(Author) آموزش IELTS بازدید: 28805

سری جدید کارگاه های تمرین_محور حضوری بیان برتر

ترکیبی بینظیر از آموزش، تمرین، ارزیابی

این دوره به چه صورت برنامه‌ریزی شده است و محتوای آن چه تفاوتی با دوره‌های تک‌مهارتی دیگر دارد؟

یکی از دلایلی که بسیاری از دانشجویان در مهارت ریدینگ ضعف دارند این است که همواره در هر کلاسی که شرکت کرده اند تنها سلسله ای از استراتژی ها، روش ها، میانبر ها، و تئوری ها به ذهنشان تزریق شده است. این جمله در میان بسیاری از دانشجویان تکراری است:" من همهء روشهارا بلدم اما باز هم نمی توانم تست بزنم!". واقعیت این است که ریدینگ مهارت بسیار منعطفی است به این معنی که برای هر فرد با هر سبک یادگیری می توان بهترین روش تخصصی تست زدن و خواندن را پیشنهاد کرد و یک نسخه را برای همه نمی توان پیچید.

در دوره جدید طراحی شده توسط تیم بیان برتر، آموزش تکنیک‌ها به صورت کاملا Inductive (از جزئیات تمرینی به استراتژی) برنامه ریزی شده است. بدین ترتیب، شرکت‌کنندگان می‌توانند با تمریناتی که به صورت روزانه ارائه شده به استراتژی‌های کاملا تن‌پوش خود برسند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این ورکشاپ تک مهارتی با تمرکز برروی مهارت خواندن ترکیبی از اطلاعات ضروری، بهترین روشهای پاسخگویی و تمرین و تحلیل را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، به طوری که هر دانشجو در طی ورکشاپ نسبت به سبک یادگیری خود آگاه می شود و تخصصی ترین روشی که برای دانشجو میتواند بهترین عملکرد را به ارمغان آورد در اختیارشان قرار داده میشود. نکته اصلی درباره این ورکشاپ تمرین و تحلیل محور بودن آن است بنابراین دانشجو صرفا نقش مجهول و شنوا در کلاس نداشته، بلکه دانشجویان با فعالیتهای طراحی شده در این ورکشاپ قدرت critical thinking  و درک مطلب (comprehension) خود را به طور چشم گیری می توانند افزایش دهند. تمرین و تحلیل محور بودن این دوره می تواند نقش موثری در:

  • Critical thinking
  • Comprehension
  • Exclusive, practical techniques
  • توانایی summarizing
  • توانایی paraphrasing
  • Demonstrating guessing unknown words
  • Task-based reading outside the class

توجه داشته باشید که داشتن حداقل نمره ۵ از نظر سطح General English برای شرکت در این دوره ضروری است. در غیر این صورت، مشاوره حضوری با تیم بیان برتر الزامی ست.

طول کارگاه های آنلاین و یا حضوری بیان برتر چقدر است و چه مدت زمان بعد از آن برای شرکت در آزمون مناسب است؟

دوره های آنلاین: کارگاه های آنلاین بیان برتر، توسط اساتید برتر آیلتس ایران، استاد حامد محمدحسینی و استاد میلاد محمدحسینی ارائه خواهند شد. و طول این دوره ها، ۶ هفته (۱ ماه و نیم) و ۲ جلسه در هفته بوده که به صورت فایل های تصویری، صوتی و متنی به آموزش ۲ مهارت Writing و Speaking خواهند پرداخت.
نکته: آموزش جلسات به صورت Offline و بعد از هر جلسه در دسترس شما دانشجو عزیز نیز خواهند بود.


دوره های حضوری: طول دوره های حضوری ۵ هفته می‌باشد. مهارت‌های Writing و Speaking به صورت کلاس‌های ۳ یا ۴ ساعته و مهارت Reading به صورت ۳ ساعته برگزار میشوند.

ازآنجاییکه سیلابس دوره‌ها به صورت Inductive (از تمرین به کلیت) طراحی شده است، تمامی کار تمرینی و آمادگی در طول کلاس انجام میشود و بنابراین بلافاصله بعد از این دوره شما آمادگی کامل برای شرکت در آزمون اصلی را خواهید داشت.

ارسال دیدگاه جدید (2)

امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

3

Smith
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

شبنم محمودابادی
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد