(Author) Uncategorised بازدید: 70631

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (229)

امتیاز 4 از 5 بر اساس 4 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
لطفا برای مشاوره با من تماس بگیرید
ممنون

سروش سهامی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
میشه لطفا ظرفیت کلاس های حضوری رو بیشتر کنید و ساعت های متنوع تری برای هر دوره بگذارید؟
من الان 2 ماهه میخوام ثبت نام کنم موفق نشدم و در نهایت علیرغم میلم مجبور شدم آنلاین ثبت نام کنم که پر از مشکلات اتصال و غیره است.

محمدامین کاکایی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه اقای کاکایی عزیز
خوشحالیم که شمارو کنارمون داریم حتما ممنونیم از پیشنهادتون
چه سطحی هستید دوست عزیزم؟ دوره ها به دلیل اینکه زود پر میشند یک سری ساعات محدود باقی میمونه پیشنهاد میکنم در رابطه با مشکل قطعی و وصلی به منتور دوره...

سلام روزتون بخیر باشه اقای کاکایی عزیز
خوشحالیم که شمارو کنارمون داریم حتما ممنونیم از پیشنهادتون
چه سطحی هستید دوست عزیزم؟ دوره ها به دلیل اینکه زود پر میشند یک سری ساعات محدود باقی میمونه پیشنهاد میکنم در رابطه با مشکل قطعی و وصلی به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون حتما پیگیری میکنند نگران نباشید
در خدمتتون هستیم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت بخير
در مورد مجوز موسسه اطلاعات بديد لطفا ، از كدام مرجع مجوز داريد؟

شبنم ملاحسيني
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
وزارت علوم عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من هر چی با موسسه تماس میگیرم نمیتونم کانکت بشم
لطف میکنید هر چه سریعتر با من تماس بگیرید
ممنونم

رضا زارع
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای زارع عزیز روزتون بخیر باشه
حتما در خدمتتون هستیم به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر،برای مشاوره چجوری میتونم اقدام کنم؟!

بهاره احمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه بهاره جان
میتونید عزیزم داخل سایت شماره تون رو بزارید باهاتون تماس گرفته میشه
همچنین میتونید با شماره موسسه تماس بگیرید و مشاوره شید عزیزم
شماره موسسه خدمت شما 24576

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من احتیاج به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگیرید

امیر محمد سلیمانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه آقای سلیمانی عزیز
به روی چشم همین الان باهاتون تماس گرفته میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
متاسفانه يكي از بدترين نوع ثبت نام براي كلاس هاي حضوري داريد، ظرفيت براي زبان آموز هاي دوره قبل فعال هست و زماني كه براي زبان آموز جديد امكان ثبت نام باز ميشود ظرفيت ها تكميل و يا در زماني كه هنگام واريز كلاس از درگاه هستي و مبلغ از حساب كسر...

سلام
متاسفانه يكي از بدترين نوع ثبت نام براي كلاس هاي حضوري داريد، ظرفيت براي زبان آموز هاي دوره قبل فعال هست و زماني كه براي زبان آموز جديد امكان ثبت نام باز ميشود ظرفيت ها تكميل و يا در زماني كه هنگام واريز كلاس از درگاه هستي و مبلغ از حساب كسر ميشود پيغامي مبني بر اينكه طرفيت پر شده و مبلغ عودت داده ميشود
شماره تماس هم ثبت كردم كه با من تماس بگيرن كه كلا هنوز هم بعد دو هفته تماس گرفته نشده است
زماني كه خودم تماس ميگيرم حدود 45 دقيقه بايد منتظر باشم جهت پاسخگويي
و اين واقعا عدم مديريت در هنگام ثبت نام هستش

ادامه مطلب
ارغوان سلطانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت‌تون به‌خیر.
من تازه قراره اولین ترم رو در سطح c2a در کنارتون باشم.
کتاب سفارش دادم که فقط wiki برام ارسال شده. کتاب pacebookرو چطور تهیه کنم؟ یادم نیست تو لیست سفارش‌هام بود یا نه.

سیدمصطفی شجاعی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه آقای شجاعی عزیز
نگران نباشید دوست عزیزم من ارجاع دادم به همکارم بهتون پیام میدن راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
یه خواهشی داشتم، کنار کلاس ساعتش و روزاشم تو پروفایل اضافه کنین. من دو بار دیر رفتم و کلاس اولو از دست دادم.

با تشکر

محمد شاه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه محمد شاه محمدی جان
به روی چشم حتما داخل پروفایل تون شروع و پایان کلاستون نوشته شده همچنین ساعت و روز کلاس براتون پیامک شده محمد جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر میخواستم راجع به کلاسهای جنرال سطح یک بدونم،اینکه کلاس حضوری هم هست؟من کاملا آنلاین میخواستم…ممنون میشم راجع به این پکیج یه توضیحی بدین ممنونم …

Sara Boostani
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
دوره ده ماهه بیان برتر که از صفر تا صد این دوره حدودا ده ماه زمان میبره تا به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید
این دوره ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه...

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
دوره ده ماهه بیان برتر که از صفر تا صد این دوره حدودا ده ماه زمان میبره تا به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید
این دوره ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه پیشنهاد میکنم اگر پیشینه زبان دارید در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون میتونید در قسمت دوره ها ثبت نام سطح مد نظرتون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید میتونید از ابتدا شروع کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من چند روز پیش یک رایتینگ رو در سرویس تصحیح رایتینگ فرستادم و مبلغ رو هم پرداخت کردم. چطور باید برای دریافت جواب اقدام کنم ؟

مهرناز علیزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

مهرناز عزیزم سلام روزتون بخیر باشه
نتیجه تصحیح رایتینگ براتون بعد از 48 ساعت از آپلود در سایت داخل تلگرام براتون ارسال میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تماس گرفتم درمورد سیو دوره و گفتند در پروفایل تیکت بزنید که این کارو کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد لطفا اگر تیکت زدن قرار انقدر دیر جواب داده بشه با همون تماس تلفنی انجام بدید کارو

پویان برزویی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پویان عزیز روزتون بخیر باشه
پاسخ داده شده پویان عزیز پیشنهاد میکنم وارد سایت شید در داخل پروفایل تون قسمت تیکت های من هست پویان جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. کتاب ویکی سطح یک روبرای کلاسم چطوری باید تهیه کنم؟ آیا پی دی اف ان در اختیارما قرار داده می شود؟ سپاس

زهرا رسولي
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم پی دی اف چند درس اول کتاب داخل پروفایل تون قرار گرفته
برای تهیه کتاب پیشنهاد میکنم از طریق سایت اقدام کنید
لینک سایت خدمت شما
http://bayanebartar.org/onlinebooks

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید یک سوال داشتم کلاس ها مختلط هست ؟

امیررضا فلاح
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله امیررضا عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
میخواستم خواهش کنم که برای دوره های ویکی لطفا پنجشنبه ها هم در نظر بگیرید برای شاغلین مثلا طول مدت طولانی تر شه ولی یک روز در هفته پنجشنبه ها کلاس برگذار بشه
من و خیلی از دوستانم که عضو خانواده بیان برتر هستیم ازتون خواستیم این...

سلام وقت بخیر
میخواستم خواهش کنم که برای دوره های ویکی لطفا پنجشنبه ها هم در نظر بگیرید برای شاغلین مثلا طول مدت طولانی تر شه ولی یک روز در هفته پنجشنبه ها کلاس برگذار بشه
من و خیلی از دوستانم که عضو خانواده بیان برتر هستیم ازتون خواستیم این خواهش رو بکنیم که این موضوع هم مورد بررسی قرار بدید ممنونم

ادامه مطلب
سحر احمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سحر عزیز سلام روزتون بخیر باشه
کلاس ها در روز های یک شنبه سه شنبه
و یا شنبه چهارشنبه که دو روز در هفته هستند برگزار میشه
کلاس های پنج شنبه و جمعه کلاس های یک روز در هفته فشرده هستند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من میخواستم بدونم کتابهایی که برای ترم c2a خریداری کردم چه زمانی برام ارسال میشه!؟آیا تا قبل از شروع ترمم بدستم میرسه!؟

نسترن خلیلی
This comment was minimized by the moderator on the site

نسترن عزیزم سلام امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
نهایتا یک هفته بعد از ثبت سفارش به دستتون میرسه ارسال کتاب ها هر پنج شنبه صورت میگیره شما چه زمانی ثبت سفارش کردید؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم اینکه بعد از گذارندن دوره wiki ایا مدرکی هم دریافت میکنیم.

ارمان ویسی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آرمان عزیز روزتون بخیر باشه
مدرکی داده نمیشه دوست من اما اگر مایل باشید گواهی جهت اینکه دوره ده ماهه در بیان برتر گذرانده شده داده میشه بهتون

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

.سلام انتقادی دارم به موسستون و روشش. اینکه آزمون رو برداشتید اوکی ولی باید جایگزینی بزارید . همه بچه ها خیلی راحت میرن ترم های بعد ولی چیزی بلد نیستن یا هرکسی هر ترمی بخواد می‌تونه برداره . این شاید برای کسانی که میخان بار اول بیان موسسه شما...

.سلام انتقادی دارم به موسستون و روشش. اینکه آزمون رو برداشتید اوکی ولی باید جایگزینی بزارید . همه بچه ها خیلی راحت میرن ترم های بعد ولی چیزی بلد نیستن یا هرکسی هر ترمی بخواد می‌تونه برداره . این شاید برای کسانی که میخان بار اول بیان موسسه شما خوبه ولی نمیمونن . سطح همه ی کلاس ها پایین تر از انتظار خواهد بود چون سیستم نظارتی بر سطح بچه ها وجود نداره.
ایراد بعدی اینه که از اونجا که پست متد هستید ، قواعد و نظم و برنامه ی خاصی در نظر گرفته نشده و ممکنه یه استاد هیچ چیزی از گرامر اون سطح کلاس آموزش نده و فقط در بهترین حالت ایرادات دانشجو هارو رفع کنه ! این ینی گرامر آموزش داده نشده چون داخل کتاب هم بخش جداگانه برای گرامر وجود ندارد .
وقتی به چیز رو حذف میکنیم باید جایگزین بهتری براش داشته باشیم

ادامه مطلب
مربم جنگ آرا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم جان روزتون بخیر باشه عزیزم
مارو ببخشید اگر باعث ناراحتتیون شدیم ممنونم از انتقادتون
بله عزیزم طبق گفته خودتون شیوه بیان برتر پست متد هست و گرامر داخل کتاب نوشته نشده
برای شرکت در دوره ها اگر پیشینه زبان داشته باشید باید تعیین سطح شید...

سلام مریم جان روزتون بخیر باشه عزیزم
مارو ببخشید اگر باعث ناراحتتیون شدیم ممنونم از انتقادتون
بله عزیزم طبق گفته خودتون شیوه بیان برتر پست متد هست و گرامر داخل کتاب نوشته نشده
برای شرکت در دوره ها اگر پیشینه زبان داشته باشید باید تعیین سطح شید که در سطح درست شرکت کنید بعد از تعیین سطح سطح فعلیتون مشخص میشه و میتونید از تو قسمت برنامه کلاس سطح مد نظرتون رو پیدا و ثبت نام کنید عزیزم
سیستم نظارتی کلاس ها (QC) دائم در حال چک کردن کلاس ها هستند هم دوره های حضوری و هم دوره آنلاین و اگر مشکلی در طول دوره براتون پیش بیاد با ارجاع دادن به منتور و پشتبان دوره تون سریعا پیگری میشه
من متوجه ناراحتتیون از ما نشدم امیدواریم که توضیحات کامل باشه مریم جان هدف رضایت شماست عزیزم ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید
ببخشید من سوال داشتم درمورد کلاس های جنرال ۱
تایمش مشخص نیست و من چون شاغل هستم تایم محدودی میتونم مثلا ۲ تا ۴ اینا و باید تایمش رو بدونم و انتخاب کنم سوالم اینه به چه صورته و همکلاس چندنفره اس ؟

نازنین چراغی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نازنین جان امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
دوره ها به هردو صورت آنلاین و حضوری تشکیل میشه دو روز در هفته هستند هر جلسه دو ساعت زمان میبره هر دوره یک ماه زمان میبره و از سطح مبتدی این دوره تا پیشرته این دوره حدودا ده ماه زمان میبره پیشنهاد...

سلام نازنین جان امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
دوره ها به هردو صورت آنلاین و حضوری تشکیل میشه دو روز در هفته هستند هر جلسه دو ساعت زمان میبره هر دوره یک ماه زمان میبره و از سطح مبتدی این دوره تا پیشرته این دوره حدودا ده ماه زمان میبره پیشنهاد میکنم اگر پیشینه زبان دارید در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در قسمت دوره ها و ثبت نام میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید پیشنهاد میکنم از سطح مبتدی این دوره شرکت کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من احتیاج به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگیرید

ثنا بزرگی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ثنا جان حالتون چطوره امیدواریم که عالی باشید
پیشنهاد میکنم شماره تماس تون رو به دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید در سریع ترین زمان ممکن جهت مشاوره باهاتون تماس گرفته میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من نیاز به مشاوره دارم میشه لطفا با من تماس بگیرید

مرجان اسمعیل پور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرجان جان روزتون بخیر عزیزم
حتما به روی چشم عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
یه سوال داشتم
من الان یه دوره گرفتم سطح‌م c1b
با خانم نجمه مارالانی ولی بعد ثبت نام و واریز کردن شهریه متوجه شدم روز های دوشنبه و چهارشنبه نمیتونم
میتونم استاد رو عوض کنم تا روزای فرد کلاس داشته باشم؟

ستایش جلالی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید...

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید ایشون راهنمایی تون میکنند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

جهت ساختن پروفایلم در سایت شما و گرفتن apack چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید09169630113

کوروش شهبازی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
حتما تماس گرفته میشه باهاتون در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.وقتتون بخیر
من شاغل هستم و نمیتونم تا ساعت 6 بیام کلاس و همچنین با توجه به اینکه کلاس های 6 به بعد تعدادشون کم هست و هم زود پر میشه ازتون خواهش میکنم کلاس های عصر رو زیاد کنید که بتونم شرکت کنم.
مرسی

حسن سالمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه
عزیز دلید حتما به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
یوزر و پسورد شرکت در کلاس چه می باشد؟

سینا زکی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با...

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با پشتیبان دوره تون یک گزینه بالای صفحه پروفایل تون به اسم تیکت میتونید به ایشون تیکت بزنید در سریع ترین زمان ممکن پاسخ تون رو میدند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر
میخواستم راجع به شروع ترم تابستان و ثبت نام در کلاسهاتون بدونم
من به مکالمه زبان علاقمندم و 13 سال سن دارم
ممنون میشم شرایط را بفرمایید

ارنیکا محب علیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در...

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در تعیین سطح شرکت کنید با توجه به سطح تون تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید میتونید از ابتدا شروع کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

برای جمعه ها هم میشه کلاس برگزار بشه؟

مریم جراح زاده
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید؟؟ امیدواریم حالتون بی نظیر باشید
بله عزیزم برگزار میشه پیشنهاد میکنم وارد قسمت برنامه کلاس ها بشید اطلاعات مربوط به سطح تون رو میتونید مشاهده کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید.من اگه بخوام کلاس ترم بعد رو که ثبت نام کردم یه ماه عقب بندازم باید چیکار کنم؟

مهران محمدزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
پیشنهاد میکنم به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند مهران عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میشه بپرسم پشتیبان کی قراره جواب منو بده؟ من تیکت هم ارسال کردم یک هفته اصلا جواب نمیدن.

پری سا اسلامی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
از اینکه منتظر موندید متاسفیم پریسا جان تیکت تون ارسال شده عزیزم؟؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح کردم و c1a قبول شدم. برای ثبت نام فقط زدین آنلاین .کلاس حضوری ندارین؟ واینکه اون تایمی که من میتونم شرکت کنم پر شده . اگه باز بشه من مجدد باید تعیین سطح بشم؟
نحوه آموزش چه حضوری و آنلاین کلا به چه صورت هست؟
ببخش...

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح کردم و c1a قبول شدم. برای ثبت نام فقط زدین آنلاین .کلاس حضوری ندارین؟ واینکه اون تایمی که من میتونم شرکت کنم پر شده . اگه باز بشه من مجدد باید تعیین سطح بشم؟
نحوه آموزش چه حضوری و آنلاین کلا به چه صورت هست؟
ببخشید سوالام زیاد بود

ادامه مطلب
مهسا فراهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید
بله عزیزم به زودی کد های حضوری هم باز میشه
کلاس های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
هر تعیین سطح سه ماه اعتبار داره عزیزم نگران نباشید
خواهش میکنم عزیزم در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت بخیر
دوره INTRO A رو ثبت نام و شرکت کرده بودم . متاسفانه نحوه درس دادن استاد جالب نبود و سختگیری زیاد . اگر قرار بود مکالماتی که استاد انتظار داشتند ما بتوانیم در شروع کار و قبل از فرا گرفتن نحوه جمله سازی ، بلد باشیم که دیگه احتیاجی...

سلام و وقت بخیر
دوره INTRO A رو ثبت نام و شرکت کرده بودم . متاسفانه نحوه درس دادن استاد جالب نبود و سختگیری زیاد . اگر قرار بود مکالماتی که استاد انتظار داشتند ما بتوانیم در شروع کار و قبل از فرا گرفتن نحوه جمله سازی ، بلد باشیم که دیگه احتیاجی به ثبت نام در این دوره ها نبود .

ادامه مطلب
نوید ملاعباسی
This comment was minimized by the moderator on the site

ُسلام نوید عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
پیشنهاد میکنم به منتور دوره تون تیکت بزنید برای پیام دادن به پشتیبان دوره تون وارد سایت شید در صفحه پروفایل تون بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت
ایشون راهنمایی تون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید اگر طی دوره جلسه ای رو از دست بدیم امکان استفاده مجدد هست و جلسات جایی سیو میشه

sadaf
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید و روز خوبی رو گذرونده باشید
اگر به صورت آنلاین شرکت کرده باشید بله عزیزم داخل پروفایل تون هر جلسه سیو میشه تا فرصت مرور داشته باشید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام به همه اشخاص علاقمندبه یادگیری زبان خارجه که در خارج از ایران تشریف دارند که بر اساس شرایط تمایل و نیاز به یادگیری و اخذ مدارک زبان ان کشور را از موسسات اموزشی دارند و با احترام به موسس این اموزشگاه چند ضعف بزرگ در نحوه ارتباط اولیه و پایه...

سلام به همه اشخاص علاقمندبه یادگیری زبان خارجه که در خارج از ایران تشریف دارند که بر اساس شرایط تمایل و نیاز به یادگیری و اخذ مدارک زبان ان کشور را از موسسات اموزشی دارند و با احترام به موسس این اموزشگاه چند ضعف بزرگ در نحوه ارتباط اولیه و پایه ایی برای افراد مقیم خارج کشور با این‌موسسه وجود دارد که عنوان می کنم در جهت اصلاح و تغییرات و بهتر شدن
( فقط برای افراد خارج کشور? ):
?
- نداشتن ایمیل رسمی جهت مکاتبات و پشتیبانی
- داشتن یک فیلد اعلان شماره تلفن جهت تماس از طرف موسسه که برای اشخاصی با شماره تلفن غیر ایرانی سخت و پیگیری وجود ندارد .
- فیلدها تماما بصورت تایپ فارسی میباشد که برای کسانیکه از ابزارهای بدون تایپ‌فارسی استفاده میکنند بسیار سخت میباشد .
- ریجستر کردن با کد ملی حذف و یا ایجاد فیلد جایگزین .
- نداشتن لاین یا خط واتس اپ جهت پشتیبانی .
- یک لاین یا خط تلگرام موجود است ولی اختصاص اشخاصی فقط مختص این پشتیبانی در فاصله کوتاه یا کمتر از ۲۴ ساعت جهت پاسخگویی و حفظ مشتری .
- پاسخگویی مشاور باید مناسب و منطبق با سوالات باشد .
- قطعا همیشه اختلاف ساعت برای افراد خارج از کشور از یکساعت تا بیش از دوازده ساعت میباشد براساس نوع کشور که یک برنامه پشتیبان برنامه ریزی شده فیزیکی و اتوماتیک نیاز است
- با توجه به اینکه کلمه انلاین در اموزش معنای گستردگی و پوشش در هرمنطقه جغرافیایی را می دهد عملا با عدم رفع موارد اشاره شده غیرکارامد میباشد.
- ?نکته !:
تمام موارد اشاره شده بر اساس ارتباطات ایجاد شده منفی طبق مستندات بوده و این موضوع شخصی نمیباشد و امید است با رفع این مشکلات و بهتر شدن در اینده ، باعث رضایت مندی واقعی مشتریان شود نه بر اساس تعارف و رودربایستی .☘️
⭐️بزرگترین و بهترین تبلیغات همیشه مشتریان هستند ⭐️

ادامه مطلب
Arash
  1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، خسته نباشيد ببخشيد من يه اشتباهي توي ثبت نامم پيش اومده، من توي تايين سطح [ c2b ] قبول شدم ولي اشتباهي [ intro 1 ] ثبت نام كردم ميخواستم ببينم ميشه كلاس ديگه اي ثبت مام كنم و پولم بهم برگرده [ پولي كه براي كلاس قبلي پرداخت كردم ]

شمیم گودرزی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید شمیم جان
پیشنهاد میکنم وارد صفحه پروفایل تون بشید بالای صفحه گزینه هست به اسم تیکت
به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
حال شما
من می خوام بدونم چه مدرکی به ما میدهید؟
مدرک فنی حرفه ای ؟ و اینکه مدرکی ک ما میدید قابل ترجمه هم هست؟

مریمی جون
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم عزیز حالتون چطوره عزیزم امیدواریم هرجا هستید سلامت باشید
مدرکی داده نمیشه عزیزم اما اگر مایل باشید گواهی داده میشه که دوره ده ماهه رو گذراندید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من یه کلاس شنبه چهارشنبه ثبت نام کردم ولی مثل اینکه نشده و پولم برگشت خورده ، من تایم دیگه ای نمیتونم کلاسو بردارم و اون کلاس پر شده الان من چی کار باید کنم؟ مننون میشم راهنماییم کنید

زهرا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام زهرا جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
ممنون میشم به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند
نگران نباشید کنارتونیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
سطح من C3A شد ولی کلاسش هماهنگ با زمان من نیست. میتونم دوره C3B شرکت کنم؟

حانیه احمدیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
بهتر هست برای نتیجه بهتر عزیزم در سطح خودتون ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و خسته نباشید
با توجه به کیفیت مناسب دوره های شما، اخیراً از پسرم خواستم تا در وب سایت شما ثبت نام کند. بعد از ثبت نام تعیین سطح شد (C2A). ولی بعداً در مشاوره با همکاران شما متوجه شدم برای افراد محدودیت سنی 18 سال وجود دارد. با توجه به...

با سلام و خسته نباشید
با توجه به کیفیت مناسب دوره های شما، اخیراً از پسرم خواستم تا در وب سایت شما ثبت نام کند. بعد از ثبت نام تعیین سطح شد (C2A). ولی بعداً در مشاوره با همکاران شما متوجه شدم برای افراد محدودیت سنی 18 سال وجود دارد. با توجه به اینکه پسرم علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارد و به کلاسهای موسسات دیگر برای نوجوانان علاقه ای ندارد (به دلیل سطح پایین دانش‌آموزان و دوره ها) و همچنین آمادگی مناسب برای حضور در دوره‌های شما را دارد، خواهشمندم همکاری و راهنمایی لازم برای رفع این مشکل مبذول فرمائید. در حال حاضر پسر بنده درکلاسهای زبان فرانسه دانشگاه شهید بهشتی با افراد بعضاً بالای سی سال یا دانشجویان دیگر هم دوره می‌باشد و جزو بهترین ها نیز هست. همچنین، پسرم در خصوص موضوعات اسپیکینگ مشکلی از بابت خلق ایده ندارد.

ادامه مطلب
سینا زکی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

ُسلام آقای زکی زاده عزیز
حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنند اگر با کلاس تونسنتد ارتباط برقرار کنند مشکلی نیست
با قدرت شروع کنید کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقت بخیر
قصد دارم در دوره زبان انگلیسی سطح Intro A شرکت کنم
ولی منبع کتاب رو نفهمیدم چی هست
اگه امکان داره منبع کتاب که تدریس میشه برام معرفی کنید تا بتونیم تهیه کنیم
تشکر

ستاره
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم ازحالتون عالی باشه
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند که بر اساس نیاز های دانشجوی ایرانی طراحی شده هست و که مولف کتاب های بیان برتر مدیران بیان برتر هستند عزیزم
از طریق لینک زیر میتونید اقدام کنید عزیزم
http://bayanebar...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم ازحالتون عالی باشه
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند که بر اساس نیاز های دانشجوی ایرانی طراحی شده هست و که مولف کتاب های بیان برتر مدیران بیان برتر هستند عزیزم
از طریق لینک زیر میتونید اقدام کنید عزیزم
http://bayanebartar.org/onlinebooks

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و احترام
ضمن تشکر از موسسه عالی بیان برتر
خواهشمند است اکسنت(ACCENT) اساتید را درج بفرمایید تا هنگام ثبت نام بتوانیم انتخاب مورد نظر و مناسب را انجام دهیم و پس از شروع کلاس غافلگیر نشویم.
ضمناً به اساتید بفرمایید در دوره های آنلاین به جهت...

با سلام و احترام
ضمن تشکر از موسسه عالی بیان برتر
خواهشمند است اکسنت(ACCENT) اساتید را درج بفرمایید تا هنگام ثبت نام بتوانیم انتخاب مورد نظر و مناسب را انجام دهیم و پس از شروع کلاس غافلگیر نشویم.
ضمناً به اساتید بفرمایید در دوره های آنلاین به جهت مشغله کاری اکثر اشخاصی که در این دوره ها شرکت میفرمایند اصرار بر درست کردن پاور پوینت و این گونه مسائل نفرمایند.

با تشکر

ادامه مطلب
بهار
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
حتما ممنونم از پیشنهادتون بهار جان به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از پاسخگوییتون
فقط امکان هست درباره شیوه امتحان و خرید کتاب
در این دوره توضیح بدید

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول مسیر مرتب ارزیابی میشید و از همون ارزیابی ها هم یاد میگیرید؛ هدف نمره نیست! بلکه رفع اشکالاته. ما آزمون پایان ترم ندارم چون معتقدیم اصلا نمیشه در کلاس ها شرکت کنی و یاد نگیری. همچنین برای سفارش کتاب پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر اقدام کنید
http://bayanebartar.org/on2linebooks

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید من در تعیین سطح کلاسم c1A مشخص شده حال با اینکه ۱۶سال دارم مشکلی از بابت ثبت نام پیش نمیاد . چون این دوره مناسب ۱۸سال به بالا هست؟
و کسانی بودن که با این سن در تین کلاس ها شرکت کرده باشند.

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
...

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
کنارتونیم نگران هیچی نباشید با قدرت شروع کنید مهشید جان

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من پارسال دوره ی آیلتس رو شرکت کردم ولی همچنان توو مکالمه خیلی مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین که کدوم کلاس مکالمه رو بردارم چون حالت پیشرفته به نظر میاد ۶ سطح بود

Ramin Shahrad
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم بهتون در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در دوره پیشنهاد شده شرکت کنید اگر سطح تون معادل نمره 5نیم به بالا هست بهتر هست از دوره های مکس شرکت کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من چند ماه پیش تعیین سطح دادم الان دوباره میخوام تعیین سطح بدم متاسفانه نمیتونم باید چیکار کنم

طناز
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در خدمتتون هستیم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B...

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B افتادم ولى كلاسها پرشدند براى ساعت ١٨-٢٠ مجدد داراى ظرفيت ميشود؟بايد دايما سايت را چك كرد يا در زمان خاصى ظرفيت جديد اضافه ميشود يا سايت فعال ميشود؟

ادامه مطلب
هما صفاري
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتون تدریس میشه تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند
پیشنهاد میکنم آخر این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره ویدئو وکب ثبت نان کردم ولی بعد از واریز مبلغ و کم شدن پول از حساب پیغام امد روی صفحه که دریافت کننده تامعتبر است.لطفا راهنمایی کنید چون از امروز دوره شروع میشه

ارتا اصغری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید همکارم راهنمایی تون میکنند آرتا عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من تعیین سطح دادم و و سطح C3A هستم
تنها میتوانم در کلاسهای حضوری یکشنبه و سه شنبه
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ شرکت کنم.
آیا بهمن ماه چنین تایمی کلاس خواهید داشت؟

مجتبی کیاسالاری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله حتما نگران نباشید کنارتون هستیم تا آخرش
بی صبرانه منتظریم تا شمارو کنارمون داشته باشیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخير من يكشنبه كتاب ترم جديد رو سفارش دادم به دستم نرسيده، ارسال چند روز بعده و از كجا ميتونم پيگيري كنم

هانیه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
بله عزیزم تا این هفته به دستتون میرسه پیشنهاد میکنم فایل پی دی اف کتاب رو دانلود کنید عزیزم تا به دستتون برسه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام می خواستم بدونم کلاس های انلاین تون در چه پلتفرمی برگزار می شه . ممنون

مرضیه میرحسینی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرضیه جان حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
من یه پیام دیروز دادم و نام و شماره تماس گذاشتم.میشه لطفا حذفش کنید.چون شماره ام اونجاست.!!!!!!!!!!!!!!

صابری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام جناب صابری عزیز
حذف شد پیشنهاد میکنم برای مشاوره شماره تماستون رو به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید

دپارتمان ارتباطات
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 87.31% - 42 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟