(Author) Uncategorised بازدید: 88984

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (311)

امتیاز 3.5 از 5 بر اساس 8 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من در فراخوان شما درباره دوره رایگان ویدیو نیتیو شرکت کردم و چند روز پیش ثبت نام کردم
و لینک ثبت نام رایگان برایم ارسال شد
اما الان که وارد میشوم میبینم که دوره برای من قفل است
ممنون میشوم مشکل من را حل کنید

مهدی نورآذر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اگ میشه با من تماس بگیرین در رابطه با کلاس ها سوال دارم تعیین سطح هم انجام دادم . چندین بار تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نیس .

سحرناز صوفی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خوب هستید
ممکن با من تماس بگیرید ؟

سوده فاضلیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز خوش
بنده ۲۰/۰۶/۱۴۰۲ در سایت ثبت نام و انتخاب کلاس کردم مبلغ هم پرداخت و اطلاعات کلاس در پروفایل من نمایش داده شد که ازش عکس هم گرفتم ولی بعد از چند لحضه اعلام تراکنش ناموفق داد و کلاس حذف شد ولی تا امروز مبلغ بر نگشت به حسابم با بانک...

سلام روز خوش
بنده ۲۰/۰۶/۱۴۰۲ در سایت ثبت نام و انتخاب کلاس کردم مبلغ هم پرداخت و اطلاعات کلاس در پروفایل من نمایش داده شد که ازش عکس هم گرفتم ولی بعد از چند لحضه اعلام تراکنش ناموفق داد و کلاس حذف شد ولی تا امروز مبلغ بر نگشت به حسابم با بانک سامان (درگاه واریز وجه) تماس گرفتم و جویا شدم گفتند واریزی انجام شده و اطلاعات زیر رو به من دادند تا به شما منتقل کنم
شناسه خرید : 33******42
شماره مرجع : 22******577
لطفا پیگیری فرموده و نتیجه را به بنده اطلاع دهید
ممنون شاد و سلامت باشید

ادامه مطلب
مریم محمودزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من واقعا نمیددونم چجوری دیگه باید ثبت نام کنم... چرا باید حق و نا حق بشه اینجوری؟ هر روزی که اقدام به ثبت نام کردم کلاسا پر شد با استاد مربوطه که نمیتونم ثبت نام کنم هیچ با استاد دیگه هم نمیتونم حضوری کلاس بردارم.

فاطمه سربندی فراهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون میشم برای ثبت نام با من تماس بگیرید
خط تلفنی بسیار شلوغ بود و هرچقدر منتظر موندم باز هم نوبتم نشد

رکسانا حبیبی
This comment was minimized by the moderator on the site

این پشتیبانی وحشتناک و عدم پاسخگویی رو فقط تو مجکوعه شما تجربه کردم.
نه تلفن جواب میدید نه تیکت
فقط هزینه کردید برای تبلیغ اما متاسفانه واقعیت امر چیز متفاوتیه

پیمان داورنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من امتحان تعيين سطح دادمC2A هستم حتما ميخوام مكالمه شعبه پاسداران حضوري عصر بعد از ساعت 4(روزاش مهم نيست)كلاس بردارم از نيمه دوم شهريور ويا تهايتا اول مهر.خواهش ميكنم راهنمايي فرماييد چون تلفني امكان برقراري تماس با شما نيست با اينكه 20...

سلام من امتحان تعيين سطح دادمC2A هستم حتما ميخوام مكالمه شعبه پاسداران حضوري عصر بعد از ساعت 4(روزاش مهم نيست)كلاس بردارم از نيمه دوم شهريور ويا تهايتا اول مهر.خواهش ميكنم راهنمايي فرماييد چون تلفني امكان برقراري تماس با شما نيست با اينكه 20 منتظر موندم.
Please help me.

ادامه مطلب
ریحانه کبیری موحد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون به خیر.ببخشید چرا اصلا تلفنی پاسخگو نیستین؟من تعیین سطح هم شدم نیاز به مشاوره دارم برای ثبت نام کلاس ممنون میشم زودتر باهام تماس بگیرین.

شیرین سنایی
This comment was minimized by the moderator on the site

چطور می تونیم کتاب تهیه کنیم ؟

سها جعفری
This comment was minimized by the moderator on the site

من کتاب خریدم برای شروع ترمم و هزینشو پرداخت کردم
اما هنوز کتابم ب دستم نرسیده
قرار بود ۵ شنبه مورخ ۲۶ مرداد بیاد اما هیچ خبری نشد
میشه شماره تماس برام بذارید جهت پیگیری ؟

فاطمه رفوشه
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر.من برای تعیین سطح بعد از گذشت چند سوال گوشیم خاموش شد و موفق به دادن ادامه ازمون نشدم میخواستم بدونم میشه تعیین سطح پروفایلمو رفرش کنید و از اول بتونم تعیین سطح بدم؟

فاطمه حسینی جعفری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام طبق تعیین سطح شما من دوره C2A شدم و برای آزمون ایلتس میخوام شرکت کنم وعجله دارم میخواستم بدونم باید 6ماه بخونم بهد 2ماه ونیم هم برای آیلتس یا راه سریع تری هم هست چون کلاس زبان های زیادی رفتم و کلی زمان از دست دادم.ممنون میشم راهنمایی کنید

صحرا زنجانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره c1b_5201 رو تو تاریخ 8 مرداد 1402 ثبتنآم کردم. تو حساب کاربریم که میرم چیزی بالا نمیاد.

مریم هادیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
من تازه وارد ساییتون شدم
ثبت نام رو انجام دادم و پیامک برداشت از حساب صورت گرفت
اما هنگام خروج از سایت نوشته بود که ثبت نام با موفقیت صورت نگرفت
الان چیکار کنم ؟؟ امکان هست پیگیری کنید ؟؟
و آیا ثبت نام شدم برای کلاس intro A...

سلام وقتتون بخیر
من تازه وارد ساییتون شدم
ثبت نام رو انجام دادم و پیامک برداشت از حساب صورت گرفت
اما هنگام خروج از سایت نوشته بود که ثبت نام با موفقیت صورت نگرفت
الان چیکار کنم ؟؟ امکان هست پیگیری کنید ؟؟
و آیا ثبت نام شدم برای کلاس intro A یا خیر ؟؟

ادامه مطلب
مبینا مهدی پور
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

امکان انصراف از کلاس بعد از جلسه اول هست؟

مهدیه نصیرزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من introB هستم میخوام ثبت نام غیر حضوری انجام بدم
یه سوال داشتم که در این کلاسا نوشتن هم آموزش میدین؟ چون بسته به رشتم برای مقاله نویسی نیاز دارم

زهرا رضایی
This comment was minimized by the moderator on the site

بنده کلاس با خانم یگانه قاسمی داشتم سطح C1B شروع کلاس من اردیبهشت ماه بود از اونجایی که در فضایی مجازی تعریف زیادی از مجموعه شنیده بودم مراجعه کردم ولی جالبه بهتون بگم استاد جلسه دوم بعد 90 دقیقه معطلی نیومدن اخر خود ما تصمیم گرفتیم از کلاس...

بنده کلاس با خانم یگانه قاسمی داشتم سطح C1B شروع کلاس من اردیبهشت ماه بود از اونجایی که در فضایی مجازی تعریف زیادی از مجموعه شنیده بودم مراجعه کردم ولی جالبه بهتون بگم استاد جلسه دوم بعد 90 دقیقه معطلی نیومدن اخر خود ما تصمیم گرفتیم از کلاس بریم... در جلسه اینده وقتی استاد ملاقات کردم شوکه شدم از طرز اموزششون جوری بود تو خونه میموندم مفید تر بود مثل کتاب فقط گرامر مینوشتن وهمین و سرسری فقط کلاس میخواستن تموم کنن://///// بنده تصمیم گرفتم با اینکه هزینه کلاس دادم از خیرش بگذرم از بس مفید نبود وموندم چطور برای پایان ترم من امتیاز منفی برای خودشون و موسسه نشه نمره لحاظ کردن در حالی که من اصلا نه امتحانی دادم و نه کلاسی دیگه رفتم ... فقط درصورتی که از استاد مطمئن هستین ثبت نام کنید در این موسسه
اها اینم بگ مسیستم پاسخگویی اصلا جالب نیست://////////

ادامه مطلب
شیوا رفیع زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره C3a هستم ولی در ثبت نام انلاین تمام ظرفیت ها در ساعت مورد نظر من پر شده است ایا امکانی وجود دارد که من بتوانم ثبت نام شوم؟

حانیه راجی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من نیاز به یک شماره تلفن برای تماس با مرکز دارم
ممنون

نسرین سادات رحیمی
  1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من چهارشنبه 24 خرداد 1402سفارش کتاب ثبت کردم اما هوز دریافت نکردم
ممنون میشم بهم اطلاع بدین اگر مشکلی پیش اومده
نیاز شدید به کتاب جدید دارم ، ترم در حال اتمام هست
ممنون

نسرین سادات رحیمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر. من دوره c1b باید ثبت نام میکردم ولی c1a ثبت کردم. چطور باید کنسل کنم ثبت نامو؟

محمدرضا بختیارنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دانشجوی بیان برتر هستم .انتقاد دارم بخاطر ارتباط گیری سخت با شما اصلا کسی پاسخگو نیست همه چیز مثل رباط انجام میشه .من امروز موقع ثبت نام تخفیف برام لحاظ نشد . اصلا کسی جوابگو نیست.فقط میگن کاری نمیشه کرد .به جای اینکه با دانشجو همدردی...

سلام من دانشجوی بیان برتر هستم .انتقاد دارم بخاطر ارتباط گیری سخت با شما اصلا کسی پاسخگو نیست همه چیز مثل رباط انجام میشه .من امروز موقع ثبت نام تخفیف برام لحاظ نشد . اصلا کسی جوابگو نیست.فقط میگن کاری نمیشه کرد .به جای اینکه با دانشجو همدردی کنید .فقط تجاری فکر میکنید..
این سیستم برای کشوری خوبه که اینترنتش در حد عالی باشه .نه اینکه تازه میخوای تیکت ارسال کنی باید چند بار بزنی تا ارسال شه .

ادامه مطلب
شادی شهنیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.ذپرخپش.من میخوام ثبت ناممم کنسل کنم چون نمیتونم شرکت کنم در کلاس چطوری باید هزینه تم بگیرم

سمیرا قاسمی
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و عرض ادب

احتراما توقع پشتیبانی خیلی بهتری از این مجموعه می رود. نه به تلفن ها پاسخگو هستید نه تیکت !

امین عجمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
میخواستم بدونم دوره ttc بعدی حدودا کی دوباره برگذار میشه؟

فاطمه قاسمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر.من آزمون تعیین سطح دادم و C1B اوردم.میخواستم کلاساتون رو ثبت نام کنم ولی ظرفیت پر بود.دوره جدیدتون کی برگزار میشه؟

مریم اسماعیلی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من تعیین سطح دادم C2B هستم ولی تمام کلاسها ظرفیتشون کامل هست چیکار باید بکنم

بهروز شجاعی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
من کلاس C0A رو ثبت نام کردم میخواستم بدونم چطور باید اپلیکیشن مربوطه رو نصب کنم؟

مهدی شجاعی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من کلاس intro B آنلاین جمعه ها ساعت۱۱:۰۰ رو ثبت نام کردم
میخواستم اگر امکانش هست جابجا کنم با همین روز و همین ساعت ولی کلاس حضوری

مهدی پروینی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مهدی عزیز روز تون بخیر باشه
مهدی عزیز در حال حاضر برای سطح شما کد های حضوری تکمیل ظرفیت شدند
پیشنهاد میکنم ترم پیش رو تون رو استثنا آنلاین شرکت کنید ثبت نام دوره بعدی که شروع شد ترم آیندتون رو به صورت حضوری در روز مد نظرتون شرکت کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر ، دوره های آنلاین جدیدتون کی شروع میشه؟ممنون

عارف پورحسین
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عارف عزیز روزتون بخیر باشه
در حال حاضر دوره اردیبهشت ماه اتمام ظرفیت شده پیشنهاد میکنم تیکت بزنید اگر ظرفیت باز باشه به روی چشم
ثبت نام دوره خرداد ماه هم پیشنهاد میکنم اواسط اردیبهشت ماه سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا...

سلام عارف عزیز روزتون بخیر باشه
در حال حاضر دوره اردیبهشت ماه اتمام ظرفیت شده پیشنهاد میکنم تیکت بزنید اگر ظرفیت باز باشه به روی چشم
ثبت نام دوره خرداد ماه هم پیشنهاد میکنم اواسط اردیبهشت ماه سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من میخوام دوره مکالمه پکیج جنرال ثبت نام کنم اما روزشو و ساعتشو میخوام خودم انتخاب کنم

ستاره زهتاب نجفی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ستاره جان روزتون بخیر باشه عزیزم
دوره رایزن مد نظرتون هست عزیزم؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه
تایین سطح من شد C4B
و الان برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به مشاوره دارم‌
ممنون‌میشم کمکم کنید 🙏

بهار فردوسی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بهار جان روزتون بخیر باشه عزیزم
جانم من در خدمتتون هستم عزیزم برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت روی کد مد نظرتون که شامل روز و ساعت کلاس مد نظرتون هست کلیک کنید ثبت نام کنید عزیزم
اگر مجددا سوالی داشتید...

سلام بهار جان روزتون بخیر باشه عزیزم
جانم من در خدمتتون هستم عزیزم برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت روی کد مد نظرتون که شامل روز و ساعت کلاس مد نظرتون هست کلیک کنید ثبت نام کنید عزیزم
اگر مجددا سوالی داشتید من در خدمتتون هستم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخير ميخاستم ببينم سطح c3A يعني چي؟ چون اين نوع سطح بندي جديد هست برام.
و اينكه إيا شما كلاس هايي دارين ك جمعه ها برگذار بشع؟ انلاين منظورمه

الهام ملك پور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام الهام عزیزمون روزتون بخیر باشه
بله عزیزم دوره های یک روز در هفته در روز های پنج شمبه و جمعه هم برگزار میشه که هر جلسه چهار ساعت همراه با بریک هست
بله عزیزم باتوجه به سطح تون سطح شما متوسط محسوب میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من خارج از ایران هستم و ثبت نام رو انجام دادم ، برای تهیه کتاب به صورت غیر فیزیکی راهی هست ؟

احسان فتح الهی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام احسان عزیزمون روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
عزیز دلید چقدر به وجودتون کنار خودمون افتخار میکنیم
پی دی اف درس ها و لیسنینگ ها و اسپیکینگ ها داخل اپ بیان برتر هست

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقت بخیر . من چطور میتونن چارت درسی و روند تدریس دوره پیشنهاد شده بهم در ازمون تعیین سطح رو مطالعه کنم ؟

سیما تقوی
This comment was minimized by the moderator on the site

سیما عزیزمون سلام روزتون بخیر باشه
چقدر خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم سیما جان
پیشنهاد میکنم وارد قسمت مکالمه ده ماهه و دوره ویکی شید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر .الان تعیین سطح دادم و c1b هستم . برای این سطح هزینه کلاس خصوصی به صورت حضوری و انلاین چقدر هست ؟

نجمه منصوری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نجمه عزیزم روزتون بخیر باشه
قابلتون رو نداره عزیزم هزینه دوره حضوری 872/000 تومان میباشد
و هزینه دوره آنلاین 672/000 تومان میباشد
برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو...

سلام نجمه عزیزم روزتون بخیر باشه
قابلتون رو نداره عزیزم هزینه دوره حضوری 872/000 تومان میباشد
و هزینه دوره آنلاین 672/000 تومان میباشد
برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من مدتی میشه که رایتینگ هایی رو بارگزاری کردم ولی اونها تصحیح نشده اند متاسفانه

آتوسا اصلانخانی
This comment was minimized by the moderator on the site

آتوسا عزیزم سلام روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
آتوسا عزیزمون ممنونیم از صبوری تون
فیدبک رایتینگ تون داده شده عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من میخواستم تو قسمت تصحیح رایتینگ فایل رایتینگهام رو بارگزاری کنم ولی هر کار کردم نشد لطفا در این باره راهنماییم کنین🙏🏼

آتوسا اصلانخانی
This comment was minimized by the moderator on the site

آتوسا عزیزمون سلام روزتون بخیر باشه
پیشنهاد میکنم اگر موفق به ارسال نشدید با پی دی اف امتحان کنید عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مجدد روزتون بخیر باشه
من ۲۳ بهمن ماه ثبت سفارش کردم

نفیسه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

نفیسه عزیزم سلام روزتون بخیر باشه حتما تا این هفته به دستتون میرسه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر باشه
من کلاس wiki رو ثبت نام کردم و از طریق همین سایت کتابش رو سفارش دادم اما نمیدونم چطور باید سفارشم رو پیگیری کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏

نفیسه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نفیسه عزیزم روزتون بخیر باشه
میتونم بپرسم کی سفارشتون رو ثبت کردید تا دقیق تر راهنماییتون کنم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخوام دوره c1aثبت نام کنم ،چجوری باید حضوری ثبت نام کنم،همش انلاین هستن،فقط هم تایم ۶ به بعد میتونم که داره پرمیشه

الهه آجورلو
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام الهه جان خوبید عزیزم؟ روزتون بخیر باشه
بله عزیزم به زودی کد های جدید حضوری باز میشه پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
نیاز به مشاوره برای شرکت در آزمون دارم
لطفا با من تماس بگیرید
ممنون

امیرحسین موسی نژاد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای موسی نژاد عزیز روز برفی تون بخیر باشه
ختما به روی چشم الان خدمتتون تماس میگیرم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
کلاس های wiki انلاین برنامه خاصی روی کامپیوتر باید نصب بشود؟
میفرمایید چه نرم افزاری؟
من کلاس اینتروa را ثبت نام کردم ساعت 11-13 شنبه و چهارشنبه چون آن ساعت سرکار هستم میخواهم بدونم که مقدمات را در محل کار فراهم کنم
شروع کلاسها 10...

سلام وقت بخیر
کلاس های wiki انلاین برنامه خاصی روی کامپیوتر باید نصب بشود؟
میفرمایید چه نرم افزاری؟
من کلاس اینتروa را ثبت نام کردم ساعت 11-13 شنبه و چهارشنبه چون آن ساعت سرکار هستم میخواهم بدونم که مقدمات را در محل کار فراهم کنم
شروع کلاسها 10 اسفند هستش
09122899427
امیدوارم 1402 این مهمترین دغدغه من (زبان انگلیسی) رفع بشه

ادامه مطلب
جواد صالحی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اقای صالحی عزیز روز برفی تون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
بله حتما در خدمتتون هستیم خیلی خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم اقای صالحی جان
دوره های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
مطئنیم که باهم از پسش...

سلام اقای صالحی عزیز روز برفی تون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
بله حتما در خدمتتون هستیم خیلی خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم اقای صالحی جان
دوره های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
مطئنیم که باهم از پسش برمیاییم بیان برتر تا آخر مسیر کنارتونه خوشحالیم که شروع کردید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. من برای ثبت نام نیاز به.مشاوره دارم امکانش هست با من تماس بگیرید

فرانک میرعالی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام فرانک عزیز روزتون بخیر باشه
بله عزیزم حتما به روی چشممم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقتتان بخیر .
من ( برای اولین بار) در کلاس ویکی ثبت نام کردم خیلی اطلاعی در مورد کتابها و .. نداشتم ، دو بار جهت pdf کتابها تیکت زدم متاسفانه جوابی دریافت نکردم ،. بعد از کلی گشت زدن توی سایت تونستم pdf ها رو پیدا کنم و همچنین در بخش توضیحات...

وقتتان بخیر .
من ( برای اولین بار) در کلاس ویکی ثبت نام کردم خیلی اطلاعی در مورد کتابها و .. نداشتم ، دو بار جهت pdf کتابها تیکت زدم متاسفانه جوابی دریافت نکردم ،. بعد از کلی گشت زدن توی سایت تونستم pdf ها رو پیدا کنم و همچنین در بخش توضیحات نوشته برای جواب تیکت در قسمت پیگیری ها قابل رویت هست که قسمت پیگیری ها رو پیدا نکردم ، در پروفایل نوشته شده که یک هفته قبل از شروع کلاسها لینک تلگرام کلاس قرار داده میشه که الان با وجودی که فقط چهار روز به شروع کلاس باقی مانده هیچ لینکی بارگذاری نشده و در قسمت تیکت هم همچنان در حال بررسی هست .
اگر ممکن هست لطفا من را راهنمایی بفرمایید .
لازم به ذکر هست من ساکن ایران نیستم و ارتباط مستقیم و تلفنی با موسسه نمیتوانم داشته باشم .
روز خوش

ادامه مطلب
شهره دودمان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام شهره عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم با خودم در اینستاگرام صحبت کردید
در خدمتتون هستیم شهره جان
من پیگیری کردم عزیزم هر دو تیکت شما پاسخ داده شده در قسمت تیکت های من میتونید مشاهده کنید شهره جان
باتوجه به توضیحات پشتیبان تون که گفته شده دو...

سلام شهره عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم با خودم در اینستاگرام صحبت کردید
در خدمتتون هستیم شهره جان
من پیگیری کردم عزیزم هر دو تیکت شما پاسخ داده شده در قسمت تیکت های من میتونید مشاهده کنید شهره جان
باتوجه به توضیحات پشتیبان تون که گفته شده دو الی سه روز به کلاس لینک داخل پروفایل تون قرار میگیره
پی دی اف کتاب تون هم در پروفایل تون قرار گرفته همچنین برای ارتباط با اساتید به جای تلگرام از اپ میتونید استفاده کنید عزیزم
وب اپ بیان برتر رو سرچ کنید عزیزم
مجددا اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستیم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید .
به منظور که دوره آنلاین 672000 تومان هست
منظورتون همه ترم هاست یا قیمت یک ترم
اینو خیلی فوری جواب بدین

امیرعلی مسکنی
  1. 4.5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام امیرعلی جان روزتون بخیر باشه
بله دوست عزیزم هزینه هر دوره به صورت ماهیانه 672000 تومان میباشد

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون به خیر 💜
ممنون میشم برای کمک به من در ثبت نام دوره های max باهام تماس بگیرین

زهرا عبدالملکی
  1. 2 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام زهرا جان حالتون چطوره عزیزم؟
به روی چشم در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید.
کلاس های حضوری شما در چه شهر هایی هست ؟
آیا در شهر سبزوار هم هست ؟
و در دوره ده ماهه آیا در حد یک مترجم آموزش میبینیم؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

امیرعلی مسکنی
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه امیرعلی جان امیدواریم حالتون خوب باشه
کلاس های حضوری در تهران شعبه سعادت آباد بیان برتر تشکیل میشه
بعد از اتمام دوره ده ماهه سطح شما معادل نمره پنج و نیم آیلتس هست امیرعلی جان یعنی به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و...

سلام روزتون بخیر باشه امیرعلی جان امیدواریم حالتون خوب باشه
کلاس های حضوری در تهران شعبه سعادت آباد بیان برتر تشکیل میشه
بعد از اتمام دوره ده ماهه سطح شما معادل نمره پنج و نیم آیلتس هست امیرعلی جان یعنی به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، وقتتون بخیر . عذرخواهی میکنم من قصد دارم که دوره ایلتس انلاین ثبت نام کنم و تعیین سطحم دادم ، اما ظرفیت ها کاملا پر شده . دوره های جدید از کی ثبت نامشون شروع میشه ؟

محیا قره خانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه محیا جان
پیشنهاد میکنم آخر بهمن ماه سایت رو چک بفرمایید دوره های اسفند ماه ظرفیت شون اواخر بهمن ماه باز میشه
چه کدی مد نظرتون هست عزیزم که پر شده

دپارتمان ارتباطات
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 82.27% - 50 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟