4 راهکار اساسی برای ضربه به الگوریتم PTE

از ابتدای راه اندازی آزمون PTE در سال 2009، افراد متخصص زبان شناسی از سراسر دنیا با سال‌ها تجربه، گرد هم آمدند تا مهارت‌های ارتباطی شرکت‌کنندگان در آزمون PTE را بر اساس منابع معتبر بسنجند. الگوریتم پیچیده پیرسون بر مبنای یک استاندارد جدید و با استفاده از هوش مصنوعی هدفگذاری شده بود.

شواهدی دال بر اینکه افراد انگلیسی زبان در آزمون PTE موفقیت چندانی نداشته‌اند، ما را بر آن داشت تا این مقاله را با عنوان ضربه زدن به الگوریتم PTE، طبق قواعدی به شما ارائه دهیم:

  • الگوی صحبت کردن

فارغ از اینکه اهل کجا باشیم، راه‌هایی وجود دارد که مانند یک انگلیسی زبان صحبت کنیم. به عنوان مثال آرامش خود را حفظ کرده، نفس‌گیری درست داشته و آگاهانه صحبت کنید. مکث کردن‌های به‌موقع و رعایت قوانین punctuation حائز اهمیت است.

  • سرعت انتقال

این اصطلاح را به خاطر بسپارید: "عجله کردن، دیر رسیدن". عجله کردن بیش از حد منجر به اختلاف ناخواسته در انتقال مفهوم می‌شود. زماني كه معني جملات RA و RS را درك كنيم، به مراتب ساده‌تر است. بنابراین سرعت بیان خود را در این بخش‌ها متعادل کنید تا بتوانید در بخش‌های دیگري مانند DI نیز همین ساختار را در پیش بگیرید. آزمون PTE بیشتر خواستار کیفیت است تا کمیت.

  • نامفهوم و با تردید صحبت کردن

براساس الگوریتم نمره دهی PTE، اگر سیستم صدای شما را نتواند بشنود، شما نمره نخواهید گرفت. واضح صحبت کنید و مطمئن شوید که صدای شما شنیده می‌شود. بالعکس، فریاد نزنید. با این کار صرفا صدای خود را از حالت طبیعی خارج می‌کنید و باعث آزار دیگران می‌شوید.

  • عادات بد

عادت‌های بدی وجود دارند که تاثیر مستقیمی بر نمره آزمون PTE شما می گذارند، از آن جمله: من من کردن، برگشتن و جمله را دوباره شروع کردن، تفاوت در سرعت بیان براساس سطح اعتماد به نفس و ...

آخرین جمله تقدیم به شما: "یک کارگر بد همیشه ابزار خود را سرزنش می کند".

بنابراین:

من شما را تشویق می کنم که الگوریتم PTE را سرزنش نکنید. کاملا آماده سر آزمون حاضر شوید و ستاره شوید.

 

نازلی منجم زاده
تیم PTE بیان برتر

ارسال دیدگاه جدید (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید