲۰:۳۰ هم میذارید برای ثبت نام یا کلاس نیست اصلا این ساعت؟

بهراد جهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله دوست عزیز پیشنهاد میکنم این هفته و هفته آینده سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من آزمون ماک ۵.۵ شدم و می خوام دوره آیلتس ثبت نام کنم اما دوره های آیلتسون آنلاین نبود و فقط حضوری بود. آیا آنلاین جدید باز می شه؟

زهرا کی شمس
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم پیشنهاد میکنم این هفته و هفته آینده سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من به صورت اینترنتی از طریق سایت کلاس intro A رو که در تاریخ ۸ دی ماه شروع میشه رو همین امروز ( ۸ آذر ) ثبت نام کردم، اما متوجه شدم برنامم تداخل داره و میخوام کلاس رو کامل کنسل کنم.
از چه طریق باید اقدام کنم؟
باید به صورت حضوری مراجعه کنم؟
و...

سلام
من به صورت اینترنتی از طریق سایت کلاس intro A رو که در تاریخ ۸ دی ماه شروع میشه رو همین امروز ( ۸ آذر ) ثبت نام کردم، اما متوجه شدم برنامم تداخل داره و میخوام کلاس رو کامل کنسل کنم.
از چه طریق باید اقدام کنم؟
باید به صورت حضوری مراجعه کنم؟
واینکه کل هزینه به حسابم برمیگردد؟

ادامه مطلب
نعیمه زارع شاه آبادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
نعیمه جان عزیزم پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت پروفایل تون قسمت بالا گزینه تیکت هست به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون رسیدگی میکنند عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و عرض خسته نباشید
من با عرض شرمندگی در ساعات کلاسم، شرکتمون کلاس گذاشته و حضور در کلاس من به مشکل می خوره میشه لطفا ساعات کلاسمو تغییر بدم به یکشنبه سه شنبه 18:30 - 20:30
کد دوره : OC2A199
1400/09/07
استاد آزاده صدر
تلفن بنده:...

با سلام و عرض خسته نباشید
من با عرض شرمندگی در ساعات کلاسم، شرکتمون کلاس گذاشته و حضور در کلاس من به مشکل می خوره میشه لطفا ساعات کلاسمو تغییر بدم به یکشنبه سه شنبه 18:30 - 20:30
کد دوره : OC2A199
1400/09/07
استاد آزاده صدر
تلفن بنده: 09123394115
خواهشا تا سه شنبه به من اطلاع بدید ممنون میشم

ادامه مطلب
مریم امیری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
بله عزیزم حتما پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت پروفایل تون بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت
به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون پیگیری میکنند براتون مریم جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وققتون بخیر
برای کلاس های آنلاین WIKI چندتا سوال داشتم
اینکه ظرفیت کلاس ها چند نفر هست؟ و چقدر زمان به هر نفر میرسه که در کلاس مشارکت داشته باشن؟ چون کلاس مکالمه است و اگه جمعیت زیاد باشه دیگه کارایی که باید داشته باشه رو نداره

مه تا قربانیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
ظرفیت کلاس های آنلاین نهایت 20نفر و حضوری 10 نفر هست
برنامه ریزی کلاس ها جوری صورت گرفته که وقت برای مشارکت دانشجویان و تدریس استاد باشه
همچنین یک سری تمرین ها خارج کلاس هست که تداخلی با کلاس نداشته باشه...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
ظرفیت کلاس های آنلاین نهایت 20نفر و حضوری 10 نفر هست
برنامه ریزی کلاس ها جوری صورت گرفته که وقت برای مشارکت دانشجویان و تدریس استاد باشه
همچنین یک سری تمرین ها خارج کلاس هست که تداخلی با کلاس نداشته باشه و در طول هفته خارج از کلاستون با زبان در ارتباط باشید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر،من این ماه ۷آذر کلاسم شروع میشه دوره های ۱۰ ماهه و برای اولین بار هست که دوره زبان باهاتون شروع کردم،الان سوالم اینه آیا باید برای ماه بعد الان ثبت نام کنم؟

محبوبه پیشه ور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بعد از شروع شدن کلاستون جلسه سوم دوره تون بهتون اطلاع رسانی میشه تا دوره بعدی تون رو ثبت نام کنید عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من تعیین سطح c2A هستم معادل چه سطحی میشه . Elementary?

مرجان نامجوفر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
سطح پری اینترمدیت هست عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
سطح من C2B شد ولی کلاسش نیست. میتونم C3B شرکت کنم؟

سیدمحمدعلی سیدباقری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میشه باتوجه به سطح تون شرکت کنید سطح پیشنهادی شما دو سطح بالاتر از سطح فعلی شماست
ممنون میشم اوایل آذر ماه سایت رو چک بفرمایید ظرفیت دوره برای دی ماه باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میشه باتوجه به سطح تون شرکت کنید سطح پیشنهادی شما دو سطح بالاتر از سطح فعلی شماست
ممنون میشم اوایل آذر ماه سایت رو چک بفرمایید ظرفیت دوره برای دی ماه باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

nice

کریم علوی
This comment was minimized by the moderator on the site

سپاس از مهرتون

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من ازمون تعیین سطح دادم و سطح c2b قبول شدم میخواستم بپرسم مطابق چه سطحی است؟elementary?intermediate?

مهام محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
pre intermediate هست
خیلی عالیه با قدرت شروع کنید کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. عصر بخیر. من کلاس c3a حضوری رو ثبت نام کردم. پنل کاربری من یک قسمت داره ورود به گروه تلگرام. ولی برای من فعال نیست.
چیکار کنم؟

مهسا زمون
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
مهسا جان پیشنهاد میکنم از داخل پروفایل تون در قسمت بالایی یه قسمت هست به اسم تیکت به منتورتون تیکت بزنید ایشون پشتیبان دوره تون هستند بهتون راهنمایی میکنند.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

من ایلتس ۶.۵ دارم میخوام برای مکالمه ی پیشرفته دوره ی MAX رو ثبت نام کنم

زهره مدنی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
خیلی عالیه کنارتون هستیم پیشنهاد میکنم تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در دوره های مکس شرکت کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وخسته نباشید
من اشتباهی دوره ی c3A رو ثبت نام کردم و کتابش رو هم سفارش دارم
ولی میخوام دوره ی max ثبت نام کنم به جاش
امکانش هست که کلاس و سفارش کتاب قبلی رو کنسل کنم؟

زهره مدنی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
تعیین سطح دادید عزیزم؟؟
چه سطحی قبول شدید؟؟ طبق اون سطح باید شرکت کنید
دوره مکس سطح پیشرفته تر دوره ده ماهه هست عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید جلسه ها ضبط میشه؟ اگه جلسه ای غیبت داشتیم؟

مهسا پهلوی
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید مهسا جان
بله عزیزم هر جلسه ضبط میشه و داخل پروفایل تون قرار میگیره عزیزم تا فرصت مرور داشته باشید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام من برای شرکت در کلاسintroAباید چه کتابی تهیه کنم؟؟

یاسمن خرسندگهر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
کتاب اینترو رو باید ثبت نام کنید عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

باسلام و احترام
من طبق تعیین سطح، C1B هستم. خواهشمند از ساعت 16:30 به ساعت 18:30 تغییر یابد. چون با عجله انتخاب کردم متوجه نشدم این ساعت هم کلاس دایر است و می توانم انتخاب کنم. چون کارمند هستم این ساعت برای من خیلی بهتر است.
باسپاس فراوان

فاطمه تمجیدی فرح بخش
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت پروفایل تون در بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت
پیشنهاد میکنم تیکت بزنید به پشتیبان تون همکارم راهنمایی تون میکنند.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

ساعت 6ونیم تا 8ونیم همه پرشده است منم کارمند بانکم دیر میرسم خونه و نمی تونم زودتر در کلاس حاضر بشم PLEASE

مریم ارشادی
This comment was minimized by the moderator on the site

من چک کردم همه پر شده است

مریم ارشادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم ظرفیت ها پر شده است
پیشنهاد میکنم سایت رو چک بفرمایید که اگر ظرفیت های جدید باز شد اطلاع پیدا کنید.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

ببخشید سطح ثبت نام جدیدم C3A هست که یادم رفت در پیغام قبلیم بنویسم

مریم ارشادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من در سطح C2B مشغول به تحصیلم و کارمند بانک هستم ومتاهل ساعت کارم طولانی است و فقط میتونم در ساعت های 19 الی 21 انلاین حضور پیداکنم 6 روز هست که درگیر کرونا شدم امروز حالم بهتر شده تونستم به کارهای شخصی ام رسیدگی کنم وقتی خواستم در این ساعت...

سلام من در سطح C2B مشغول به تحصیلم و کارمند بانک هستم ومتاهل ساعت کارم طولانی است و فقط میتونم در ساعت های 19 الی 21 انلاین حضور پیداکنم 6 روز هست که درگیر کرونا شدم امروز حالم بهتر شده تونستم به کارهای شخصی ام رسیدگی کنم وقتی خواستم در این ساعت ثبت نام کنم پر شده بود با توجه به اینکه علاقمندم آموزشم پیوسته باشه وقطع نشه خواهش میکنم با توجه به شرایط خاصی که برام پیش آمده لطفا کمکم کنید

ادامه مطلب
مریم ارشادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم که بهتر باشید
برای دوره آذر ماه کد ها باز هستند مریم جان آخرین ساعت دوره ها شش و نیم تا هشت نیم هست عزیزم که کد ها داخل سایت باز هستند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

من نه کامنتم رو می‌بینم نه پاسخ‌ش رو ولی بهم پیغام دادین که جواب دادین.

آزاده پاکنژاد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید عزیزم
سوالتون مربوط به تعیین سطح بود؟؟
بله عزیزم پاسخ تون داده شد در صفحه ای که کامنت گذاشتید
سطح شما c1b هست

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید جلسه ها ضبط میشه؟ اگه جلسه ای غیبت داشتیم؟

مهسا موگهی نژاد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
بله مهسا جان فیلم ضبط شده کلاس براتون داخل پروفایل تون ذخیره میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تهران نیستم. آیا کلاس دوره آیلتستون همیشه آنلاین هم برگزار میشه؟

زهرا کی شمس
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
بله عزیزم به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر ببخشید من تعیین سطح دادم شدم c1b دوره های انلاینتون تکمیل ظرفیت شدن دیگه دوره جدید انلاین تشکیل نمیشه؟

Tahere cheraghi
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید عزیزم
خیلی عالیه با افتخار کنارتون هستیم
بله عزیزم تکمیل ظرفیت شدند پیشنهاد میکنم اوایل آبان سایت رو مجددا چک بفرمایید که اگر ظرفیت جدید باز شد اطلاع پیدا کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ترم اولیه ای که این اموزشگاه ثبت نام کردم میخاستم بدونم بعد از گذشت 6 ماه که از دورهC2a هست چه مدرکی بهم اراِیه میشه و چقدر اعتبار داره و بعد از دریافت مدرک میتونم وارد بازار کار بشم یا خیر؟؟؟؟ و از مدرکش در کنکور میشه استفاده کرد؟؟؟

هستی سردیک
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره هستی جان؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
با افتخار کنارتون هستیم عزیزم بعد از اتمام دوره ده ماه تون اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس رو دارید شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر.
من آزمون تعیین سطح رو دادم و C2A شدم.
می خواستم بدونم که من که الان دانش آموز یازدهم هستم آیا مناسب هستش که تو دوره شرکت کنم؟
و در ضمن آیا ممکنه دوره خیلی وقتم رو بگیره ؟

جلال الدین سید طاهری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میشه برای شرکت در دوره ها سنین 18 به بالا شرکت کنند
و در رابطه با وقتتون خیر جناب طاهری عزیز وقت تمرین تون کاملا بستگی به خودتون داره گرچه برای نتیجه دلخواه نیازمند وقت گذاشتن در حد نرمال هست د تا...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میشه برای شرکت در دوره ها سنین 18 به بالا شرکت کنند
و در رابطه با وقتتون خیر جناب طاهری عزیز وقت تمرین تون کاملا بستگی به خودتون داره گرچه برای نتیجه دلخواه نیازمند وقت گذاشتن در حد نرمال هست د تا براتون دوره کارآمد و مفید باشه

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
هفته پیش ثبت نام کردم ولی به دلیل همپوشانی ساعت جلسات با ساعت کاری شغلم امکان شرکت در جلسات رو ندارم جهت انصراف و برگشت هزینه ثبت نام باید چه کاری انجام بدم؟لطفا راهنمایی بفرمایید

مصطفی غلام نژاد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
بله حتما ممنون میشم به منتورتون تیکت بزنید ایشون پیگیری میکنند.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح دادم و اینترBشد سطحم ولی برای ثبت نام همه طرفیت های این سطح پر بود من چیکار کنم میشه راهنمایی بفرماییذ ممنونم از شما

مرضیه نصیری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره مرضیه جان امیدواریم عالی باشید و به دور از کرونا باشید
بله عزیزم ظرفیت ها پر شده اند پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های جدید باز خواهند شد عزیزم.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تعیین سطح دادم و در سطح C2A قبول شدم الان ثبت نام نتونستم انجام بدم باید چیکار کنم؟؟؟
و منابع اموزشی اموزشگاه چی هست؟؟

هستی سردیک
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید هستی جان
چقدر عالیه که به خانواده بیان برتر پیوستید با افتخار کنارتون هستیم تا آخرش
کناب های اختصاصی بیان برتر تدریس میشه عزیزم کتاب های ویکی
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید هستی جان
چقدر عالیه که به خانواده بیان برتر پیوستید با افتخار کنارتون هستیم تا آخرش
کناب های اختصاصی بیان برتر تدریس میشه عزیزم کتاب های ویکی
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های جدید باز باز خواهند شد عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من نمیدونم چه سطحی هستم
تعیین سطح دادم ولی نمیدونم چه کلاسی باید ثبت نام کنم

بهاره فتاحی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
شما کی تعیین سطح شدید عزیزم؟؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
لطف کنید برای کلاس های انلاین از اتاق های اکوستیک استفاده کنید تا صدای استاد با کیفیت به ما برسد و صدای اساتید دیگر که در اتاق های مجاور هستند و در حال تدریس هستند تداخل نداشته باشد.این مشکلی هست که همه هم کلاسی ها و دوستانم که در...

سلام وقت بخیر
لطف کنید برای کلاس های انلاین از اتاق های اکوستیک استفاده کنید تا صدای استاد با کیفیت به ما برسد و صدای اساتید دیگر که در اتاق های مجاور هستند و در حال تدریس هستند تداخل نداشته باشد.این مشکلی هست که همه هم کلاسی ها و دوستانم که در این مجموعه مشغول تحصیل هستند را اذار میدهد

ادامه مطلب
فتاح فوقانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
چشم اصلا نگران نباشید
حتما پیگیری میشه

دپارتمان ارتباطات
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 86.71% - 38 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟