(Author) Uncategorised بازدید: 75650

درباره آموزشگاه بیان برتر

تاریخچه مرکز بیان برتر

2011

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای داشنجو است تا بتواند زبان انگبیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد. 

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

2012

سیستم آموزشی WiKi به خوبی پاسخگوی نیازهای دانشجویان در یادگیری زبان بود اما از دید مدیران ارشد بیان برتر، حامد و میلاد محمد حسینی، که همیشه دنبال بهترینها بودند، این کافی نبود. در اوایل 2012 تصمیم به بازنگری در کتاب‌های WiKi گرفته شد. کتاب‌‌ها از حالت سیاه و سفید و کمی خسته کننده خارج شد و تصمیم بر این شد که کتاب‌های WiKi از این به بعد به صورت رنگی چاپ شوند. همچنین در جهت استانداردهای سیستم WiKi (استاد محور بودن کلاس‌ها) حجم کتاب‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافت و حالا با کتاب های بین 25 تا 35 صفحه‌ای زمان بیشتری برای استاد وجود داشت تا بتواند ایده‌های خود را پیاده سازی کند. آخرین قدم برای تکمیل سیستم آموزشی WiKi، اضافه کردن سه رکن اساسی و ضروری آموزش زبان در زندگی مردم بود. اولین رکن TeleClass های بیان برتر  بود. ممکن است هر زمان از روز و در هر جایی که باشید با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشید به انگلیسی پاسخ دهید، تصور کنید TeleClassها چقدر در ارتقای اعتماد به نفس شما موثر خواهد بود. دومین رکن، اضافه شدن جلسه فیلم برداری به کلاس‌ها بود. حالا در  هر ترم، با توجه به سطح زبانی آن ترم، دانشجویان باید در موضوعی خاص، خود را برای یک مصاحبه با استاد آماده کنند و در مورد آن موضوع جلوی دوربین صحبت کنند، این مصاحبه ضبط می شود و دانشجو می‌تواند پیش رفت خود ترم به ترم در صحبت کردن به چشم ببیند. آخرین رکن، اضافه شدن Assignment به دوره‌های WiKi بود. برخلاف دیگر تمرین های رایج در آموزش زبان که به صورت روزانه یا هفتگی بود، Assignment های دوره WiKi بیشتر شبیه پروژه ای دانشگاهی است که باید در طول ترم انجام شود. با اضافه شدن این سه رکن، سیستم آموزشی WiKi تکمیل شد.

2013

بعد از خلق سیستم آموزشی متفاوت و کارآمد در زمینه آموزش عمومی زبان انگلیسی، حال نوبت به حرکت به سمت آیلتس بود. در سال ۲۰۱۳ بیان برتر با رویکرد مدیران ارشد موسسه، حرکت به سمت آیلتس را شروع کرد. اولین قدم، خلق دوره‌های Advanced بود. در این دوره‌ها که متشکل از 3 کتاب بود، تلاش بر این بود تا افراد بعد از دوره WiKi به سمت مکالمه پیشرفته سوق داده شوند و کم کم با اصطلاحات و کلماتی که بعداً در ازمون آیلتس به آن نیاز پیدا خواهند کرد، آشنا شوند اما به صورت غیر مستقیم!

ورود بیان برتر به آموزش آیلتس با کارگاه‌های تک مهارتی رایتینگ و ریدینگ حامد محمدحسینی و کارگاه‌های اسپیکینگ و لیسنینگ میلاد محمدحسینی بود. در این سال بود که اولین آزمون آزمایشی آیلتس بیان برتر برای تکمیل فرایند آموزشی آیلتس و ایجاد بستری مطمئن برای سنجش مهارت‌های چهارگانه آیلتس، برگزار شد.

2014

سال ۲۰۱۴ نقطه عطفی در آموزش آیلتس بیان برتر بود. ابتدا دوره‌های Advanced مورد بازنگری قرار گرفت و دوره‌های Max شکل گرفت، دوره‌هایی که با هدف افزایش تمامی جنبه‌های دانش عمومی دانش عمومی دانشجویان خلق شد. متد آموزشی MAX برگرفته از همان سیستم ثبت شده WiKi، البته در سطحی بالاتر، است. در این دوره‌ها دروس تم بندی شد و در تم‌های مختلف، دانشجو با شرایط و موقعیت‌های گوناگون آشنا می‌شود و لغات و استراکچرهای بیشتری را فرا می‌گیرد.

تا این زمان شیوه رایج تدریس کلاس‌های آیلتس به اینگونه بود که یک استاد تمامی مهارت‌های آیلتس را تدریس می‌کرد، درست مانند کلاس‌های درس مدرسه! در مقابل مدیران ارشد بیان برتر تصمیم به خلق دوره جامع IELTS Summit Master Class گرفتند، دوره‌ای که در آن مانند کلاس‌های دانشگاهی هر مهارت با یک استاد تدریس می شود که این به هرچه تخصصی تر شدن کلاس‌ها کمک می‌کند و در نهایت دوره‌ای پدید آمد که از فرم و ساختار کلیشه‌ای کلاس‌های آیلتس خارج شد و آموزش آیلتس در ایران را وارد مرحله‌ جدیدی کرد. بیان برتر در راستای سیاست‌های خود به پرورش و تربیت اساتید از دانشجویان ممتاز خود روی آورد، اساتیدی که از خانواده بیان برتر هستند. در کنار این اساتید جوان و با استعداد پروسه جذب اساتید مجرب خارج از خانواده بیان برتر کلید خورد تا عنصر تجربه نیز به مجموعه اساتید بیان برتر اضافه شود و ماه حصل آن تشکیل خانواده بزرگ بیان برتر و تیم مجرب و متخصص در زمینه آموزش آیلتس بود.

بعد از خلق دوره IELTS Summit، نوبت به تجدید نظر در ساختارکارگاه‌های تک مهارتی آیلتس بود. شالوده اصلی کارگاه‌ها که آموزش مهارت‌های آیلتس بود دست نخورده باقی ماند اما اهداف کارگاه‌ها تغییر کرد. کارگاه‌ها برای افرادی طراحی شد که دوره‌های آیلتس شرکت کرده‌اند و تمام مهارت‌ها را فرا گرفته‌اند و موفق هم بوده‌اند ولی به دنبلا موفقیت بیشتر در یک مهارت خاص هستند. یعنی بازهم برخلاف شیوه‌های رایج، کارگاه‌های بیان برتر، همان کلاس‌های IELTS Summit ولی به صورت تک مهارتی نیست!

2015

رویکرد مدیران ارشد بیان برتر همواره استفاده از بروزترین ابزار‌ها برای پیش برد سیاست‌های آموزشی بیان برتر بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها و فراگیر شدن و سهولت استفاده از آن‌ها، بیان برتر به پتاسیل بالای پیام رسان تلگرام پی برد و در نوامبر ۲۰۱۵ کانال تلگرامی خود(IELTS Family) را راه اندازی کرد. در این سال بود که آموزش از راه دور بیان برتر یا استفاده از تلگرام آغاز به کار کرد.

با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کلاس‌ها و دوره‌های بیان برتر، مدیران ارشد بیان برتر برآن شدند تا فضای آموزشی خود را بیشتر کنند و این‌گونه بود که شعبه ونک بیان برتر افتتاح شد تا امکان ارئه خدمات به تعداد بیشتری از دانشجویان فراهم شود.

2016

همزمان با انتشار کتاب Cambridge 11، حامد محمدحسینی با انتشار جزوه CoreVocab تغییر و تحول عظیمی در زمینه اموزش لغات و کالوکیشن ایجاد کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. بهار 2016 تعداد اعضای کانال تلگرام بیان برتر به 10000 هزار نفر رسید، آموزش مجازی بیان برتر به اوج خود رسید و کارگاه‌های آنلاین رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، پررنگ تر از همیشه به کار خود ادامه دادند.

در ادامه خدمت رسانی به دانشجویان، بیان برتر برآن شد تا در کنار آزمون تعیین سطح به دانشجویان مشاوره تخصصی و رایگان نیز ارائه دهد. اواسط سال 2016 بود که اولین کارگاه‌های آنلاین آیلتس در کشور توسط برادران محمدحسینی برگزار شد. در این کارگاه‌ها فیلم‌های آموزشی آیلتس در هر چهار مهارت آیلتس به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفت که با استقبال گسترده مخاطبین بیان برتر قرار گرفت. یکی دیگر از اولین‌های آموزش آیلتس در کشور، کمپین تصحیح رایتینگ آیلتس بود که در آن علاوه بر تصحیح رایتینگ، فیدبک کاملاً تخصصی به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت تا بیشتر با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند.  

در همین سال، اولین کتاب آزمون‌ها با نام IELTS Real Test توسط برادران محمدحسینی تالیف و منتشر شد که شامل 6 تست کامل آکادمیک و 6 تست کامل جنرال به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است. در 3 نوامبر 2016، با تغییر در شیوه ارزیابی نمره رایتینگ آیلتس، نمره رایتینگ داوطلبین ایلتس دچار افت شدیدی شد. از این رو با تصمیم مدیران ارشد بیان برتر، دور جدید کارگاه‌های آنلاین و حضوری رایتینگ حامد محمدحسینی برای حل مشکل رایتینگ داوطلبین شروع به کار کرد.

2017

با توجه به تقاضای زیاد متقاضیان آزمون‌های آزمایشی آیلتس، بیان برتر تصمیم گرفت با بهره‌گیری از مجهزترین سالن‌های مراکز آموزشی تهران ظرفیت آزمون‌های آزمایشی خود را افزایش دهد تا بتواند به تعداد بیشتری از داوطلبین آزمون آزمون‌های آزمایشی خدمت رسانی کند.

بعد از جلسات متعدد مدیران ارشد و تیم آیلتس بیان برتر و بررسی روند آموزشی دانشجویان، بیان برتر به این نتیجه رسید خلا یک برنامه تمرینی بعد از کلاس‌های آیلتس احساس می شود. ماه حصل این جلسات، برنامه هوشمند نسخه 1 بود که برای اولین بار در ایران به صورت رایگان و در کمتر از 48 ساعت در اختیار 1000 قرار گرفت. در این برنامه دانشجو می‌تواند بعد از دوره آیلتس به صورت هدفمند نکاتی که در طول دوره آموحته را تمرین کند و با توجه به زمانی که دارد، به نمره مدنظر خود برسد.

از اواخر مارس 2017 بیان برتر تصمیم گرفت دپارتمان PTE خود را راه‌اندازی کند. مانند بقیه خدماتی که بیان برتر ارائه می‌داد، این کار نیز مستلزم تحقیق و مطالعه در زمینه PTE و طراحی بهترین سیستم آموزشی ممکن برای دوره‌های PTE بود. پس دپارتمان PTE بیان برتر به صورت چراغ خاموش راه خود را ادامه داد تا هم متد آموزشی مورد نظر تکمیل شود و هم جزوات و متریال مورد نیاز دوره‌ها آماده شود.

یکی از اهداف بیان برتر در سال 2017، برطرف کردن مشکلات و نواقص احتمالی موجود در تمامی دوره‌ها و کلاس‌ها بود. در کنار این موضوع آموزش آنلاین بیان برتر مورد بازنگری قرار گرفت تا بهترین در نوع خود باشد. در ادامه روند تکمیل چرخه آموزش‌های آیلتس بعد از اضافه شدن برنامه هوشمند، نوبت به خدمت جدیدی به نام منتور بود تا مکمل برنامه هوشمند بیان برتر باشد. شاید همه به تنهایی و به صورت خودخوان نتوانند برنامه‌های درسی خود را پیش ببرند، پس نیاز به همراهی(منتور) دارند در برنامه‌ها آن‌ها را هدایت و کمک کند.

با توجه به نقاضای زیاد دانشجویان، اعتماد مردم و نیاز به فضای آموزشی بیشتر، مجموعه بیان برتر به ساختمان جدید (فعلی) منتقل شد تا بتواند در فضایی بزرگ‌تر و مجهزتر خدمت‌رسان داشجویان بیشتری باشد. به این‌صورت فصل جدید در خانواده بزرگ بیان برتر ورق خورد.  با ساختمان جدید دیگر نیازی به برگزاری آزمون‌های آزمایشی در خارج از آموزشگاه نبود و همچنین آزمون آمون‌های آزمایشی به دوبار در هفته افزایش یافت.

اواخر سال 2017، گردهمآیی تیم آیلتس بیان برتر برگزار شد و برای اولین بار در جهان پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج ارائه شد. کتاب‌های کمبریج مهمترین و اصلی ترین منبع تست‌زنی برای دانشجویان است ولی تا قبل از این تاریخ هیچ پاسخنامه تشریحی برای کتاب‌های کمبریج وجود نداشت. انتشار پاسخنامه برای کتاب‌های کمبریج کمک شایانی به داوطلبین آزمون آیلتس بود. در ادامه برنامه‌های آموزش زبان عمومی، سه برنامه ویژه با هدف افزایش مهارت‌های زبانی داوطلبین شروع به کار کرد، پادکست‌های شبانه با نام «با اتفاقات روزمره به خواب نروید!»، مجموعه « صبحانه ریدینگ بخورد» برای تقویت مهارت ریدینگ دانشجویان و مجموعه « آماده سفر شو!».

2018

اواخر ژانویه 2018 بعد از حدود 10 ماه تحقیق و مطالعه در زمینه آزمون PTE، دپارتمان PTE بیان برتر  با بهره‌گیری از اساتید مجرب و سیستم آموزشی منحصر به فرد خود به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و به اولین آموزشگاه زبانی تبدیل شد که دوره‌های آزمون PTE را در کشور برگزار می‌کند. به فاصله کمی از راه‌اندازی دوره‌های PTE، نوبت به طراحی و راه‌اندازی آزمون آزمایشی PTE بود تا برای اولین بار در ایران امکان شبیه سازی کامل آزمون PTE برای داوطلبین این آزمون فراهم شود. به این ترتیب از غول انجین بیان برتر رونمایی شد.

با توجه به تقاضای زیاد هموطنان عزیز خارج از تهران یا کشور که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری بیان برتر را نداشتد، بیان برتر از دوره‌های TeleBartar رو نمایی کرد که همان دوره‌های  WiKi و Max با همان سیستم آموزشی است که به صورت از راه دور، تماس تلفنی یا تماس تصویری به انتخاب دانشجو، است. بعد از موفقیت برنامه هوشمند نسخه 1، در آوریل 2018 و به مناسبت مبعث رسول اکرم برنامه هوشمند نسخه 2 رونمایی شد و باز هم به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت. نسخه 3 این برنامه نیز در همین سال و به مناسبت روز دانشجو با اضافه شدن امکانات جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

در اواخر سال 2018 انجمن آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای اولین بار در دنیا کاملا شبیه سازی شد و از این تاریخ به بعد روند تصحیح آزمون به صورت هوشمند و بدون دخالت انسان شد.

ارسال دیدگاه جدید (272)

امتیاز 4 از 5 بر اساس 6 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من خارج از ایران هستم و ثبت نام رو انجام دادم ، برای تهیه کتاب به صورت غیر فیزیکی راهی هست ؟

احسان فتح الهی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام احسان عزیزمون روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
عزیز دلید چقدر به وجودتون کنار خودمون افتخار میکنیم
پی دی اف درس ها و لیسنینگ ها و اسپیکینگ ها داخل اپ بیان برتر هست

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقت بخیر . من چطور میتونن چارت درسی و روند تدریس دوره پیشنهاد شده بهم در ازمون تعیین سطح رو مطالعه کنم ؟

سیما تقوی
This comment was minimized by the moderator on the site

سیما عزیزمون سلام روزتون بخیر باشه
چقدر خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم سیما جان
پیشنهاد میکنم وارد قسمت مکالمه ده ماهه و دوره ویکی شید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر .الان تعیین سطح دادم و c1b هستم . برای این سطح هزینه کلاس خصوصی به صورت حضوری و انلاین چقدر هست ؟

نجمه منصوری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نجمه عزیزم روزتون بخیر باشه
قابلتون رو نداره عزیزم هزینه دوره حضوری 872/000 تومان میباشد
و هزینه دوره آنلاین 672/000 تومان میباشد
برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو...

سلام نجمه عزیزم روزتون بخیر باشه
قابلتون رو نداره عزیزم هزینه دوره حضوری 872/000 تومان میباشد
و هزینه دوره آنلاین 672/000 تومان میباشد
برای ثبت نام پیشنهاد میکنم وارد قسمت دوره ها و ثبت نام بشید تو این قسمت میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من مدتی میشه که رایتینگ هایی رو بارگزاری کردم ولی اونها تصحیح نشده اند متاسفانه

آتوسا اصلانخانی
This comment was minimized by the moderator on the site

آتوسا عزیزم سلام روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
آتوسا عزیزمون ممنونیم از صبوری تون
فیدبک رایتینگ تون داده شده عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
من میخواستم تو قسمت تصحیح رایتینگ فایل رایتینگهام رو بارگزاری کنم ولی هر کار کردم نشد لطفا در این باره راهنماییم کنین🙏🏼

آتوسا اصلانخانی
This comment was minimized by the moderator on the site

آتوسا عزیزمون سلام روزتون بخیر باشه
پیشنهاد میکنم اگر موفق به ارسال نشدید با پی دی اف امتحان کنید عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مجدد روزتون بخیر باشه
من ۲۳ بهمن ماه ثبت سفارش کردم

نفیسه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

نفیسه عزیزم سلام روزتون بخیر باشه حتما تا این هفته به دستتون میرسه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر باشه
من کلاس wiki رو ثبت نام کردم و از طریق همین سایت کتابش رو سفارش دادم اما نمیدونم چطور باید سفارشم رو پیگیری کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید🙏

نفیسه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نفیسه عزیزم روزتون بخیر باشه
میتونم بپرسم کی سفارشتون رو ثبت کردید تا دقیق تر راهنماییتون کنم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخوام دوره c1aثبت نام کنم ،چجوری باید حضوری ثبت نام کنم،همش انلاین هستن،فقط هم تایم ۶ به بعد میتونم که داره پرمیشه

الهه آجورلو
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام الهه جان خوبید عزیزم؟ روزتون بخیر باشه
بله عزیزم به زودی کد های جدید حضوری باز میشه پیشنهاد میکنم این هفته سایت رو چک بفرمایید تا ظرفیت دوره باز شد اطلاع پیدا کنید و ثبت نام کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
نیاز به مشاوره برای شرکت در آزمون دارم
لطفا با من تماس بگیرید
ممنون

امیرحسین موسی نژاد
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای موسی نژاد عزیز روز برفی تون بخیر باشه
ختما به روی چشم الان خدمتتون تماس میگیرم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
کلاس های wiki انلاین برنامه خاصی روی کامپیوتر باید نصب بشود؟
میفرمایید چه نرم افزاری؟
من کلاس اینتروa را ثبت نام کردم ساعت 11-13 شنبه و چهارشنبه چون آن ساعت سرکار هستم میخواهم بدونم که مقدمات را در محل کار فراهم کنم
شروع کلاسها 10...

سلام وقت بخیر
کلاس های wiki انلاین برنامه خاصی روی کامپیوتر باید نصب بشود؟
میفرمایید چه نرم افزاری؟
من کلاس اینتروa را ثبت نام کردم ساعت 11-13 شنبه و چهارشنبه چون آن ساعت سرکار هستم میخواهم بدونم که مقدمات را در محل کار فراهم کنم
شروع کلاسها 10 اسفند هستش
09122899427
امیدوارم 1402 این مهمترین دغدغه من (زبان انگلیسی) رفع بشه

ادامه مطلب
جواد صالحی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اقای صالحی عزیز روز برفی تون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
بله حتما در خدمتتون هستیم خیلی خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم اقای صالحی جان
دوره های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
مطئنیم که باهم از پسش...

سلام اقای صالحی عزیز روز برفی تون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
بله حتما در خدمتتون هستیم خیلی خوشحالیم که قراره شمارو کنارمون داشته باشیم اقای صالحی جان
دوره های آنلاین توسط نرم افزار ادوبی کانکت برگزار میشه
مطئنیم که باهم از پسش برمیاییم بیان برتر تا آخر مسیر کنارتونه خوشحالیم که شروع کردید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. من برای ثبت نام نیاز به.مشاوره دارم امکانش هست با من تماس بگیرید

فرانک میرعالی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام فرانک عزیز روزتون بخیر باشه
بله عزیزم حتما به روی چشممم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

وقتتان بخیر .
من ( برای اولین بار) در کلاس ویکی ثبت نام کردم خیلی اطلاعی در مورد کتابها و .. نداشتم ، دو بار جهت pdf کتابها تیکت زدم متاسفانه جوابی دریافت نکردم ،. بعد از کلی گشت زدن توی سایت تونستم pdf ها رو پیدا کنم و همچنین در بخش توضیحات...

وقتتان بخیر .
من ( برای اولین بار) در کلاس ویکی ثبت نام کردم خیلی اطلاعی در مورد کتابها و .. نداشتم ، دو بار جهت pdf کتابها تیکت زدم متاسفانه جوابی دریافت نکردم ،. بعد از کلی گشت زدن توی سایت تونستم pdf ها رو پیدا کنم و همچنین در بخش توضیحات نوشته برای جواب تیکت در قسمت پیگیری ها قابل رویت هست که قسمت پیگیری ها رو پیدا نکردم ، در پروفایل نوشته شده که یک هفته قبل از شروع کلاسها لینک تلگرام کلاس قرار داده میشه که الان با وجودی که فقط چهار روز به شروع کلاس باقی مانده هیچ لینکی بارگذاری نشده و در قسمت تیکت هم همچنان در حال بررسی هست .
اگر ممکن هست لطفا من را راهنمایی بفرمایید .
لازم به ذکر هست من ساکن ایران نیستم و ارتباط مستقیم و تلفنی با موسسه نمیتوانم داشته باشم .
روز خوش

ادامه مطلب
شهره دودمان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام شهره عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم با خودم در اینستاگرام صحبت کردید
در خدمتتون هستیم شهره جان
من پیگیری کردم عزیزم هر دو تیکت شما پاسخ داده شده در قسمت تیکت های من میتونید مشاهده کنید شهره جان
باتوجه به توضیحات پشتیبان تون که گفته شده دو...

سلام شهره عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم با خودم در اینستاگرام صحبت کردید
در خدمتتون هستیم شهره جان
من پیگیری کردم عزیزم هر دو تیکت شما پاسخ داده شده در قسمت تیکت های من میتونید مشاهده کنید شهره جان
باتوجه به توضیحات پشتیبان تون که گفته شده دو الی سه روز به کلاس لینک داخل پروفایل تون قرار میگیره
پی دی اف کتاب تون هم در پروفایل تون قرار گرفته همچنین برای ارتباط با اساتید به جای تلگرام از اپ میتونید استفاده کنید عزیزم
وب اپ بیان برتر رو سرچ کنید عزیزم
مجددا اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستیم عزیزم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید .
به منظور که دوره آنلاین 672000 تومان هست
منظورتون همه ترم هاست یا قیمت یک ترم
اینو خیلی فوری جواب بدین

امیرعلی مسکنی
  1. 4.5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام امیرعلی جان روزتون بخیر باشه
بله دوست عزیزم هزینه هر دوره به صورت ماهیانه 672000 تومان میباشد

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون به خیر 💜
ممنون میشم برای کمک به من در ثبت نام دوره های max باهام تماس بگیرین

زهرا عبدالملکی
  1. 2 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام زهرا جان حالتون چطوره عزیزم؟
به روی چشم در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید.
کلاس های حضوری شما در چه شهر هایی هست ؟
آیا در شهر سبزوار هم هست ؟
و در دوره ده ماهه آیا در حد یک مترجم آموزش میبینیم؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

امیرعلی مسکنی
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه امیرعلی جان امیدواریم حالتون خوب باشه
کلاس های حضوری در تهران شعبه سعادت آباد بیان برتر تشکیل میشه
بعد از اتمام دوره ده ماهه سطح شما معادل نمره پنج و نیم آیلتس هست امیرعلی جان یعنی به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و...

سلام روزتون بخیر باشه امیرعلی جان امیدواریم حالتون خوب باشه
کلاس های حضوری در تهران شعبه سعادت آباد بیان برتر تشکیل میشه
بعد از اتمام دوره ده ماهه سطح شما معادل نمره پنج و نیم آیلتس هست امیرعلی جان یعنی به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، وقتتون بخیر . عذرخواهی میکنم من قصد دارم که دوره ایلتس انلاین ثبت نام کنم و تعیین سطحم دادم ، اما ظرفیت ها کاملا پر شده . دوره های جدید از کی ثبت نامشون شروع میشه ؟

محیا قره خانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه محیا جان
پیشنهاد میکنم آخر بهمن ماه سایت رو چک بفرمایید دوره های اسفند ماه ظرفیت شون اواخر بهمن ماه باز میشه
چه کدی مد نظرتون هست عزیزم که پر شده

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر ببخشید من تعیین سطح دادم و c1a سطح بنده شد ، کلاس های شما فقط آنلاین هست ؟ کلاس حضوری برگزار نمی کنید ؟

نیلوفر خانلری
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه
نیلوفر عزیزم دوره ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری تشکیل میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
ببخشید ریکورد های کلاس ددلاینشون چه زمانیه؟

نیکا شعبانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نیکا جان روزتون بخیر باشه عزیزم امیدواریم حالتون خوب باشه
نیکا عزیزم ریکورد های هر جلسه تا 48 ساعت روی پروفایل تون قرار میگیره عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
ممنون میشم در کنار کتاب فیزیکی دوره ها فایل کامل pdf کتاب هم برای خریداری اضافه کنید.
چون برای کسایی که با آیپد یا تبلت درس میخونن لازم هست.
من چند بار تیکت زدم اما متاسفانه فقط گفتن ۲ درس اول هست و من مجبورم تمام صفحه هارو اسکن کنم.
ممنون...

با سلام
ممنون میشم در کنار کتاب فیزیکی دوره ها فایل کامل pdf کتاب هم برای خریداری اضافه کنید.
چون برای کسایی که با آیپد یا تبلت درس میخونن لازم هست.
من چند بار تیکت زدم اما متاسفانه فقط گفتن ۲ درس اول هست و من مجبورم تمام صفحه هارو اسکن کنم.
ممنون میشم این پیشنهاد انتقال بدید و فایل پی دی اف هم موجود کنید.

ادامه مطلب
رعنا حیدرزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

رعنا عزیز سلام روزتون بخیر باشه
عزیز دلید رعنا جان اگر از دانشجویان بیان برتر هستید
میتونید از طریق اپلیکیشن بیان برتر به فایل پی دی اف لیسنینگ ها و ریدیدنگ های کتاب دسترسی داشته باشید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من app جدیدتون رو روی گوشیم دارم و هر روز تمرین ها رو حل می کنم ، اشتباه املایی و تایپی تو تمرین ها زیاد هست ، حیف است که همچین موسسه ای یک نفر برای ادیت کردن مطالب ندارد ، لطفا تمرین ها رو قبل از بارگذاری حتما یک نفر دیگه کنترل کنه ، شما...

سلام من app جدیدتون رو روی گوشیم دارم و هر روز تمرین ها رو حل می کنم ، اشتباه املایی و تایپی تو تمرین ها زیاد هست ، حیف است که همچین موسسه ای یک نفر برای ادیت کردن مطالب ندارد ، لطفا تمرین ها رو قبل از بارگذاری حتما یک نفر دیگه کنترل کنه ، شما حتما باید سیستم کنترل کیفیت داشته باشید.

ادامه مطلب
علیرضا قره شیخلو
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام علیرضا عزیز روزتون بخیر باشه امیدواریم که حالتون خوب باشه
بله دوست من اپ تازه رونمایی شده و یک سری ایراد های جزئی داره که در حال رفع این ایراد ها هستیم خیلی خوشحال میشیم اگر بهمون در جهت بهبود اپ کمک کنید و ایراد هارو برامون تیکت بزنید تا...

سلام علیرضا عزیز روزتون بخیر باشه امیدواریم که حالتون خوب باشه
بله دوست من اپ تازه رونمایی شده و یک سری ایراد های جزئی داره که در حال رفع این ایراد ها هستیم خیلی خوشحال میشیم اگر بهمون در جهت بهبود اپ کمک کنید و ایراد هارو برامون تیکت بزنید تا سریع تر رسیدگی شه
ممنونیم که کنارمونید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر .من کتاب دوره C1A در تاریخ 13 آذر خریداری کرد م ولی پیامکی برای من نیومده

هستی ملک محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اکرم عزیز روزتون بخیر باشه
بله عزیزم من براتون پیگیری کردم نگران نباشید به پست تحویل داده شده عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
لطفا برای مشاوره با من تماس بگیرید
ممنون

سروش سهامی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام اقای سهامی عزیز روزتون بخیر باشه
حتما به روی چشم در خدمت هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
میشه لطفا ظرفیت کلاس های حضوری رو بیشتر کنید و ساعت های متنوع تری برای هر دوره بگذارید؟
من الان 2 ماهه میخوام ثبت نام کنم موفق نشدم و در نهایت علیرغم میلم مجبور شدم آنلاین ثبت نام کنم که پر از مشکلات اتصال و غیره است.

محمدامین کاکایی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه اقای کاکایی عزیز
خوشحالیم که شمارو کنارمون داریم حتما ممنونیم از پیشنهادتون
چه سطحی هستید دوست عزیزم؟ دوره ها به دلیل اینکه زود پر میشند یک سری ساعات محدود باقی میمونه پیشنهاد میکنم در رابطه با مشکل قطعی و وصلی به منتور دوره...

سلام روزتون بخیر باشه اقای کاکایی عزیز
خوشحالیم که شمارو کنارمون داریم حتما ممنونیم از پیشنهادتون
چه سطحی هستید دوست عزیزم؟ دوره ها به دلیل اینکه زود پر میشند یک سری ساعات محدود باقی میمونه پیشنهاد میکنم در رابطه با مشکل قطعی و وصلی به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون حتما پیگیری میکنند نگران نباشید
در خدمتتون هستیم

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و وقت بخير
در مورد مجوز موسسه اطلاعات بديد لطفا ، از كدام مرجع مجوز داريد؟

شبنم ملاحسيني
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
وزارت علوم عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من هر چی با موسسه تماس میگیرم نمیتونم کانکت بشم
لطف میکنید هر چه سریعتر با من تماس بگیرید
ممنونم

رضا زارع
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آقای زارع عزیز روزتون بخیر باشه
حتما در خدمتتون هستیم به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر،برای مشاوره چجوری میتونم اقدام کنم؟!

بهاره احمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه بهاره جان
میتونید عزیزم داخل سایت شماره تون رو بزارید باهاتون تماس گرفته میشه
همچنین میتونید با شماره موسسه تماس بگیرید و مشاوره شید عزیزم
شماره موسسه خدمت شما 24576

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من احتیاج به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگیرید

امیر محمد سلیمانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه آقای سلیمانی عزیز
به روی چشم همین الان باهاتون تماس گرفته میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
متاسفانه يكي از بدترين نوع ثبت نام براي كلاس هاي حضوري داريد، ظرفيت براي زبان آموز هاي دوره قبل فعال هست و زماني كه براي زبان آموز جديد امكان ثبت نام باز ميشود ظرفيت ها تكميل و يا در زماني كه هنگام واريز كلاس از درگاه هستي و مبلغ از حساب كسر...

سلام
متاسفانه يكي از بدترين نوع ثبت نام براي كلاس هاي حضوري داريد، ظرفيت براي زبان آموز هاي دوره قبل فعال هست و زماني كه براي زبان آموز جديد امكان ثبت نام باز ميشود ظرفيت ها تكميل و يا در زماني كه هنگام واريز كلاس از درگاه هستي و مبلغ از حساب كسر ميشود پيغامي مبني بر اينكه طرفيت پر شده و مبلغ عودت داده ميشود
شماره تماس هم ثبت كردم كه با من تماس بگيرن كه كلا هنوز هم بعد دو هفته تماس گرفته نشده است
زماني كه خودم تماس ميگيرم حدود 45 دقيقه بايد منتظر باشم جهت پاسخگويي
و اين واقعا عدم مديريت در هنگام ثبت نام هستش

ادامه مطلب
ارغوان سلطانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت‌تون به‌خیر.
من تازه قراره اولین ترم رو در سطح c2a در کنارتون باشم.
کتاب سفارش دادم که فقط wiki برام ارسال شده. کتاب pacebookرو چطور تهیه کنم؟ یادم نیست تو لیست سفارش‌هام بود یا نه.

سیدمصطفی شجاعی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه آقای شجاعی عزیز
نگران نباشید دوست عزیزم من ارجاع دادم به همکارم بهتون پیام میدن راهنماییتون میکنند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
یه خواهشی داشتم، کنار کلاس ساعتش و روزاشم تو پروفایل اضافه کنین. من دو بار دیر رفتم و کلاس اولو از دست دادم.

با تشکر

محمد شاه محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه محمد شاه محمدی جان
به روی چشم حتما داخل پروفایل تون شروع و پایان کلاستون نوشته شده همچنین ساعت و روز کلاس براتون پیامک شده محمد جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر میخواستم راجع به کلاسهای جنرال سطح یک بدونم،اینکه کلاس حضوری هم هست؟من کاملا آنلاین میخواستم…ممنون میشم راجع به این پکیج یه توضیحی بدین ممنونم …

Sara Boostani
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
دوره ده ماهه بیان برتر که از صفر تا صد این دوره حدودا ده ماه زمان میبره تا به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید
این دوره ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه...

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه امیدواریم حالتون خوب باشه
دوره ده ماهه بیان برتر که از صفر تا صد این دوره حدودا ده ماه زمان میبره تا به سطحی میرسید که میتونید راحت صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید
این دوره ها به هر دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میشه پیشنهاد میکنم اگر پیشینه زبان دارید در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون میتونید در قسمت دوره ها ثبت نام سطح مد نظرتون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید میتونید از ابتدا شروع کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
من چند روز پیش یک رایتینگ رو در سرویس تصحیح رایتینگ فرستادم و مبلغ رو هم پرداخت کردم. چطور باید برای دریافت جواب اقدام کنم ؟

مهرناز علیزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

مهرناز عزیزم سلام روزتون بخیر باشه
نتیجه تصحیح رایتینگ براتون بعد از 48 ساعت از آپلود در سایت داخل تلگرام براتون ارسال میشه عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من تماس گرفتم درمورد سیو دوره و گفتند در پروفایل تیکت بزنید که این کارو کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد لطفا اگر تیکت زدن قرار انقدر دیر جواب داده بشه با همون تماس تلفنی انجام بدید کارو

پویان برزویی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پویان عزیز روزتون بخیر باشه
پاسخ داده شده پویان عزیز پیشنهاد میکنم وارد سایت شید در داخل پروفایل تون قسمت تیکت های من هست پویان جان

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. کتاب ویکی سطح یک روبرای کلاسم چطوری باید تهیه کنم؟ آیا پی دی اف ان در اختیارما قرار داده می شود؟ سپاس

زهرا رسولي
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم روزتون بخیر باشه
بله عزیزم پی دی اف چند درس اول کتاب داخل پروفایل تون قرار گرفته
برای تهیه کتاب پیشنهاد میکنم از طریق سایت اقدام کنید
لینک سایت خدمت شما
http://bayanebartar.org/onlinebooks

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید یک سوال داشتم کلاس ها مختلط هست ؟

امیررضا فلاح
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه امیدواریم عالی و از کرونا به دور باشید
بله امیررضا عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
میخواستم خواهش کنم که برای دوره های ویکی لطفا پنجشنبه ها هم در نظر بگیرید برای شاغلین مثلا طول مدت طولانی تر شه ولی یک روز در هفته پنجشنبه ها کلاس برگذار بشه
من و خیلی از دوستانم که عضو خانواده بیان برتر هستیم ازتون خواستیم این...

سلام وقت بخیر
میخواستم خواهش کنم که برای دوره های ویکی لطفا پنجشنبه ها هم در نظر بگیرید برای شاغلین مثلا طول مدت طولانی تر شه ولی یک روز در هفته پنجشنبه ها کلاس برگذار بشه
من و خیلی از دوستانم که عضو خانواده بیان برتر هستیم ازتون خواستیم این خواهش رو بکنیم که این موضوع هم مورد بررسی قرار بدید ممنونم

ادامه مطلب
سحر احمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سحر عزیز سلام روزتون بخیر باشه
کلاس ها در روز های یک شنبه سه شنبه
و یا شنبه چهارشنبه که دو روز در هفته هستند برگزار میشه
کلاس های پنج شنبه و جمعه کلاس های یک روز در هفته فشرده هستند

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من میخواستم بدونم کتابهایی که برای ترم c2a خریداری کردم چه زمانی برام ارسال میشه!؟آیا تا قبل از شروع ترمم بدستم میرسه!؟

نسترن خلیلی
This comment was minimized by the moderator on the site

نسترن عزیزم سلام امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
نهایتا یک هفته بعد از ثبت سفارش به دستتون میرسه ارسال کتاب ها هر پنج شنبه صورت میگیره شما چه زمانی ثبت سفارش کردید؟

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم اینکه بعد از گذارندن دوره wiki ایا مدرکی هم دریافت میکنیم.

ارمان ویسی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام آرمان عزیز روزتون بخیر باشه
مدرکی داده نمیشه دوست من اما اگر مایل باشید گواهی جهت اینکه دوره ده ماهه در بیان برتر گذرانده شده داده میشه بهتون

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

.سلام انتقادی دارم به موسستون و روشش. اینکه آزمون رو برداشتید اوکی ولی باید جایگزینی بزارید . همه بچه ها خیلی راحت میرن ترم های بعد ولی چیزی بلد نیستن یا هرکسی هر ترمی بخواد می‌تونه برداره . این شاید برای کسانی که میخان بار اول بیان موسسه شما...

.سلام انتقادی دارم به موسستون و روشش. اینکه آزمون رو برداشتید اوکی ولی باید جایگزینی بزارید . همه بچه ها خیلی راحت میرن ترم های بعد ولی چیزی بلد نیستن یا هرکسی هر ترمی بخواد می‌تونه برداره . این شاید برای کسانی که میخان بار اول بیان موسسه شما خوبه ولی نمیمونن . سطح همه ی کلاس ها پایین تر از انتظار خواهد بود چون سیستم نظارتی بر سطح بچه ها وجود نداره.
ایراد بعدی اینه که از اونجا که پست متد هستید ، قواعد و نظم و برنامه ی خاصی در نظر گرفته نشده و ممکنه یه استاد هیچ چیزی از گرامر اون سطح کلاس آموزش نده و فقط در بهترین حالت ایرادات دانشجو هارو رفع کنه ! این ینی گرامر آموزش داده نشده چون داخل کتاب هم بخش جداگانه برای گرامر وجود ندارد .
وقتی به چیز رو حذف میکنیم باید جایگزین بهتری براش داشته باشیم

ادامه مطلب
مربم جنگ آرا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مریم جان روزتون بخیر باشه عزیزم
مارو ببخشید اگر باعث ناراحتتیون شدیم ممنونم از انتقادتون
بله عزیزم طبق گفته خودتون شیوه بیان برتر پست متد هست و گرامر داخل کتاب نوشته نشده
برای شرکت در دوره ها اگر پیشینه زبان داشته باشید باید تعیین سطح شید...

سلام مریم جان روزتون بخیر باشه عزیزم
مارو ببخشید اگر باعث ناراحتتیون شدیم ممنونم از انتقادتون
بله عزیزم طبق گفته خودتون شیوه بیان برتر پست متد هست و گرامر داخل کتاب نوشته نشده
برای شرکت در دوره ها اگر پیشینه زبان داشته باشید باید تعیین سطح شید که در سطح درست شرکت کنید بعد از تعیین سطح سطح فعلیتون مشخص میشه و میتونید از تو قسمت برنامه کلاس سطح مد نظرتون رو پیدا و ثبت نام کنید عزیزم
سیستم نظارتی کلاس ها (QC) دائم در حال چک کردن کلاس ها هستند هم دوره های حضوری و هم دوره آنلاین و اگر مشکلی در طول دوره براتون پیش بیاد با ارجاع دادن به منتور و پشتبان دوره تون سریعا پیگری میشه
من متوجه ناراحتتیون از ما نشدم امیدواریم که توضیحات کامل باشه مریم جان هدف رضایت شماست عزیزم ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید
ببخشید من سوال داشتم درمورد کلاس های جنرال ۱
تایمش مشخص نیست و من چون شاغل هستم تایم محدودی میتونم مثلا ۲ تا ۴ اینا و باید تایمش رو بدونم و انتخاب کنم سوالم اینه به چه صورته و همکلاس چندنفره اس ؟

نازنین چراغی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نازنین جان امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
دوره ها به هردو صورت آنلاین و حضوری تشکیل میشه دو روز در هفته هستند هر جلسه دو ساعت زمان میبره هر دوره یک ماه زمان میبره و از سطح مبتدی این دوره تا پیشرته این دوره حدودا ده ماه زمان میبره پیشنهاد...

سلام نازنین جان امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
دوره ها به هردو صورت آنلاین و حضوری تشکیل میشه دو روز در هفته هستند هر جلسه دو ساعت زمان میبره هر دوره یک ماه زمان میبره و از سطح مبتدی این دوره تا پیشرته این دوره حدودا ده ماه زمان میبره پیشنهاد میکنم اگر پیشینه زبان دارید در تعیین سطح شرکت کنید باتوجه به سطح تون در قسمت دوره ها و ثبت نام میتونید اطلاعات مربوط به دوره رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید پیشنهاد میکنم از سطح مبتدی این دوره شرکت کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من احتیاج به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگیرید

ثنا بزرگی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ثنا جان حالتون چطوره امیدواریم که عالی باشید
پیشنهاد میکنم شماره تماس تون رو به دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید در سریع ترین زمان ممکن جهت مشاوره باهاتون تماس گرفته میشه

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من نیاز به مشاوره دارم میشه لطفا با من تماس بگیرید

مرجان اسمعیل پور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرجان جان روزتون بخیر عزیزم
حتما به روی چشم عزیزم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
یه سوال داشتم
من الان یه دوره گرفتم سطح‌م c1b
با خانم نجمه مارالانی ولی بعد ثبت نام و واریز کردن شهریه متوجه شدم روز های دوشنبه و چهارشنبه نمیتونم
میتونم استاد رو عوض کنم تا روزای فرد کلاس داشته باشم؟

ستایش جلالی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید...

سلام ستایش جان حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
پیشنهاد میکنم عزیزم به پشتیبان دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند برای تیکت ممنون میشم وارد سایت شید وارد پروفایل تون بشید بالای صفحه یک گزینه هست به اسم تیکت کلیک کنید و مطرح کنید ایشون راهنمایی تون میکنند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

جهت ساختن پروفایلم در سایت شما و گرفتن apack چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید09169630113

کوروش شهبازی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟ امیدواریم عالی باشید
حتما تماس گرفته میشه باهاتون در خدمتتون هستیم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.وقتتون بخیر
من شاغل هستم و نمیتونم تا ساعت 6 بیام کلاس و همچنین با توجه به اینکه کلاس های 6 به بعد تعدادشون کم هست و هم زود پر میشه ازتون خواهش میکنم کلاس های عصر رو زیاد کنید که بتونم شرکت کنم.
مرسی

حسن سالمی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روزتون بخیر باشه
عزیز دلید حتما به روی چشم

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
یوزر و پسورد شرکت در کلاس چه می باشد؟

سینا زکی زاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با...

سلام حالتون چطوره سینا جان؟؟
وارد سایت شید در قسمت پروفایل تون برای ورود کد ملی تون رو وارد کنید و وارد پروفایل تون شید تو قسمت پروفایل تون گزینه ورود به کلاس رو کلیک کنید
اگر مجددا سوالی داشتید در خدمتتون هستیم سینا جان
همچنین برای ارتباط با پشتیبان دوره تون یک گزینه بالای صفحه پروفایل تون به اسم تیکت میتونید به ایشون تیکت بزنید در سریع ترین زمان ممکن پاسخ تون رو میدند

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز بخیر
میخواستم راجع به شروع ترم تابستان و ثبت نام در کلاسهاتون بدونم
من به مکالمه زبان علاقمندم و 13 سال سن دارم
ممنون میشم شرایط را بفرمایید

ارنیکا محب علیان
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در...

سلام عزیزم خوبید امیدواریم عالی باشید
جان دلید خوشحالیم که مارو انتخاب کردید ارنیکا جان
پیشنهاد میکنم شماره تون رو داخل دایرکت اینستاگرام بیان برتر ارسال کنید همکارانم جهت مشاوره باهاتون تماس میگیرند عزیزم اگر پیشینه زبان دارید پیشنهاد میکنم در تعیین سطح شرکت کنید با توجه به سطح تون تو قسمت برنامه کلاس ها میتونید اطلاعات مربوط به کلاستون رو پیدا کنید و ثبت نام کنید و اگر پیشینه زبان ندارید میتونید از ابتدا شروع کنید یعنی سطح اینترو ای

ادامه مطلب
دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

برای جمعه ها هم میشه کلاس برگزار بشه؟

مریم جراح زاده
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم خوبید؟؟ امیدواریم حالتون بی نظیر باشید
بله عزیزم برگزار میشه پیشنهاد میکنم وارد قسمت برنامه کلاس ها بشید اطلاعات مربوط به سطح تون رو میتونید مشاهده کنید

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و خسته نباشید.من اگه بخوام کلاس ترم بعد رو که ثبت نام کردم یه ماه عقب بندازم باید چیکار کنم؟

مهران محمدزاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی و پر انرژی باشید
پیشنهاد میکنم به منتور دوره تون تیکت بزنید ایشون راهنمایی تون میکنند مهران عزیز

دپارتمان ارتباطات
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میشه بپرسم پشتیبان کی قراره جواب منو بده؟ من تیکت هم ارسال کردم یک هفته اصلا جواب نمیدن.

پری سا اسلامی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام حالتون چطوره؟؟ امیدواریم عالی باشید
از اینکه منتظر موندید متاسفیم پریسا جان تیکت تون ارسال شده عزیزم؟؟

دپارتمان ارتباطات
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

امتیاز دهی

امتیاز دهی: 86.92% - 46 رای

آیا این مطلب مفید بود ؟