دوره PreIELTS بیان برتر

PreIELTS Courses Wiki

هر لحظه، يادگيري زبان

بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) هنوز سطح آمادگی لازم برای یادگیری تکنیک های آیلتس و همچنین فرصت زيادي براي شركت در آزمون آيلتس ندارند. به همين منظور دوره Pre-IELTS بیان برتر با سیستم ثبت شده و انحصاری WiKi که بیان برتر خالق آن بوده است، در هر سطحی که باشید، پس از گذراندن 4 سطح C1 تا C4، شما را برای رسیدن به نمره 5 آماده می کند. پس از این چهار دوره، شما می توانید بدون نگرانی، سراغ تکنیک هاي آيلتس رفته و خود را برای نمره مورد نظرتان آماده کنید. سيستم WiKi تكنولوژي را در تمامي سطوح در خدمت گرفته است. 

مورد تاييد دانشگاه آكسفورد

دپارتمان آموزشي بيان برتر بر اين باور است كه كتاب‌هاي رايجي كه در موسسه‌هاي زبان تدريس مي‌شود در حقيقت كتاب‌هاي خودآموز (Self Study) مي‌باشد كه عملا نيازي به استاد ندارند. به ابتكار انگلیسی آکادمی زبان VIP برای اولین بار در کشور در محیطی کاملاً انگلیسی و با بهره گیری از بهترین اساتید حال کشور ارائه می گردد. اساس اين روش استفاده از سيستم‌هاي چندرسانه‌اي (Multimedia) در سبك آموزش مي‌باشد كه قدرت يادگيري را تاا  چندبرابر افزايش مي‌دهد.

سيستم سفارشي سازي شده

سیستم های نوشته شده در قالب کتاب های مختلف همگی سیستم های خودآموز بوده و بنابر نیازهای زبان آموزان یک کشور خاص نوشته نشده اند. به عنوان مثال باید یادگیری زبان در کشوری مثل ایران که در آن زبان آموزان معمولاً دانش دستورزبان و کلمه خوبی داشته و در مهارت های شنیداری و گفتاری ضعیف هستند، با کشورهای اروپایی که در آنها زبان آموزان مهارت های شنیداری و گفتاری بهتری دارند، متفاوت باشد. از اینرو با دعوت از 50 مدرس بنام در سطح کشور، دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان VIP، یک سیستم کاملاً سفارشی شده را برای زبان آموزان ایرانی آماده سازی کرد.

بر پايه آزمون آيلتس (IELTS)

هدف از اين دوره تمركز بر مهارت‌هاي كليدي زبان در چهار مهارت مورد تاكيد آزمون آيلتس است. در محتواي آموزشي دوره، زبان‌آموزان بصورت ناخودآگاه با محتواي آيلتس به زبان ساده نيز درگير هستند. اين تكنيك كمك مي‌كند زبان‌آموز زماني كه نياز به شركت در آزمون آيلتس دارد، مجددا نياز به بازنگري زبان خود در قالب آيلتس را نخواهد داشت.

تمركز بر مهارت‌هاي شنيداري و گفتاري

در سيستم WiKi با تكيه بر سيستم‌هاي چندرسانه‌اي شامل ويديو، اخبار، كتاب، صوت، موزيك و ... سعي بر هم افزايي قوه ديداري، شنيداري و گفتاري زبان‌آموزان مي‌باشد. اين سيستم به فعال شدن ذهن كمك فراواني خواهد كرد.

تماس‌هاي تلفني به زبان انگليسي

ممكن است در هر زمان از روز با شما تماس گرفته شود و شما مجبور باشيد به انگليسي پاسخ دهيد. تصور كنيد كه چقدر در ارتقاي اعتماد به نفستان كمك خواهد كرد.

مركز پيام با تمركز بر لغت‌هاي روز

بطور اتوماتيك از طريق مركز پيام بيان برتر، لغت‌هايي را كه در كتاب آموزش داده مي‌شود مي توانيد در موبايتان دريافت كنيد. فكر كنيد هميشه لغات را در دست داريد. زبان را در حركت ياد مي‌گيريد.

ساخت ويديو از موضوعات مختلف

بايد با انتخاب يك موضوع و همينطور ارائه آن و تصويربرداري از خود، توان گفتاري خود را به تصوير بكشيد. در هر ترم بايد يك ويديو از ارائه خود بسازيد و در كلاس نمايش دهيد. حتي ممكن است كه در Present كلاس شما نقش  يك اخبارگو را بازي كنيد و يا موقعيت هاي ديگر را ايجاد كنيد. اين به اعتماد به نفس و فلوئسني شما كمك مي كند.

امتحان پايان ترم مخصوص بيان برتر

آزمون پايان ترم، تركيبي است از امتحان كتبي، فعاليت در كلاس، تماس‌هاي تلفني، ساخت ويديو و همينطور آزمون اسپيكينگي كه توسط استاد ديگري گرفته مي شود. تركيب اين امتيازات ميزان آمادگي داوطلب را براي ورود به ترم بعد مشخص مي كند.

نظرات (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

hi.very good.

This comment was minimized by the moderator on the site

Hi.very tanks for the help learn english.

This comment was minimized by the moderator on the site

لهجه آمریکایی یا بریتیش؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرسی از سایت خوبتون . فرمودین سطح پری آیلتس چهار سطح c1 تا c4 هست اما داخل برنامه کلاسها در سطح پری آیلتس سطح c1Bتا c4B هم هست یا introA .... میشه در مورد اینام توضیح بدین؟ ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید