مرکز بیان برتر به عنوان یکی از ۵۰ سازمان آموزشی تاثیرگذار در سال ۲۰۱۹

imagenews 1:
imagenews 2:
imagenews 3:

مرکز بیان برتر به عنوان  یکی از ۵۰ سازمان آموزشی تاثیرگذار در سال  ۲۰۱۹ در کنار دانشگاه ها و بزرگان صنعت آموزش دنیا قرار گرفت. 

top50-News-jpg.jpg

هرساله موسسه GFEL در آمریکا به بررسی و ارزیابی موسسات آموزشی در سرار جهان می پردازد و 50 موسسه و مرکز آموزشی برتر را معرفی می کند و در این ارزیابی مرکز بیان برتر به عنوان تنها نماینده ایران و یکی از ۵۰ سازمان آموزشی تاثیرگذار در سال  ۲۰۱۹ در کنار دانشگاه ها و بزرگان صنعت آموزش دنیا قرار گرفت. 

مرکز GFEL در آمریکا، با توجه به فاکتورهای مورد نظر، ازجمله نوآوری و خلاقیت در آموزش و پرورش، فرصتی ایده آل برای آشنایی  مربیان، نوآوران و دانشگاهیان جهت تبادل اطلاعات و روش های نوآورانه در آموزش و پرورش را فراهم می کند. به علاوه از آنجا که آموزش و پرورش از جایگاه مهمی در سیاست های ملل مختلف در سراسر جهان برخوردار است، GFEL  فرصت مناسب در جهت حل مسائل پیچیده آموزش و پرورش را در سطح جهانی ایجاد میکند.

ای رویداد در تاریخ 16th -18th December, 2019 در مرکز Le Meridien در دبی برگزار شد. 

 

https://bayanebartar.org/top50

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

مزخرف‌ترین کتابها و مزخرف‌ترین روش تدریس زبان رو تو آموزشگاه بیان برتر دیدم
به معنای واقعی هدر دادن پول و وقت بود

This comment was minimized by the moderator on the site

3

This comment was minimized by the moderator on the site

تبریک استاد محترم از بیان برتر چنین انتطاری هم باید داشت چون تولید پول از علم واقعا غنی شما کوچکترین سهم رو از اهداف والا و انسانی تون داره این یعنی بالندگی واقعا باید با این همه صداقت در رسالت اموزش رو ستود . هزاران افرین به ذات پاکتون با ارزوی...

تبریک استاد محترم از بیان برتر چنین انتطاری هم باید داشت چون تولید پول از علم واقعا غنی شما کوچکترین سهم رو از اهداف والا و انسانی تون داره این یعنی بالندگی واقعا باید با این همه صداقت در رسالت اموزش رو ستود . هزاران افرین به ذات پاکتون با ارزوی موفقیت های روز افزون و بیش از پیشی که به حق سزاوارش هستید.

ادامه مطلب
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید