(Author) Uncategorised بازدید: 62440

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (193)

امتیاز 3.5 از 5 بر اساس 3 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من احتیاج به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگیرید

ثنا بزرگی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ثنا جان حالتون چطوره امیدواریم که عالی باشید
پیشنهاد میکنم شماره تماس تون رو به دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید در سریع ترین زمان ممکن جهت مشاوره باهاتون تماس گرفته میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من نیاز به مشاوره دارم میشه لطفا با من تماس بگیرید

مرجان اسمعیل پور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرجان جان روزتون بخیر عزیزم
حتما به روی چشم عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
یه سوال داشتم
من الان یه دوره گرفتم سطح‌م c1b
با خانم نجمه مارالانی ولی بعد ثبت نام و واریز کردن شهریه متوجه شدم روز های دوشنبه و چهارشنبه نمیتونم
میتونم استاد رو عوض کنم تا روزای فرد کلاس داشته باشم؟

ستایش جلالی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید...

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید ایشون راهنمایی تون میکنند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

جهت ساختن پروفایلم در سایت شما و گرفتن apack چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید09169630113

کوروش شهبازی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
حتما تماس گرفته میشه باهاتون در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.وقتتون بخیر
من شاغل هستم و نمیتونم تا ساعت 6 بیام کلاس و همچنین با توجه به اینکه کلاس های 6 به بعد تعدادشون کم هست و هم زود پر میشه ازتون خواهش میکنم کلاس های عصر رو زیاد کنید که بتونم شرکت کنم.
مرسی

حسن سالمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه
عزیز دلید حتما به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
یوزر و پسورد شرکت در کلاس چه می باشد؟

سینا زکی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با...

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با پشتیبان دوره تون یک گزینه بالای صفحه پروفایل تون به اسم تیکت میتونید به ایشون تیکت بزنید در سریع ترین زمان ممکن پاسخ تون رو میدند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر
میخواستم راجع به شروع ترم تابستان و ثبت نام در کلاسهاتون بدونم
من به مکالمه زبان علاقمندم و 13 سال سن دارم
ممنون میشم شرایط را بفرمایید

ارنیکا محب علیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در...

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در تعیین سطح شرکت کنید با توجه به سطح تون تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید میتونید از ابتدا شروع کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

برای جمعه ها هم میشه کلاس برگزار بشه؟

مریم جراح زاده
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید؟؟ امیدواریم حالتون بی نظیر باشید
بله عزیزم برگزار میشه پیشنهاد میکنم وارد قسمت برنامه کلاس ها بشید اطلاعات مربوط به سطح تون رو میتونید مشاهده کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید.من اگه بخوام کلاس ترم بعد رو که ثبت نام کردم یه ماه عقب بندازم باید چیکار کنم؟

مهران محمدزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
پیشنهاد میکنم به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند مهران عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میشه بپرسم پشتیبان کی قراره جواب منو بده؟ من تیکت هم ارسال کردم یک هفته اصلا جواب نمیدن.

پری سا اسلامی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
از اینکه منتظر موندید متاسفیم پریسا جان تیکت تون ارسال شده عزیزم؟؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح کردم و c1a قبول شدم. برای ثبت نام فقط زدین آنلاین .کلاس حضوری ندارین؟ واینکه اون تایمی که من میتونم شرکت کنم پر شده . اگه باز بشه من مجدد باید تعیین سطح بشم؟
نحوه آموزش چه حضوری و آنلاین کلا به چه صورت هست؟
ببخش...

سلام وقتتون بخیر من الان تعیین سطح کردم و c1a قبول شدم. برای ثبت نام فقط زدین آنلاین .کلاس حضوری ندارین؟ واینکه اون تایمی که من میتونم شرکت کنم پر شده . اگه باز بشه من مجدد باید تعیین سطح بشم؟
نحوه آموزش چه حضوری و آنلاین کلا به چه صورت هست؟
ببخشید سوالام زیاد بود

ادامه مطلب
مهسا فراهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید
بله عزیزم به زودی کد های حضوری هم باز میشه
کلاس های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
هر تعیین سطح سه ماه اعتبار داره عزیزم نگران نباشید
خواهش میکنم عزیزم در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت بخیر
دوره INTRO A رو ثبت نام و شرکت کرده بودم . متاسفانه نحوه درس دادن استاد جالب نبود و سختگیری زیاد . اگر قرار بود مکالماتی که استاد انتظار داشتند ما بتوانیم در شروع کار و قبل از فرا گرفتن نحوه جمله سازی ، بلد باشیم که دیگه احتیاجی...

سلام و وقت بخیر
دوره INTRO A رو ثبت نام و شرکت کرده بودم . متاسفانه نحوه درس دادن استاد جالب نبود و سختگیری زیاد . اگر قرار بود مکالماتی که استاد انتظار داشتند ما بتوانیم در شروع کار و قبل از فرا گرفتن نحوه جمله سازی ، بلد باشیم که دیگه احتیاجی به ثبت نام در این دوره ها نبود .

ادامه مطلب
نوید ملاعباسی
This comment was minimized by the moderator on the site

ُسلام نوید عزیز حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
پیشنهاد میکنم به منتور دوره تون تیکت بزنید برای پیام دادن به پشتیبان دوره تون وارد سایت شید در صفحه پروفایل تون بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت
ایشون راهنمایی تون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ببخشید اگر طی دوره جلسه ای رو از دست بدیم امکان استفاده مجدد هست و جلسات جایی سیو میشه

sadaf
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید و روز خوبی رو گذرونده باشید
اگر به صورت آنلاین شرکت کرده باشید بله عزیزم داخل پروفایل تون هر جلسه سیو میشه تا فرصت مرور داشته باشید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام به همه اشخاص علاقمندبه یادگیری زبان خارجه که در خارج از ایران تشریف دارند که بر اساس شرایط تمایل و نیاز به یادگیری و اخذ مدارک زبان ان کشور را از موسسات اموزشی دارند و با احترام به موسس این اموزشگاه چند ضعف بزرگ در نحوه ارتباط اولیه و پایه...

سلام به همه اشخاص علاقمندبه یادگیری زبان خارجه که در خارج از ایران تشریف دارند که بر اساس شرایط تمایل و نیاز به یادگیری و اخذ مدارک زبان ان کشور را از موسسات اموزشی دارند و با احترام به موسس این اموزشگاه چند ضعف بزرگ در نحوه ارتباط اولیه و پایه ایی برای افراد مقیم خارج کشور با این‌موسسه وجود دارد که عنوان می کنم در جهت اصلاح و تغییرات و بهتر شدن
( فقط برای افراد خارج کشور? ):
?
- نداشتن ایمیل رسمی جهت مکاتبات و پشتیبانی
- داشتن یک فیلد اعلان شماره تلفن جهت تماس از طرف موسسه که برای اشخاصی با شماره تلفن غیر ایرانی سخت و پیگیری وجود ندارد .
- فیلدها تماما بصورت تایپ فارسی میباشد که برای کسانیکه از ابزارهای بدون تایپ‌فارسی استفاده میکنند بسیار سخت میباشد .
- ریجستر کردن با کد ملی حذف و یا ایجاد فیلد جایگزین .
- نداشتن لاین یا خط واتس اپ جهت پشتیبانی .
- یک لاین یا خط تلگرام موجود است ولی اختصاص اشخاصی فقط مختص این پشتیبانی در فاصله کوتاه یا کمتر از ۲۴ ساعت جهت پاسخگویی و حفظ مشتری .
- پاسخگویی مشاور باید مناسب و منطبق با سوالات باشد .
- قطعا همیشه اختلاف ساعت برای افراد خارج از کشور از یکساعت تا بیش از دوازده ساعت میباشد براساس نوع کشور که یک برنامه پشتیبان برنامه ریزی شده فیزیکی و اتوماتیک نیاز است
- با توجه به اینکه کلمه انلاین در اموزش معنای گستردگی و پوشش در هرمنطقه جغرافیایی را می دهد عملا با عدم رفع موارد اشاره شده غیرکارامد میباشد.
- ?نکته !:
تمام موارد اشاره شده بر اساس ارتباطات ایجاد شده منفی طبق مستندات بوده و این موضوع شخصی نمیباشد و امید است با رفع این مشکلات و بهتر شدن در اینده ، باعث رضایت مندی واقعی مشتریان شود نه بر اساس تعارف و رودربایستی .☘️
⭐️بزرگترین و بهترین تبلیغات همیشه مشتریان هستند ⭐️

ادامه مطلب
Arash
  1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، خسته نباشيد ببخشيد من يه اشتباهي توي ثبت نامم پيش اومده، من توي تايين سطح [ c2b ] قبول شدم ولي اشتباهي [ intro 1 ] ثبت نام كردم ميخواستم ببينم ميشه كلاس ديگه اي ثبت مام كنم و پولم بهم برگرده [ پولي كه براي كلاس قبلي پرداخت كردم ]

شمیم گودرزی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید شمیم جان
پیشنهاد میکنم وارد صفحه پروفایل تون بشید بالای صفحه گزینه هست به اسم تیکت
به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
حال شما
من می خوام بدونم چه مدرکی به ما میدهید؟
مدرک فنی حرفه ای ؟ و اینکه مدرکی ک ما میدید قابل ترجمه هم هست؟

مریمی جون
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم عزیز حالتون چطوره عزیزم امیدواریم هرجا هستید سلامت باشید
مدرکی داده نمیشه عزیزم اما اگر مایل باشید گواهی داده میشه که دوره ده ماهه رو گذراندید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من یه کلاس شنبه چهارشنبه ثبت نام کردم ولی مثل اینکه نشده و پولم برگشت خورده ، من تایم دیگه ای نمیتونم کلاسو بردارم و اون کلاس پر شده الان من چی کار باید کنم؟ مننون میشم راهنماییم کنید

زهرا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام زهرا جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
ممنون میشم به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند
نگران نباشید کنارتونیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
سطح من C3A شد ولی کلاسش هماهنگ با زمان من نیست. میتونم دوره C3B شرکت کنم؟

حانیه احمدیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
بهتر هست برای نتیجه بهتر عزیزم در سطح خودتون ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و خسته نباشید
با توجه به کیفیت مناسب دوره های شما، اخیراً از پسرم خواستم تا در وب سایت شما ثبت نام کند. بعد از ثبت نام تعیین سطح شد (C2A). ولی بعداً در مشاوره با همکاران شما متوجه شدم برای افراد محدودیت سنی 18 سال وجود دارد. با توجه به...

با سلام و خسته نباشید
با توجه به کیفیت مناسب دوره های شما، اخیراً از پسرم خواستم تا در وب سایت شما ثبت نام کند. بعد از ثبت نام تعیین سطح شد (C2A). ولی بعداً در مشاوره با همکاران شما متوجه شدم برای افراد محدودیت سنی 18 سال وجود دارد. با توجه به اینکه پسرم علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارد و به کلاسهای موسسات دیگر برای نوجوانان علاقه ای ندارد (به دلیل سطح پایین دانش‌آموزان و دوره ها) و همچنین آمادگی مناسب برای حضور در دوره‌های شما را دارد، خواهشمندم همکاری و راهنمایی لازم برای رفع این مشکل مبذول فرمائید. در حال حاضر پسر بنده درکلاسهای زبان فرانسه دانشگاه شهید بهشتی با افراد بعضاً بالای سی سال یا دانشجویان دیگر هم دوره می‌باشد و جزو بهترین ها نیز هست. همچنین، پسرم در خصوص موضوعات اسپیکینگ مشکلی از بابت خلق ایده ندارد.

ادامه مطلب
سینا زکی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

ُسلام آقای زکی زاده عزیز
حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنند اگر با کلاس تونسنتد ارتباط برقرار کنند مشکلی نیست
با قدرت شروع کنید کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقت بخیر
قصد دارم در دوره زبان انگلیسی سطح Intro A شرکت کنم
ولی منبع کتاب رو نفهمیدم چی هست
اگه امکان داره منبع کتاب که تدریس میشه برام معرفی کنید تا بتونیم تهیه کنیم
تشکر

ستاره
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم ازحالتون عالی باشه
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند که بر اساس نیاز های دانشجوی ایرانی طراحی شده هست و که مولف کتاب های بیان برتر مدیران بیان برتر هستند عزیزم
از طریق لینک زیر میتونید اقدام کنید عزیزم
http://bayanebar...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم ازحالتون عالی باشه
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند که بر اساس نیاز های دانشجوی ایرانی طراحی شده هست و که مولف کتاب های بیان برتر مدیران بیان برتر هستند عزیزم
از طریق لینک زیر میتونید اقدام کنید عزیزم
http://bayanebartar.org/onlinebooks

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و احترام
ضمن تشکر از موسسه عالی بیان برتر
خواهشمند است اکسنت(ACCENT) اساتید را درج بفرمایید تا هنگام ثبت نام بتوانیم انتخاب مورد نظر و مناسب را انجام دهیم و پس از شروع کلاس غافلگیر نشویم.
ضمناً به اساتید بفرمایید در دوره های آنلاین به جهت...

با سلام و احترام
ضمن تشکر از موسسه عالی بیان برتر
خواهشمند است اکسنت(ACCENT) اساتید را درج بفرمایید تا هنگام ثبت نام بتوانیم انتخاب مورد نظر و مناسب را انجام دهیم و پس از شروع کلاس غافلگیر نشویم.
ضمناً به اساتید بفرمایید در دوره های آنلاین به جهت مشغله کاری اکثر اشخاصی که در این دوره ها شرکت میفرمایند اصرار بر درست کردن پاور پوینت و این گونه مسائل نفرمایند.

با تشکر

ادامه مطلب
بهار
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
حتما ممنونم از پیشنهادتون بهار جان به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از پاسخگوییتون
فقط امکان هست درباره شیوه امتحان و خرید کتاب
در این دوره توضیح بدید

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
حتما در خدمتتون هستم امتحان پایانی ندارید عزیزم امتحان فاینال حذف شده و جای خودش رو به Dynamic Assessment یا ارزیابی پویا و در طول مسیر داده. ما در بیان برتر، امتحان پایان ترم نداریم، به جای اون در طول مسیر مرتب ارزیابی میشید و از همون ارزیابی ها هم یاد میگیرید؛ هدف نمره نیست! بلکه رفع اشکالاته. ما آزمون پایان ترم ندارم چون معتقدیم اصلا نمیشه در کلاس ها شرکت کنی و یاد نگیری. همچنین برای سفارش کتاب پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر اقدام کنید
http://bayanebartar.org/on2linebooks

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید من در تعیین سطح کلاسم c1A مشخص شده حال با اینکه ۱۶سال دارم مشکلی از بابت ثبت نام پیش نمیاد . چون این دوره مناسب ۱۸سال به بالا هست؟
و کسانی بودن که با این سن در تین کلاس ها شرکت کرده باشند.

مهشید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
...

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم برای سنین بالای هجده مناسب تر هست که زبان دبیرستان رو گذرونده باشند از ادامه زبان دبیرستان هست پیشنهاد میکنم یک ترم به صورت آزمایشی شرکت کنید اگربراتون سخت نبود ادامه بدید
کنارتونیم نگران هیچی نباشید با قدرت شروع کنید مهشید جان

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من پارسال دوره ی آیلتس رو شرکت کردم ولی همچنان توو مکالمه خیلی مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین که کدوم کلاس مکالمه رو بردارم چون حالت پیشرفته به نظر میاد ۶ سطح بود

Ramin Shahrad
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم بهتون در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در دوره پیشنهاد شده شرکت کنید اگر سطح تون معادل نمره 5نیم به بالا هست بهتر هست از دوره های مکس شرکت کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من چند ماه پیش تعیین سطح دادم الان دوباره میخوام تعیین سطح بدم متاسفانه نمیتونم باید چیکار کنم

طناز
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
طناز عزیز باید از آخرین تعیین سطح تون سه ماه گذشته باشه اگر گذشته و نمیتونید تعیین سطح شرکت کنید پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید
همکارم راهنماییتون میکنند
در خدمتتون هستیم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B...

سلام وقتتون بخير
من متوجه دوره ها نشدم براى اينكه زبانمون خوب بشه و در كنارش امكان اخذ آيلتس هم وجود داشته باشه بايد از ابتدا شروع كرد؟يعنى ابتدا از دوره هاى مكالمه ده ماهه؟و بعد دوره هاى آيلتس رفت؟من دوره هاى مكالمه ده ماهه تعيين سطح دادم و C1B افتادم ولى كلاسها پرشدند براى ساعت ١٨-٢٠ مجدد داراى ظرفيت ميشود؟بايد دايما سايت را چك كرد يا در زمان خاصى ظرفيت جديد اضافه ميشود يا سايت فعال ميشود؟

ادامه مطلب
هما صفاري
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله عزیزم باتوجه به سطح تون که الان سطح سی وان هستید در دوره ده ماهه شرکت کنید بعد از اتمام دوره ده ماهه تون شما آمادگی شرکت در کلاس تکنیک آیلتس رو دارید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتون تدریس میشه تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند
پیشنهاد میکنم آخر این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من دوره ویدئو وکب ثبت نان کردم ولی بعد از واریز مبلغ و کم شدن پول از حساب پیغام امد روی صفحه که دریافت کننده تامعتبر است.لطفا راهنمایی کنید چون از امروز دوره شروع میشه

ارتا اصغری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر پیام بدید همکارم راهنمایی تون میکنند آرتا عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من تعیین سطح دادم و و سطح C3A هستم
تنها میتوانم در کلاسهای حضوری یکشنبه و سه شنبه
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ شرکت کنم.
آیا بهمن ماه چنین تایمی کلاس خواهید داشت؟

مجتبی کیاسالاری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله حتما نگران نباشید کنارتون هستیم تا آخرش
بی صبرانه منتظریم تا شمارو کنارمون داشته باشیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخير من يكشنبه كتاب ترم جديد رو سفارش دادم به دستم نرسيده، ارسال چند روز بعده و از كجا ميتونم پيگيري كنم

هانیه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
بله عزیزم تا این هفته به دستتون میرسه پیشنهاد میکنم فایل پی دی اف کتاب رو دانلود کنید عزیزم تا به دستتون برسه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام می خواستم بدونم کلاس های انلاین تون در چه پلتفرمی برگزار می شه . ممنون

مرضیه میرحسینی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرضیه جان حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
من یه پیام دیروز دادم و نام و شماره تماس گذاشتم.میشه لطفا حذفش کنید.چون شماره ام اونجاست.!!!!!!!!!!!!!!

صابری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام جناب صابری عزیز
حذف شد پیشنهاد میکنم برای مشاوره شماره تماستون رو به دایرکت پیج اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید.
ببخشید من حدود ۲-۳ هفته پیش توی تلگرام به ادمین بیان برتر پیام فرستادم و علاقه داشتم که تو این مجموعه کار کنم اما چون رزومه نداشتم نوشته بودین به تلگرام پیام بدین .
میخواستم بدونم خیلی زمان میبره که بررسی کنید؟

مهدیه
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید عزیزم
حتما بررسی میشه و اطلاع رسانی میشه عزیزم
باعث افتخار بیان برتر هست که شمارو کنارمون داشته باشیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر، ببخشید تعیین سطح دادم، c3a افتادم اما هنگام ثبت نام اشتباها یه سطح دیگه ثبت نام کردم. تو روخدا بگین که میشه منتقل کنم؟

حسانه صالحی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
پیشنهاد میکنم وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون بالای صفحه گزینه تیکت رو انتخاب کنید و به پشتیان دوره تون تیکت بزنید و توضیح بدید ایشون راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید..میخواستم بدونم کلاس دوره pte هم برگزار میکنید؟

نگار
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم روز خوبی رو شروع کرده باشید
در حال حاضر خیر نگار جان پیشنهاد میکنم سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخواستم کلاس ثبت نام کنم اما متاسفانه ظرفیت کلاسها تکمیله.میخواستم بدونم ترم بعدی از چه زمانی شروع میشه؟؟

هدیه کرم نیا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
عزیزید پیشنهاد میکنم اوایل دی ماه سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میخاستم بدونم اگر یک ترم ثبت نام نکنیم مشکلی پیش میاد یا نه ؟؟

هستی سردیک
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
خیر هستی جان اگر با زبان در ارتباط باشید در طول این یک ترم مشکلی ایجاد نمیکنه
مرور داشته باشید عزیزم
کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
میخواستم بدونم دوره ده ماهتون منبع آموزشیتون چیه روی کتاب خاصی کار می‌کنید و در هر کلاس چند نفر هستند بصورت آنلاین
سپاس گذارم

رحیم
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند کتاب های ویکی که مولف شون مدیران بیان برتر هستند
که براساس نیاز های دانشجویان ایرانی طراحی شده و ظرفیت هر کلاس نهایت 20نفر هست و به هردو صورت آنلاین و حضوری...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژِی باشید
کتاب های اختصاصی بیان برتر هستند کتاب های ویکی که مولف شون مدیران بیان برتر هستند
که براساس نیاز های دانشجویان ایرانی طراحی شده و ظرفیت هر کلاس نهایت 20نفر هست و به هردو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخوام دوره مکالمه رو ثبت نام کنم ولی ظرفیت ها پر شدن چیکار باید انجام بدم

علی محمد منتظری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و در دوره مد نظرتون ثبت نام کنید.

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر ..من تعیین سطح c1B شدم میخواستم مشاوره بگیرم که دوره wiki یا max رو شرکت کنم؟؟ باتوجه به اینکه که میخوام مکالمه رو خوب یادبگیرم و بعد هم برای ایلتس اقدام کنم...و اینکه تو دوره مکس فقط رومکالمه کار میشه؟؟

فاطمه لشگری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
سطح قبولی شما سطح سی وان بی از دوره ویکی هست شما میتونید بعد از اتمام دوره ویکی در دوره مکس شرکت کنید
اگر قصد گرفتن آیلتس رو دارید میتونید بعد از اتمام دوره ده ماهه در دوره تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
سطح قبولی شما سطح سی وان بی از دوره ویکی هست شما میتونید بعد از اتمام دوره ویکی در دوره مکس شرکت کنید
اگر قصد گرفتن آیلتس رو دارید میتونید بعد از اتمام دوره ده ماهه در دوره تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتو تدریس
میشه تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند.

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، روز بخیر
ببخشید من هدفم این هست که آزمون آیلتس شرکت کنم و نمره بالایی بگیرم ، ولی نمیدونم چه دوره هایی رو باید بگذرونم . تعیین سطح رو انجام دادم و نتیجه شد C1B ... لطفا من رو راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مراحلی رو بگذرونم ....

سلام ، روز بخیر
ببخشید من هدفم این هست که آزمون آیلتس شرکت کنم و نمره بالایی بگیرم ، ولی نمیدونم چه دوره هایی رو باید بگذرونم . تعیین سطح رو انجام دادم و نتیجه شد C1B ... لطفا من رو راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مراحلی رو بگذرونم . سپاسگزارم ?

ادامه مطلب
پردیس پاکدلیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم در سطح فعلی تون شرکت کنید تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید عزیزم
بعد از اتمام دوره ده ماهه یعنی سی فور بی میتونید درکلاس...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میکنم در سطح فعلی تون شرکت کنید تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید عزیزم
بعد از اتمام دوره ده ماهه یعنی سی فور بی میتونید درکلاس تکنیک آیلتس شرکت کنید که هر چهار مهارت توسط چهار استاد متفاوت بهتون تدریس میشه
تکنیک ها بهتون آموزش داده میشه و شمارو برای نمره مد نظرتون آماده میکنند.

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
برای کلاس های آنلاین سطح c3a دوره دی ماه ساعت ۱۸:۳۰-۲۰:۳۰ هم میذارید برای ثبت نام یا کلاس نیست اصلا این ساعت؟

بهراد جهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله دوست عزیز پیشنهاد میکنم این هفته و هفته آینده سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من آزمون ماک ۵.۵ شدم و می خوام دوره آیلتس ثبت نام کنم اما دوره های آیلتسون آنلاین نبود و فقط حضوری بود. آیا آنلاین جدید باز می شه؟

زهرا کی شمس
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بله عزیزم پیشنهاد میکنم این هفته و هفته آینده سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره اگر باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من به صورت اینترنتی از طریق سایت کلاس intro A رو که در تاریخ ۸ دی ماه شروع میشه رو همین امروز ( ۸ آذر ) ثبت نام کردم، اما متوجه شدم برنامم تداخل داره و میخوام کلاس رو کامل کنسل کنم.
از چه طریق باید اقدام کنم؟
باید به صورت حضوری مراجعه کنم؟
و...

سلام
من به صورت اینترنتی از طریق سایت کلاس intro A رو که در تاریخ ۸ دی ماه شروع میشه رو همین امروز ( ۸ آذر ) ثبت نام کردم، اما متوجه شدم برنامم تداخل داره و میخوام کلاس رو کامل کنسل کنم.
از چه طریق باید اقدام کنم؟
باید به صورت حضوری مراجعه کنم؟
واینکه کل هزینه به حسابم برمیگردد؟

ادامه مطلب
نعیمه زارع شاه آبادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
نعیمه جان عزیزم پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت پروفایل تون قسمت بالا گزینه تیکت هست به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون رسیدگی میکنند عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و عرض خسته نباشید
من با عرض شرمندگی در ساعات کلاسم، شرکتمون کلاس گذاشته و حضور در کلاس من به مشکل می خوره میشه لطفا ساعات کلاسمو تغییر بدم به یکشنبه سه شنبه 18:30 - 20:30
کد دوره : OC2A199
1400/09/07
استاد آزاده صدر
تلفن بنده:...

با سلام و عرض خسته نباشید
من با عرض شرمندگی در ساعات کلاسم، شرکتمون کلاس گذاشته و حضور در کلاس من به مشکل می خوره میشه لطفا ساعات کلاسمو تغییر بدم به یکشنبه سه شنبه 18:30 - 20:30
کد دوره : OC2A199
1400/09/07
استاد آزاده صدر
تلفن بنده: 09123394115
خواهشا تا سه شنبه به من اطلاع بدید ممنون میشم

ادامه مطلب
مریم امیری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
بله عزیزم حتما پیشنهاد میکنم وارد سایت شید تو قسمت پروفایل تون بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت
به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون پیگیری میکنند براتون مریم جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وققتون بخیر
برای کلاس های آنلاین WIKI چندتا سوال داشتم
اینکه ظرفیت کلاس ها چند نفر هست؟ و چقدر زمان به هر نفر میرسه که در کلاس مشارکت داشته باشن؟ چون کلاس مکالمه است و اگه جمعیت زیاد باشه دیگه کارایی که باید داشته باشه رو نداره

مه تا قربانیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
ظرفیت کلاس های آنلاین نهایت 20نفر و حضوری 10 نفر هست
برنامه ریزی کلاس ها جوری صورت گرفته که وقت برای مشارکت دانشجویان و تدریس استاد باشه
همچنین یک سری تمرین ها خارج کلاس هست که تداخلی با کلاس نداشته باشه...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
ظرفیت کلاس های آنلاین نهایت 20نفر و حضوری 10 نفر هست
برنامه ریزی کلاس ها جوری صورت گرفته که وقت برای مشارکت دانشجویان و تدریس استاد باشه
همچنین یک سری تمرین ها خارج کلاس هست که تداخلی با کلاس نداشته باشه و در طول هفته خارج از کلاستون با زبان در ارتباط باشید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر،من این ماه ۷آذر کلاسم شروع میشه دوره های ۱۰ ماهه و برای اولین بار هست که دوره زبان باهاتون شروع کردم،الان سوالم اینه آیا باید برای ماه بعد الان ثبت نام کنم؟

محبوبه پیشه ور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
بعد از شروع شدن کلاستون جلسه سوم دوره تون بهتون اطلاع رسانی میشه تا دوره بعدی تون رو ثبت نام کنید عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من تعیین سطح c2A هستم معادل چه سطحی میشه . Elementary?

مرجان نامجوفر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم بی نظیر باشید
سطح پری اینترمدیت هست عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
سطح من C2B شد ولی کلاسش نیست. میتونم C3B شرکت کنم؟

سیدمحمدعلی سیدباقری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میشه باتوجه به سطح تون شرکت کنید سطح پیشنهادی شما دو سطح بالاتر از سطح فعلی شماست
ممنون میشم اوایل آذر ماه سایت رو چک بفرمایید ظرفیت دوره برای دی ماه باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت...

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
پیشنهاد میشه باتوجه به سطح تون شرکت کنید سطح پیشنهادی شما دو سطح بالاتر از سطح فعلی شماست
ممنون میشم اوایل آذر ماه سایت رو چک بفرمایید ظرفیت دوره برای دی ماه باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

nice

کریم علوی
This comment was minimized by the moderator on the site

سپاس از مهرتون

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر من ازمون تعیین سطح دادم و سطح c2b قبول شدم میخواستم بپرسم مطابق چه سطحی است؟elementary?intermediate?

مهام محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
pre intermediate هست
خیلی عالیه با قدرت شروع کنید کنارتون هستیم تا آخرش

دپارتمان ارتباطات
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 87.37% - 40 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟