دوره PreIELTS بیان برتر

PreIELTS Courses Wiki

هر لحظه، يادگيري زبان

بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) هنوز سطح آمادگی لازم برای یادگیری تکنیک های آیلتس و همچنین فرصت زيادي براي شركت در آزمون آيلتس ندارند. به همين منظور دوره Pre-IELTS بیان برتر با سیستم ثبت شده و انحصاری WiKi که بیان برتر خالق آن بوده است، در هر سطحی که باشید، پس از گذراندن 4 سطح C1 تا C4، شما را برای رسیدن به نمره 5 آماده می کند. پس از این چهار دوره، شما می توانید بدون نگرانی، سراغ تکنیک هاي آيلتس رفته و خود را برای نمره مورد نظرتان آماده کنید. سيستم WiKi تكنولوژي را در تمامي سطوح در خدمت گرفته است. 

مورد تاييد دانشگاه آكسفورد

دپارتمان آموزشي بيان برتر بر اين باور است كه كتاب‌هاي رايجي كه در موسسه‌هاي زبان تدريس مي‌شود در حقيقت كتاب‌هاي خودآموز (Self Study) مي‌باشد كه عملا نيازي به استاد ندارند. به ابتكار آکادمی زبان انگلیسی VIP برای اولین بار در کشور، در محیطی کاملاً انگلیسی و با بهره گیری از بهترین اساتید حال کشور ارائه می گردد. اساس اين روش استفاده از سيستم‌هاي چند رسانه‌اي (Multimedia) در سبك آموزش مي‌باشد كه قدرت يادگيري را تا چند برابر افزايش مي‌دهد.

سيستم سفارشي سازي شده

سیستم های نوشته شده در قالب کتاب های مختلف، همگی سیستم های خودآموز بوده و بنابر نیازهای زبان آموزان یک کشور خاص نوشته نشده اند. به عنوان مثال باید یادگیری زبان در کشوری مثل ایران که در آن زبان آموزان معمولاً دانش دستور زبان و کلمه خوبی داشته و در مهارت های شنیداری و گفتاری ضعیف هستند، با کشورهای اروپایی که در آنها زبان آموزان مهارت های شنیداری و گفتاری بهتری دارند، متفاوت باشد. از این رو دپارتمان زبان انگلیسی VIP ، با دعوت از برترین مدرسین سطح کشور، یک سیستم کاملاً سفارشی شده را برای زبان آموزان ایرانی آماده سازی کرده است. 

بر پايه آزمون آيلتس (IELTS)

هدف از اين دوره تمركز بر مهارت‌هاي كليدي زبان در چهار مهارت مورد تاكيد آزمون آيلتس است. در محتواي آموزشي دوره، زبان‌آموزان بصورت ناخودآگاه با محتواي آيلتس به زبان ساده نيز درگير هستند. اين تكنيك كمك مي‌كند تا زبان‌ آموزی که تصمیم به شركت در آزمون آيلتس دارد، مجددا نياز به بازنگري زبان خود در قالب آيلتس را نداشته باشد.

تمركز بر مهارت‌هاي شنيداري و گفتاري

در سيستم WiKi با تكيه بر سيستم‌هاي چندرسانه‌اي شامل ويديو، اخبار، كتاب، صوت، موزيك و ... سعي بر هم افزايي قوه ديداري، شنيداري و گفتاري زبان‌آموزان مي‌باشد. اين سيستم به فعال شدن ذهن كمك فراواني خواهد كرد.

تماس‌هاي تلفني به زبان انگليسي

این ایده که به صورت تماس های تلفنی در هر زمان از روز اجرا می شود و شما را وادار به پاسخگویی به زبان انگلیسی می کند، تاثیر شایانی در ارتقاي اعتماد به نفستان خواهد داشت.

مركز پيام با تمركز بر لغت‌هاي روز

بطور اتوماتيك از طريق سیستم پیام رسان بيان برتر، لغت‌هايي را كه در كتاب آموزش داده مي‌شود، روزانه دریافت می کنید. تصور کنید که هميشه و هر زمان لغات را در دست داريد. زبان را در حركت می آموزید.

ساخت ويديو از موضوعات مختلف

بايد با انتخاب يك موضوع و همينطور ارائه آن و تصويربرداري از خود، توان گفتاري خود را به تصوير بكشيد. در هر ترم بايد يك ويديو از ارائه خود بسازيد و در كلاس نمايش دهيد. حتي ممكن است كه در Present كلاس، شما نقش  يك اخبارگو را بازي كنيد و يا موقعيت هاي ديگر را ايجاد كنيد. اين به اعتماد به نفس و فلوئسني شما كمك مي كند.

امتحان پايان ترم مخصوص بيان برتر

آزمون پايان ترم، تركيبي است از امتحان كتبي، فعاليت در كلاس، تماس‌هاي تلفني، ساخت ويديو و همينطور آزمون اسپيكينگي كه توسط استاد ديگري گرفته مي شود. تركيب اين امتيازات ميزان آمادگي داوطلب را براي ورود به ترم بعد مشخص مي كند.

ساختار و زمان بندی دوره های Pre-IELTS -- wiki
دوره فوق فشرده (Pre-IELTS(wiki
تعداد جلسات ساعت تعداد روز در هفته
17 50 4
این دوره برای سطح های C3 و C4 برگزار می گردد. طول دوره 1 ماه و 1 هفته می باشد.
دوره  (Pre-IELTS(wiki
تعداد جلسات ساعت تعداد روز در هفته
9 26  2
این دوره شامل تمام سطوح بوده و مدت زمان آن 1 ماه و 1 هفته می باشد.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (8)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من ۳هفته هست که منتظرم کلاس عصر c2aباز بشه الانم که باز شده نمیتونی ثبت نام کنیم اول باید کلاس های قبلی ثبت نام کنن و بعد ما جدیدیا و خیلی برنامه ریزی کلاس ها و ثبت‌نامتون سخت هست و مشاوره ها هم هیچ کمکی نمیکنن??

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام و عرض ادب
من سردرگم شدم توی دوره ها
راهنمایی میکنید لطفا
من چه کلاسی باید بردارم

This comment was minimized by the moderator on the site

پس چرا نمیتونم ثبت نام کنم ارور میده

This comment was minimized by the moderator on the site

hi.very good.

This comment was minimized by the moderator on the site

Hi.very tanks for the help learn english.

This comment was minimized by the moderator on the site

لهجه آمریکایی یا بریتیش؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرسی از سایت خوبتون . فرمودین سطح پری آیلتس چهار سطح c1 تا c4 هست اما داخل برنامه کلاسها در سطح پری آیلتس سطح c1Bتا c4B هم هست یا introA .... میشه در مورد اینام توضیح بدین؟ ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید