ثنا بایقرهثنا بایقره
(Author) Uncategorised بازدید: 104310

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای دانشجو است تا بتواند زبان انگلیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (337)

امتیاز 3.5 از 5 بر اساس 8 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

هیچ واریزی به کیف پولتون نداشته باشید که دیگه عودت داده نمیشه خیلی راحت پولتونو میکشن بالا

آرمین باهر
This comment was minimized by the moderator on the site

فقط پول مدنظرشون اصلا سیستم مفیدی ندارن فقط دنبال پول پول پول اصلا راضی نبودم

معین همدانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تازه ثبت نام کردم، توی سایت جایی ندیدم که اطلاعات شروع کلاس مثل اپلیکیشن کلاس و مراحل تهیه کتاب رو گفته باشه، اطفا راهنمایی کنید

الهام شهقلی
This comment was minimized by the moderator on the site

یکی از مزخرف ترین اموزشگاه های زبان استادهای بی تجربه و مبتدی ازمون های سایت پر از غلط زیاد منتور ها و تلفن رو هم که کسی پاسخگو نیست حیف پول و وقت

نگار رفاعی
This comment was minimized by the moderator on the site

لطفا با من تماس بگیرید ارتباط با مجموعه واقعا سخته کسی پاسخگو نیست ؟؟

معصومه شجاع
This comment was minimized by the moderator on the site

دروغ دروغ دروغ فقط تبلیغات دروغ استفاده از اساتید کاملا بی تجربه عدم پاسخ گویی آپ سرشار از اشتباهات گرامری و نوشتاری و نتیجه عدم ثبت نام دوباره دانشجویان بعد از یک یا دو ماه.ما از یک کلاس ۱۲ نفره ۹ دانشجو انصراف دادند و بعد فهمیدیم گویا همه درگیر...

دروغ دروغ دروغ فقط تبلیغات دروغ استفاده از اساتید کاملا بی تجربه عدم پاسخ گویی آپ سرشار از اشتباهات گرامری و نوشتاری و نتیجه عدم ثبت نام دوباره دانشجویان بعد از یک یا دو ماه.ما از یک کلاس ۱۲ نفره ۹ دانشجو انصراف دادند و بعد فهمیدیم گویا همه درگیر این مسائل هستند نه فقط ما .هدف فقط ثبت نام شماست نه آموزش.

ادامه مطلب
ناصر کویت وند
This comment was minimized by the moderator on the site

چرا کسی با من تماس نمیگیره .
منتظر تماس جهت مشاوره هستم

فریماه انوش
This comment was minimized by the moderator on the site

استادا افتضاح هستن اصلا دلسوزي در كار نيست

بيتا ملاپور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخير
من حدودا دو هفتس كتاب رو سفارش دادم ولي هنوز ب دستم نرسيده كلاسا هم شروع شده ب كتاب نياز دارم چطوري بايد پيگيري كنمم؟؟؟؟

اسما رنجبر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من دوره c2b ثبت نام کردم به اشتباه اما میخوام از سطح پایین تر شروع کنم. میخواستم لطفا به درخواستم رسیدگی بشه.خواهش میکنم پاسخگوییی داشته باشید.

مبینا هاشمی
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
اگر امکانش هست کمی بیشتر در خصوص دوره های آفلاین توضیح دهید.

فاطمه عنبری
This comment was minimized by the moderator on the site

تعیین سطح اصلا درست نبوده!

ندا شفیعی
This comment was minimized by the moderator on the site

امروز جلسه اول کلاس آنلاین بود اما برای من سطحش بالاست! می خوام ترم لایین تر باشم.
متوجه کلاس نمیشم.
چکار باید بکنم؟

ندا شفیعی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
سوال دارم
میشه با من تماس بگیرید؟

ندا شفیعی
This comment was minimized by the moderator on the site

برای خرید کتاب کلاسم کجا باید مراجعه کنم؟

پریا پناهی
This comment was minimized by the moderator on the site

اصلا پاسخ دهی مناسبی ندارید

مریم محمدخانی
This comment was minimized by the moderator on the site

من واقعا متاسفم برای خودم که بیان برتر رو انتخاب کردم. واقعا گول تبلیغات پر زرق و برقتون رو خوردم و کلاس ایلتس خصوص رایزن ثبت نام کردم. بد نیست به جای کمیت یک مقدار هم روی کیفیت کار کنید.

علیرضا لروند
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
ممنون میشم با بنده تماس بگیرید.

سارا واحدی
This comment was minimized by the moderator on the site

درود لطفا با من تماس بگیرید ،سوال دارم
09364173106

زهرا محمدی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

من تعیین سطح دادم و‌لی متاسفانه نمیتونم کلاس رو ثبت نام کنم
هرروزی رو‌میزنم میگه یافت نشد
میشه بامن تماس بگیذید اصلا مشخص بشه وضعیت چی هست؟تلفن رو‌هم که هیچکس پاسخگو نیست

محدثه اسکندری
This comment was minimized by the moderator on the site

کلاس های ایلتس خصوص رایزن افتضاح. یه معلم بی سواد آوردن میگن امکان تغییر استاد هم نداریم جتی حاضر نیستن کلاس رو به کلاس گروهی تغییر بدن و جواب هم نمیدن

هانی اربابی
This comment was minimized by the moderator on the site

وقت خودتون را با این آموزشگاه هدر ندهید. دانشجوی ۲۲ ساله را از دانشگاه آزاد آوردن هنوز بلد نیست بنویسه I . الان هم ۲۰ دقیفه هست پشت خط هستم تا پولم را پس بگیرم.

نادر ملکی
This comment was minimized by the moderator on the site

لطفاً با من تماس بگیرید ومنوراهنمایی کنید

شادی ناز زمردبخش
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید من میخواستم پولمو پس بگیرم و انصراف بدم ممنونم

شادی ناز زمردبخش
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میشه با بنده تماس بگیرید. متشکرم

ناصر ابراهیمی
This comment was minimized by the moderator on the site

وای چقدر خوشحالم که قبل از ثبت نام و واریز وجه نظرات رو خوندم، واقعا نباید گول تبلیغات رو خورد خوشحالم که زود متوجه شدم و ثبت نام نکردم

آریاناز ضرابی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من در فراخوان شما درباره دوره رایگان ویدیو نیتیو شرکت کردم و چند روز پیش ثبت نام کردم
و لینک ثبت نام رایگان برایم ارسال شد
اما الان که وارد میشوم میبینم که دوره برای من قفل است
ممنون میشوم مشکل من را حل کنید

مهدی نورآذر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اگ میشه با من تماس بگیرین در رابطه با کلاس ها سوال دارم تعیین سطح هم انجام دادم . چندین بار تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نیس .

سحرناز صوفی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوب هستید
ممکن با من تماس بگیرید ؟

سوده فاضلیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز خوش
بنده ۲۰/۰۶/۱۴۰۲ در سایت ثبت نام و انتخاب کلاس کردم مبلغ هم پرداخت و اطلاعات کلاس در پروفایل من نمایش داده شد که ازش عکس هم گرفتم ولی بعد از چند لحضه اعلام تراکنش ناموفق داد و کلاس حذف شد ولی تا امروز مبلغ بر نگشت به حسابم با بانک...

سلام روز خوش
بنده ۲۰/۰۶/۱۴۰۲ در سایت ثبت نام و انتخاب کلاس کردم مبلغ هم پرداخت و اطلاعات کلاس در پروفایل من نمایش داده شد که ازش عکس هم گرفتم ولی بعد از چند لحضه اعلام تراکنش ناموفق داد و کلاس حذف شد ولی تا امروز مبلغ بر نگشت به حسابم با بانک سامان (درگاه واریز وجه) تماس گرفتم و جویا شدم گفتند واریزی انجام شده و اطلاعات زیر رو به من دادند تا به شما منتقل کنم
شناسه خرید : 33******42
شماره مرجع : 22******577
لطفا پیگیری فرموده و نتیجه را به بنده اطلاع دهید
ممنون شاد و سلامت باشید

ادامه مطلب
مریم محمودزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من واقعا نمیددونم چجوری دیگه باید ثبت نام کنم... چرا باید حق و نا حق بشه اینجوری؟ هر روزی که اقدام به ثبت نام کردم کلاسا پر شد با استاد مربوطه که نمیتونم ثبت نام کنم هیچ با استاد دیگه هم نمیتونم حضوری کلاس بردارم.

فاطمه سربندی فراهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون میشم برای ثبت نام با من تماس بگیرید
خط تلفنی بسیار شلوغ بود و هرچقدر منتظر موندم باز هم نوبتم نشد

رکسانا حبیبی
This comment was minimized by the moderator on the site

این پشتیبانی وحشتناک و عدم پاسخگویی رو فقط تو مجکوعه شما تجربه کردم.
نه تلفن جواب میدید نه تیکت
فقط هزینه کردید برای تبلیغ اما متاسفانه واقعیت امر چیز متفاوتیه

پیمان داورنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من امتحان تعيين سطح دادمC2A هستم حتما ميخوام مكالمه شعبه پاسداران حضوري عصر بعد از ساعت 4(روزاش مهم نيست)كلاس بردارم از نيمه دوم شهريور ويا تهايتا اول مهر.خواهش ميكنم راهنمايي فرماييد چون تلفني امكان برقراري تماس با شما نيست با اينكه 20...

سلام من امتحان تعيين سطح دادمC2A هستم حتما ميخوام مكالمه شعبه پاسداران حضوري عصر بعد از ساعت 4(روزاش مهم نيست)كلاس بردارم از نيمه دوم شهريور ويا تهايتا اول مهر.خواهش ميكنم راهنمايي فرماييد چون تلفني امكان برقراري تماس با شما نيست با اينكه 20 منتظر موندم.
Please help me.

ادامه مطلب
ریحانه کبیری موحد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون به خیر.ببخشید چرا اصلا تلفنی پاسخگو نیستین؟من تعیین سطح هم شدم نیاز به مشاوره دارم برای ثبت نام کلاس ممنون میشم زودتر باهام تماس بگیرین.

شیرین سنایی
This comment was minimized by the moderator on the site

چطور می تونیم کتاب تهیه کنیم ؟

سها جعفری
This comment was minimized by the moderator on the site

من کتاب خریدم برای شروع ترمم و هزینشو پرداخت کردم
اما هنوز کتابم ب دستم نرسیده
قرار بود ۵ شنبه مورخ ۲۶ مرداد بیاد اما هیچ خبری نشد
میشه شماره تماس برام بذارید جهت پیگیری ؟

فاطمه رفوشه
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر.من برای تعیین سطح بعد از گذشت چند سوال گوشیم خاموش شد و موفق به دادن ادامه ازمون نشدم میخواستم بدونم میشه تعیین سطح پروفایلمو رفرش کنید و از اول بتونم تعیین سطح بدم؟

فاطمه حسینی جعفری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام طبق تعیین سطح شما من دوره C2A شدم و برای آزمون ایلتس میخوام شرکت کنم وعجله دارم میخواستم بدونم باید 6ماه بخونم بهد 2ماه ونیم هم برای آیلتس یا راه سریع تری هم هست چون کلاس زبان های زیادی رفتم و کلی زمان از دست دادم.ممنون میشم راهنمایی کنید

صحرا زنجانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره c1b_5201 رو تو تاریخ 8 مرداد 1402 ثبتنآم کردم. تو حساب کاربریم که میرم چیزی بالا نمیاد.

مریم هادیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
من تازه وارد ساییتون شدم
ثبت نام رو انجام دادم و پیامک برداشت از حساب صورت گرفت
اما هنگام خروج از سایت نوشته بود که ثبت نام با موفقیت صورت نگرفت
الان چیکار کنم ؟؟ امکان هست پیگیری کنید ؟؟
و آیا ثبت نام شدم برای کلاس intro A...

سلام وقتتون بخیر
من تازه وارد ساییتون شدم
ثبت نام رو انجام دادم و پیامک برداشت از حساب صورت گرفت
اما هنگام خروج از سایت نوشته بود که ثبت نام با موفقیت صورت نگرفت
الان چیکار کنم ؟؟ امکان هست پیگیری کنید ؟؟
و آیا ثبت نام شدم برای کلاس intro A یا خیر ؟؟

ادامه مطلب
مبینا مهدی پور
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

امکان انصراف از کلاس بعد از جلسه اول هست؟

مهدیه نصیرزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من introB هستم میخوام ثبت نام غیر حضوری انجام بدم
یه سوال داشتم که در این کلاسا نوشتن هم آموزش میدین؟ چون بسته به رشتم برای مقاله نویسی نیاز دارم

زهرا رضایی
This comment was minimized by the moderator on the site

بنده کلاس با خانم یگانه قاسمی داشتم سطح C1B شروع کلاس من اردیبهشت ماه بود از اونجایی که در فضایی مجازی تعریف زیادی از مجموعه شنیده بودم مراجعه کردم ولی جالبه بهتون بگم استاد جلسه دوم بعد 90 دقیقه معطلی نیومدن اخر خود ما تصمیم گرفتیم از کلاس...

بنده کلاس با خانم یگانه قاسمی داشتم سطح C1B شروع کلاس من اردیبهشت ماه بود از اونجایی که در فضایی مجازی تعریف زیادی از مجموعه شنیده بودم مراجعه کردم ولی جالبه بهتون بگم استاد جلسه دوم بعد 90 دقیقه معطلی نیومدن اخر خود ما تصمیم گرفتیم از کلاس بریم... در جلسه اینده وقتی استاد ملاقات کردم شوکه شدم از طرز اموزششون جوری بود تو خونه میموندم مفید تر بود مثل کتاب فقط گرامر مینوشتن وهمین و سرسری فقط کلاس میخواستن تموم کنن://///// بنده تصمیم گرفتم با اینکه هزینه کلاس دادم از خیرش بگذرم از بس مفید نبود وموندم چطور برای پایان ترم من امتیاز منفی برای خودشون و موسسه نشه نمره لحاظ کردن در حالی که من اصلا نه امتحانی دادم و نه کلاسی دیگه رفتم ... فقط درصورتی که از استاد مطمئن هستین ثبت نام کنید در این موسسه
اها اینم بگ مسیستم پاسخگویی اصلا جالب نیست://////////

ادامه مطلب
شیوا رفیع زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره C3a هستم ولی در ثبت نام انلاین تمام ظرفیت ها در ساعت مورد نظر من پر شده است ایا امکانی وجود دارد که من بتوانم ثبت نام شوم؟

حانیه راجی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من نیاز به یک شماره تلفن برای تماس با مرکز دارم
ممنون

نسرین سادات رحیمی
  1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من چهارشنبه 24 خرداد 1402سفارش کتاب ثبت کردم اما هوز دریافت نکردم
ممنون میشم بهم اطلاع بدین اگر مشکلی پیش اومده
نیاز شدید به کتاب جدید دارم ، ترم در حال اتمام هست
ممنون

نسرین سادات رحیمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر. من دوره c1b باید ثبت نام میکردم ولی c1a ثبت کردم. چطور باید کنسل کنم ثبت نامو؟

محمدرضا بختیارنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دانشجوی بیان برتر هستم .انتقاد دارم بخاطر ارتباط گیری سخت با شما اصلا کسی پاسخگو نیست همه چیز مثل رباط انجام میشه .من امروز موقع ثبت نام تخفیف برام لحاظ نشد . اصلا کسی جوابگو نیست.فقط میگن کاری نمیشه کرد .به جای اینکه با دانشجو همدردی...

سلام من دانشجوی بیان برتر هستم .انتقاد دارم بخاطر ارتباط گیری سخت با شما اصلا کسی پاسخگو نیست همه چیز مثل رباط انجام میشه .من امروز موقع ثبت نام تخفیف برام لحاظ نشد . اصلا کسی جوابگو نیست.فقط میگن کاری نمیشه کرد .به جای اینکه با دانشجو همدردی کنید .فقط تجاری فکر میکنید..
این سیستم برای کشوری خوبه که اینترنتش در حد عالی باشه .نه اینکه تازه میخوای تیکت ارسال کنی باید چند بار بزنی تا ارسال شه .

ادامه مطلب
شادی شهنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.ذپرخپش.من میخوام ثبت ناممم کنسل کنم چون نمیتونم شرکت کنم در کلاس چطوری باید هزینه تم بگیرم

سمیرا قاسمی
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 79.3% - 52 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟