به سادگی حداقل ۵ نمره به نمره آزمون پی تی ای (PTE) خود اضافه کنید

همانطوریکه می دانید، ۲۰ سوال مختلف در آزمون PTE دارید که نمره هرکدام به فاکتورهای مختلف بستگی دارد که با هم، نمره نهایی شما را تشکیل می دهند. برای اینکه در مدت کوتاه بتوانید نمره PTE خود را افزایش دهید، بهتر است تنها برروی یک فاکتور در هر بخش تمرکز کنید. در این پست به بررسی فاکتورهای تاثیرگذار می پردازیم. 

در بخش اسپیکینگ (Speaking) به کار برروی عبارات مقدمه و نتیجه گیری شکل ها و Lectureهای بپردازید. برخی افراد برای مقدمه و نتیجه گیری تمپلیت حفظ می کنند. تمپلیت ها در آزمون پی تی ای (PTE) بسیار تاثیرگذارند اما باید به دو نکته توجه کنید. اول آنکه باید تمپلیت های خود را طوری تغییر دهید که به بقیه متن تان بخورد و همچنین باید آنقدر روی این تمپلیت ها کار کنید که در هر شرایطی بتوانید از آنها استفاده کنید. در بخش  اسپیکینگ (Speaking) چون Fluency و Pronunciation بسیار اهمیت دارند، باید این دو مورد را در این دو بخش بسیار زیاد تمرین کنید.

در بخش رایتینگ (Writing) آزمون پی تی ای (PTE) در قسمت Essay حتما سعی کنید از مترادف ها استفاده کنید. حتی اگر در زمان نوشتن، چیزی به ذهن تان نمی رسد، بهتر است در انتها، وقت برای مرور بگذارید و لغات را با لغات سطح بالاتر و مترادف ها جایگزین نمایید.

در بخش  ریدینگ (Reading)، به نوع سوالات Re-order paragraph بسیار تمرکز کنید.

در بخش لیستنینگ (Listening)، مهمترین قسمت، کار برروی تنظیم زمان است. حتما چند آزمون آزمایشی پی تی ای (PTE) بدهید تا به مدیریت زمان عادت کنید. مثلا یکی از سوالات ساده که ممکن است به راحتی از دست بدهید، Write from Dictation است که با تمرین، به راحتی به آنها خواهید رسید.

 

(Author) pte

ارسال دیدگاه جدید (2)

امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رای

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام چطور می تونم باشما تماس داشته باشم، در شیراز

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام تو مشهد شما کلاس یا اموزشگاه ندارین اینجا چند هزار نفر دارن تو کلاسای ایلتس وقت تلف میکنن

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد