(Author) Uncategorised بازدید: 51184

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (72)

امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رای

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تهران نیستم. آیا کلاس دوره آیلتستون همیشه آنلاین هم برگزار میشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
بله عزیزم به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر ببخشید من تعیین سطح دادم شدم c1b دوره های انلاینتون تکمیل ظرفیت شدن دیگه دوره جدید انلاین تشکیل نمیشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید عزیزم
خیلی عالیه با افتخار کنارتون هستیم
بله عزیزم تکمیل ظرفیت شدند پیشنهاد میکنم اوایل آبان سایت رو مجددا چک بفرمایید که اگر ظرفیت جدید باز شد اطلاع پیدا کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ترم اولیه ای که این اموزشگاه ثبت نام کردم میخاستم بدونم بعد از گذشت 6 ماه که از دورهC2a هست چه مدرکی بهم اراِیه میشه و چقدر اعتبار داره و بعد از دریافت مدرک میتونم وارد بازار کار بشم یا خیر؟؟؟؟ و از مدرکش در کنکور میشه استفاده کرد؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره هستی جان؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
با افتخار کنارتون هستیم عزیزم بعد از اتمام دوره ده ماه تون اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس رو دارید شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر.
من آزمون تعیین سطح رو دادم و C2A شدم.
می خواستم بدونم که من که الان دانش آموز یازدهم هستم آیا مناسب هستش که تو دوره شرکت کنم؟
و در ضمن آیا ممکنه دوره خیلی وقتم رو بگیره ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میشه برای شرکت در دوره ها سنین 18 به بالا شرکت کنند
و در رابطه با وقتتون خیر جناب طاهری عزیز وقت تمرین تون کاملا بستگی به خودتون داره گرچه برای نتیجه دلخواه نیازمند وقت گذاشتن در حد نرمال هست د تا...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میشه برای شرکت در دوره ها سنین 18 به بالا شرکت کنند
و در رابطه با وقتتون خیر جناب طاهری عزیز وقت تمرین تون کاملا بستگی به خودتون داره گرچه برای نتیجه دلخواه نیازمند وقت گذاشتن در حد نرمال هست د تا براتون دوره کارآمد و مفید باشه

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
هفته پیش ثبت نام کردم ولی به دلیل همپوشانی ساعت جلسات با ساعت کاری شغلم امکان شرکت در جلسات رو ندارم جهت انصراف و برگشت هزینه ثبت نام باید چه کاری انجام بدم؟لطفا راهنمایی بفرمایید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
بله حتما ممنون میشم به منتورتون تیکت بزنید ایشون پیگیری میکنند.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح دادم و اینترBشد سطحم ولی برای ثبت نام همه طرفیت های این سطح پر بود من چیکار کنم میشه راهنمایی بفرماییذ ممنونم از شما

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره مرضیه جان امیدواریم عالی باشید و به دور از کرونا باشید
بله عزیزم ظرفیت ها پر شده اند پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های جدید باز خواهند شد عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تعیین سطح دادم و در سطح C2A قبول شدم الان ثبت نام نتونستم انجام بدم باید چیکار کنم؟؟؟
و منابع اموزشی اموزشگاه چی هست؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید هستی جان
چقدر عالیه که به خانواده بیان برتر پیوستید با افتخار کنارتون هستیم تا آخرش
کناب های اختصاصی بیان برتر تدریس میشه عزیزم کتاب های ویکی
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید هستی جان
چقدر عالیه که به خانواده بیان برتر پیوستید با افتخار کنارتون هستیم تا آخرش
کناب های اختصاصی بیان برتر تدریس میشه عزیزم کتاب های ویکی
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید کد های جدید باز باز خواهند شد عزیزم

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من نمیدونم چه سطحی هستم
تعیین سطح دادم ولی نمیدونم چه کلاسی باید ثبت نام کنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
شما کی تعیین سطح شدید عزیزم؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
لطف کنید برای کلاس های انلاین از اتاق های اکوستیک استفاده کنید تا صدای استاد با کیفیت به ما برسد و صدای اساتید دیگر که در اتاق های مجاور هستند و در حال تدریس هستند تداخل نداشته باشد.این مشکلی هست که همه هم کلاسی ها و دوستانم که در...

سلام وقت بخیر
لطف کنید برای کلاس های انلاین از اتاق های اکوستیک استفاده کنید تا صدای استاد با کیفیت به ما برسد و صدای اساتید دیگر که در اتاق های مجاور هستند و در حال تدریس هستند تداخل نداشته باشد.این مشکلی هست که همه هم کلاسی ها و دوستانم که در این مجموعه مشغول تحصیل هستند را اذار میدهد

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
چشم اصلا نگران نباشید
حتما پیگیری میشه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخير
ببخشيد من وقتي براي كلاس ثبت نام كردم هنوز انتخاب واحد دانشگاهم شروع نشده بود. الان همه كلاساي من روزاي شنبه و چهارشنبه است
ميخواستم بدونم ميتونم كلاسمو بندازم روز يكشنبه سه شنبه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بهاره جان حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
بهار عزیز پیشنهاد میکنم به منتورتون به داخل پروفایل تون تیکت بزنید براتون سریع پیگیری میشه
امیدواریم که بشه تغییر داد کلاستون رو البته که اگر از شروع ترم گذشته باشه امکانش نیست...

سلام بهاره جان حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
بهار عزیز پیشنهاد میکنم به منتورتون به داخل پروفایل تون تیکت بزنید براتون سریع پیگیری میشه
امیدواریم که بشه تغییر داد کلاستون رو البته که اگر از شروع ترم گذشته باشه امکانش نیست اما حتما پیشنهاد میکنم تیکت تون رو ثبت کنید عزیزم.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزبخیر
من در آزمون تعیین سطح شرکت کردم و بعد از پاسخ به سوال آخر با پیغام خطا مواجه شدم و سایت اجازه وزود مجدد به تعیین سطح رو نمیده. چطوری متوجه بشم که نتیجه نعیین سطح چی بوده و در چه دوره ای باید ثبت نام کنم. تلفن موسسه هم همش مشغوله
تشکر

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای حقیقی عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به از کرونا به دور باشید
من سطح تون رو براتون چک کردم سطح فعلی شما c2b هست ممنون میشم در سایت وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید لیست برنامه کلاس ها براتون نمایش داده میشه
فیلتر رو بزارید رو دوره...

سلام آقای حقیقی عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به از کرونا به دور باشید
من سطح تون رو براتون چک کردم سطح فعلی شما c2b هست ممنون میشم در سایت وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید لیست برنامه کلاس ها براتون نمایش داده میشه
فیلتر رو بزارید رو دوره های دارای ظرفیت که راحت تر پیدا کنید و بتونید در روز و ساعت مد نظرتون ثبت نام کنید.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
متاسفانه علیرغم یکبار برخورد غیر حرفه ای و یکطرفه و از بالا به پایین مجموعه بیان برتر درس عبرت نگرفته و در دوره دیگری ثبت نام کردم که مجددا با همان روش و همان دیدگاه مواجه شدم.

از خودم در تعجبم که چرا اینقدر عینک خوش بینی به چشم می زنم و...

با سلام
متاسفانه علیرغم یکبار برخورد غیر حرفه ای و یکطرفه و از بالا به پایین مجموعه بیان برتر درس عبرت نگرفته و در دوره دیگری ثبت نام کردم که مجددا با همان روش و همان دیدگاه مواجه شدم.

از خودم در تعجبم که چرا اینقدر عینک خوش بینی به چشم می زنم و رفتار نادرس مجموعه را تاویل و تفسیر به خیر کردم.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من تعیین سطح قبلا انجام دادم ولی اون زمان نمیتونستم ثبت نام کنم واسه دوره های بعد حالا میخوام ثبت نام کنم نه سطحم رو میدونم نه میدونم چه دوره ای باید ثبت نام کنم الان حدود یکماهه من گرفتارم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
جناب شریفی عزیز اگر از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته پیشنهاد میکنم مجددا در تعیین سطح شرکت کنید
من براتون سطح تون رو چک کردم سطح intro B هستید ممنون میشم تو قسمت برنامه کلاس ها اطلاعات مربوط به کلاستون...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
جناب شریفی عزیز اگر از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته پیشنهاد میکنم مجددا در تعیین سطح شرکت کنید
من براتون سطح تون رو چک کردم سطح intro B هستید ممنون میشم تو قسمت برنامه کلاس ها اطلاعات مربوط به کلاستون رو دنبال کنید و ثبت نام کنید دوست عزیز

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت بخیر
من میخوام دوره C2B شرکت کنم ولی کلاسی که تایمش برام مناسب باشه موجود نیست، میخواستم بدونم برای مهرماه کلاسی خواهید داشت که ۷ عصر شروع بشه؟ و در صورتیکه امکان شرکت بصورت آنلاین نبود، میشه از کلاسها در روزهای بعد و با توجه به تایم...

سلام و وقت بخیر
من میخوام دوره C2B شرکت کنم ولی کلاسی که تایمش برام مناسب باشه موجود نیست، میخواستم بدونم برای مهرماه کلاسی خواهید داشت که ۷ عصر شروع بشه؟ و در صورتیکه امکان شرکت بصورت آنلاین نبود، میشه از کلاسها در روزهای بعد و با توجه به تایم خودم استفاده کنم؟

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره ؟ امیدواریم عالی باشید
بله سها جان پیشنهاد میکنم اواخر شهریور سایت رو چک بفرمایید کد های جدید باز میشند
که اگر تایم و روزش براتون مناسب بود اطلاع پیدا کنید و بتونید ثبت نام کنید.

This comment was minimized by the moderator on the site

بیان برتر عزیز، سلام
متاسفانه بنده حدود یک ماه هست که به دنبال ثبت نام در سطح C3A هستم ولی روز و ساعتی که برای من مناسب باشد تا به حال ارائه نشده است. به خاطر شرایط تحصیلی و شغلیم در 5 روز اول هفته تا ساعت 6 بعد از ظهر درگیر هستم، این درگیری برای...

بیان برتر عزیز، سلام
متاسفانه بنده حدود یک ماه هست که به دنبال ثبت نام در سطح C3A هستم ولی روز و ساعتی که برای من مناسب باشد تا به حال ارائه نشده است. به خاطر شرایط تحصیلی و شغلیم در 5 روز اول هفته تا ساعت 6 بعد از ظهر درگیر هستم، این درگیری برای روزهای یکشنبه و سه شنبه تا 21:30 ادامه دارد!
غرض از مزاحمت قصد داشتم بپرسم آیا امیدی هست که در ترمی که به زودی شروع خواهد شد یا ترم آینده که گویا از اواخر مهر آغاز میشود کلاسی در سطح C3A برای پنج شنبه و جمعه یا دیرتر از 6 بعد از ظهر شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ارائه شود؟
بنده هر روز لیست کلاسها را بررسی میکنم اما خیلی خیلی لطف میکنید اگر در این خصوص به من پاسخ دهید تا اگر شرایطش فراهم نیست به دنبال یک جایگزین باشم.
سپاس از توجه شما

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام جناب محمدی عزیز حالتون چطوره؟؟
پیشنهاد میکنم دوره تون رو به صورت خصوصی شرکت کنید و اگر تمایل به شرکت به صورت گروهی دارید در حال حاضر یک سری کد ها برای سطح شما برای ترم مهر باز شده پیشنهاد میکنم اواخر شهریور سایت رو مجددا چک بفرمایید کد های...

سلام جناب محمدی عزیز حالتون چطوره؟؟
پیشنهاد میکنم دوره تون رو به صورت خصوصی شرکت کنید و اگر تمایل به شرکت به صورت گروهی دارید در حال حاضر یک سری کد ها برای سطح شما برای ترم مهر باز شده پیشنهاد میکنم اواخر شهریور سایت رو مجددا چک بفرمایید کد های جدید باز میشه که اگر ساعت مناسب سطح تون رو پیدا کردید اطلاع پیدا کنید و بتونید ثبت نام کنید
درخدمتتون هستیم دوست من.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
من الان تعیین سطح دادم c1b بودم
ولی تدریسمو به صورت حضوری میخواستم ثبت نام کنم چیزی ندیدم
همه کلاس ها به صورت آنلاین هستش؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره ؟؟
امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم در حال حاضر دوره ها به صورت آنلاین برگزار میشه
پیشنهاد میکنم هفتگی سایت رو چک بفرمایید که اگر کد ها برای دوره حضوری باز شدند اطلاع پیدا کنید عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من الان تعیین سطح دادم ولی سوالات ابتدایی که با توجه به ودیو باید جواب میدادیم، ویدویی ندیدم، امکان داره دوباره تعیین سطح بدم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پدریس جان حالتون چطوره؟؟
در قسمت دوم تعیین سطح تون 25 عدد سوال هست که 5 عدد اول همراه با ویدئو هست و پایین ویدئو همان سوال نوشته شده عزیزم هم میتونید از طریق ویدئو پاسخ بدید هم طریق متن سوال که شما جواب دادید

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام تمام دوره های C1B تکمیل ظرفیت شده اند.کلاس جدیدی اضافه می کنید؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم جان امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم برای ظرفیت دوره مهر ماه اواخر شهریور سایت رو چک مجددا بفرمایید

This comment was minimized by the moderator on the site

salm man sabte nam kardam shahrie class va ketabo pardakht kardam key ketab ersal mishe
dige che kar bayad anjam bedam/

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام زهرا جان امیدواریم حالتون عالی باشه
عزیزم به خانواده بیان برتر خوش اومدید
در خدمتتون هستیم
کتاب ها تا قبل از شروع کلاس به دستتون میرسه عزیزم نگران نباشید این هفته به دست پست داده میشه
قبل از شروع دوره لینک نرم افزار ادوبی کانکت و همچنین...

سلام زهرا جان امیدواریم حالتون عالی باشه
عزیزم به خانواده بیان برتر خوش اومدید
در خدمتتون هستیم
کتاب ها تا قبل از شروع کلاس به دستتون میرسه عزیزم نگران نباشید این هفته به دست پست داده میشه
قبل از شروع دوره لینک نرم افزار ادوبی کانکت و همچنین لینک گروه کلاسی تون براتون ارسال میشه.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من ازمون تعیین سطح رو دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و چیزی نشونم نداد ! میرم تو تعیین سطح میگه بیان برتری عزیز شما تعیین سطح انجام داده اید !! خب نتیجش کو ؟ الان چه کلاسی ثبت نام کنم !؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای دهقانی عزیز امیدواریم عالی باشید
ممنون میشم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید و کد ملی تون رو ارسال کنید همکارانم پیگیری میکنند

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام امید وارم حالتون خوب باشه
من در دوره های 10 ماهه بیان برتر شرکت کردم و بعد از مدتی برام پیام خرید کتاب اومد و من پرداخت کردم ودر حال حاضر 3 هفته گذشته ولی هنوز کتاب ها دستم نرسیده میشه لطفا پیگیری کنید من به اینستا گرام بیان برتر هم پیام...

سلام امید وارم حالتون خوب باشه
من در دوره های 10 ماهه بیان برتر شرکت کردم و بعد از مدتی برام پیام خرید کتاب اومد و من پرداخت کردم ودر حال حاضر 3 هفته گذشته ولی هنوز کتاب ها دستم نرسیده میشه لطفا پیگیری کنید من به اینستا گرام بیان برتر هم پیام دادم و هنوز جوابی دریافت نکردم لطفا پیگیری کنید ممنون ♥

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مهناز عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم حتما پیگیری میشه و پیامتون پاسخ داده میشه اصلا نگران نباشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عصربخیر .پس از گذراز کل دوره ده ماهه ،ماآماده کدام آزمون خواهیم بود جنرال یاآکادمیک ؟ و دوره های دیگه که نام برده شده چه کاربردی ودرکجا دارند؟باتشکر

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم امیدواریم عالی باشید
بعد از اتمام دوره ده ماه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت تدریس میشه و تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه و با برنامه ریزی شمارو برای نمره مد نظرتون آماده...

سلام عزیزم امیدواریم عالی باشید
بعد از اتمام دوره ده ماه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت تدریس میشه و تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه و با برنامه ریزی شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند. بعد از اتمام دوره تون همچنین اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس رو ندارید میتونید در دوره مکالمه پیشرفته بیان برتر دوره های مکس شرکت کنید.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر تعیین سطح شرکت کردم c1b بودم ولی ظرفیت تمام کلاسها تکمیله ضمنا دنبال پاسخ به سوال مشابه گشتم جوابی نبود.راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خانم رحیمی عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم ظرفیت یک سری کد ها پر شده پیشنهاد میکنم اواسط و یا اواخر شهریور سایت رو چک بفرمایید سایت بروز رسانی میشه و کد های جدید برای ترم مهر باز میشند عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ،چه مدت طول خواهد کشید تا کتاب ها را دریافت کنیم ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام جناب مصاحب عزیز امیدواریم حالتون عالی باشه
بعد از ثبت نام کتابتون کتاب ها تحویل پست داده میشه حدودا یک الی دو هفته کاری به دستتون میرسه.

This comment was minimized by the moderator on the site

من تعیین سطح c2a افتادم .
اما من با توجه به اینکه کارمندم ساعتش نمی خوره،چی کار باید کرد

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مهسا عزیزحالتون چطوره؟؟
بله عزیزم ظرفیت یک سری دوره ها پر شده
هر ترم دوره ها این ساعات
11-1
3-5
5-7
7-9 ارائه میشه عزیزم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من حدودا ۲هفته قبل کتاب خریداری کردم ولی به دستم نرسیده
چطور باید اقدام کنم؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آیسان عزیزحالتون جطوره؟؟
پیشنهاد میکنم دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید همکارنم حتما براتون پیگیری میکنند عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من بعد از تعیین سطح ثبت نام کردم و نمی‌دونم کلاس ها کجا در چه لینکی برگزار میشه ؟؟ و گفتین ۶ ماه کلاس ها زمان می‌بره اما شرع کلاس نوشتین ۲۷ شهریور و پایان کلاس ۲۱ مهر چه طور ممکنه ؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام شهرزاد عزیز امیدواریم عالی باشید
بعد از ثبت نام قبل از شروع دوره براتون لینک نرم افزار ادوبی کانکت و همچنین لینک گروه کلاسی تون براتون ارسال میشه
هر دوره یک ماه زمان میبره عزیزم و شما شش دوره دیگر از دوره ده ماه تون باقی مونده.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر من بعد از تعین سطح شدن
سطح c1b انتخاب شد واسم
ولی کلاس های شما c2aمن الان باید چکار بکنم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
درخدمتتون هستیم پیشنهاد میکنم اواخر شهریورسایت رو چک بفرمایید ظرفیت ها برای دوره مهر ماه باز میشند عزیزم و سایت بروزرسانی میشه

This comment was minimized by the moderator on the site

هر ساعت دیگری منظور غیر ساعت های کلاسی ( ۷ صبح تا ۱۴ )

This comment was minimized by the moderator on the site

لطفا به این موضوع رسیدگی کنید بنده مشتاقانه برای هر ساعت دیگری آماده هستم ولی واقعا ساعت ۱۱ تا ۱۳ امکان پذیر نیست

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مهسا عزیز امیدواریم عالی باشید
هر ترم دوره ها در ساعات
11-1
3-5
5-7
7-9
ارائه میشه عزیزم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید بنده برای ترم اول هستم و ساعت ترم اول با مدرسه تداخل داره بنده تا ساعت ۱۳ مدرسه هستم چگونه میتونم از ۱۱ صبح تا ۱۳ در ترم اول شرکت کنم ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من پدرم پرسنل بانک ملی هستن
چجوری میتونم کد تخفیف رو دریافت کنم؟!

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم حالتون عالی باشه
ممنون میشم دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید همکارم راهنماییتون میکنند.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت شما بخیر . بنده از پرسنل بانک ملی هستم و مشمول تخفیف در ثبت نام شده ام . سوالم اینه که آیا از کد تخفیف برای همسرم هم میتونم استفاده کنم یا خیر ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و به دور از کرونا باشید
باعث افتخار بیان برتر هست که شمارو کنارمون داریم عزیزم
بله عزیزم میتونند با افتخار کنارتون هستیم تا آخرش

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر. دوره سامیت آیلتس چه زمانی مجدد برگزار میشه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
مریم جان پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به کلاس های سامیت رو پیدا کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

وقت بخير، من تعيين سطح دادم و سطحم CA4 هست گويا… جايي از سايت نديدم ترتيب بندي اين سطوح رو كه بتونم ببينم. لطف ميكنيد راهنمايي كنيد؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام الناز عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
introA
introB
C1a
C1b
C2a
C2b
C3a
C3b
C4a
C4b

This comment was minimized by the moderator on the site

3

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میخواستم ببینم کلاس های خصوصی مکالمه هم دارین و این کلاس ها چقدر طول میکشن ؟و چند ترم طول میکشه تا کسی ب مرحله پیشرفته برسه و متد و کتاب های این دوره کدوما هستن ممنون
هزینه رو هم اگر بفرمایید ممنون میشم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام هلن عزیزم بله پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید شماره تماس تون رو ارسال کنید
همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام سال نو مبارک
ایا شما کلاس های ترمیک هم برگزار میکنید ؟
برای اشخاصی که سطح زبان مبتدی دارند ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ بله حتما دوره ده ماه بیان برترکه از مبتدی تا پشرفته رو شامل میشه
هر دوره یک ماه زمان میبره و دو روز در هفته برگزار میشه هر جلسه حضوری سه ساعت و آنلاین دو ساعت زمان میبره
تمرکز بیشتر دوره در کنار باقی مهارت ها روی لیسنینگ و...

سلام حالتون چطوره؟؟ بله حتما دوره ده ماه بیان برترکه از مبتدی تا پشرفته رو شامل میشه
هر دوره یک ماه زمان میبره و دو روز در هفته برگزار میشه هر جلسه حضوری سه ساعت و آنلاین دو ساعت زمان میبره
تمرکز بیشتر دوره در کنار باقی مهارت ها روی لیسنینگ و اسپیکینگ هست و سطح مکالمه تون رو بالا میبره و زبانتون رو تقویت میکنه

ادامه مطلب
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 86.51% - 37 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟