چگونه نمره اورال فلوئنسی خود را افزایش دهیم؟

در قسمت اسپیکینگ کلمات انگلیسی پیچیده زیادی وجود دارد که باید به صورت صحیح و روان خوانده شود. خبر خوب این است که اصلاح فلوئنسی آسان است. شما صرفا کافیست در این زمینه پشتکار داشته باشید.

فلوئنسی، توانایی شما در پیوسته صحبت کردن، بدون توقف های بدون مورد یا استفاده از پرکننده های صحبت نظیر اااااااامممممممممم، آآآآآآآآآآآآآ و غیره است. مهم نیست که شما به چه میزان اشتباه گرامری یا دانش کلمات دارید، آنچه مهم است، راحت صحبت کردن و درک دیگران از صحبتهای شماست.

صحیح صحبت کردن

این توانایی به معنی روان صحبت کردن بدون اشتباه است. آنچه باید بدانید این است که صحیح صحبت کردن  پس از روان صحبت کردن می آید. درحقیقت تا شما روان صحبت نکنید، نمی توانید درست و صحیح صحبت کنید.

راههای بهبود فلوئنسی

  • یک هم صحبت خوب داشته باشید: شخصی که شما بتوانید در موضوعات مختلف با او گفتگو کنید. این فرد می بایست بتواند روان صحبت کند و در مورد موضوعات مختلف نکات جالبی برای گفتن داشته باشد.
  • دانش لغت خود را بالا ببرید: یکی از دلایل اصلی که افراد در زمان صحبت کردن مکث می کنند، دانش لغتی پایین آنهاست.
  • هر روز انگلیسی را تمرین کنید: هرجا که هستید و در هر لحظه سعی کنید با خودتان انگلیسی صحبت کنید.
  • گوش دهید، گوش دهید و باز هم گوش دهید: وقتی شما به موضوعات انگلیسی گوش می کنید، ریتم صحبت آنها، تن صدایشان و الگوی زبانی که استفاده می کنند را می آموزید. تقلید یکی از بهترین روشهای آموزش است.
  • همیشه اعتماد به نفس داشته باشید: ترس خود را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس صحبت کنید. باور کنید که ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

 

یادتان باشد تا زمانی که نفس می کشید، هرگز برای شروعی تازه دیر نیست.

 

نازلی منجم زاده
تیم PTE بیان برتر

ارسال دیدگاه جدید (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید