تصاویر

تعداد فیلم های ارسالی

0

مدت زمان باقیمانده تا شروع مسابقه

ویدیو راهنما

als

قوانین و ضوابط شرکت در رویداد بزرگ

سمفمونی فرصت های زبان ایران

حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی در این رویداد آزاد است.

رعایت موازین اخلاقی و شرعی در ویدیوهای ارسالی طبق قوانین جمهوری اسلامی الزامی است.

حضور شرکت کنندگان در رویداد نهایی که در اسفندماه سال جاری در شهر تهران و مطابق با برنامه زمانبندی مرکز بیان برتر، الزامی است و شرکت کننده موظف است در این زمان در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

فرآیند شرکت در رویداد بزرگ

شرکت کنندگان دو دسته خواهند بود (۱) کسانی که دانش زبان انگلیسی خوبی دارند ولی مهارت لازم برای تدریس ندارند و به دنبال یک دوره کامل TTC توسط اساتید با تجربه داخلی و خارجی هستند (۲) کسانی که سابقه تدریس زبان داشته و یک ایده خلاق برای آموزش زبان در یکی از مهارت ها (Skills) یا زیرمهارت ها (Subskills) دارند.

کلیه مراحل این رویداد، از ابتدا تا مرحله نهایی و شرکت در رویداد بزرگ سمفونی فرصت های زبان ایران که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، رایگان می باشد.

هر شرکت کننده لازم است یک ویدیوی حداکثر ۵ دقیقه ای از خود آماده کند. برای کسانی که سابقه تدریس ندارند، این ویدیو می تواند حاوی معرفی کامل خود (به انگلیسی) باشد و برای کسانی که سابقه تدریس دارند می تواند شرحی از ایده خود و یا یک نمونه دمو از اجرای این ایده باشد.

ویدیوهای دریافتی، بررسی شده و ویدیوهای برتر، توسط داوران رویداد که شامل اساتید داخلی و خارجی هستند، انتخاب خواهند شد. افراد انتخابی برای شرکت در رویداد نهایی انتخاب شده و در یک دوره، تحت آموزش اساتید سمفونی فرصت های زبان ایران قرار خواهند گرفت. این دوره برای کسانی که سابقه تدریس ندارند، به عنوان دوره "آموزش مدرس – TTC" و برای اساتیدی که ایده ای خلاق دارند، به منظور پرورش ایده های آنها خواهد بود تا برای مرحله نهایی و شرکت در رویداد بزرگ سمفمونی فرصت های زبان ایران که با حضور تعداد زیادی از اساتید زبان کشور و علاقمندان به این حوزه در اسفندماه امسال برگزار میشود، آماده شوند.

در مرحله آخر به ۵ نفر برتر این رویداد، مبلغ ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال جایزه نقدی تعلق گرفته و باقی شرکت کنندگان مرحله نهایی نیز برای تدریس و یا ثبت جهانی ایده ها، توسط مرکز بیان برتر حمایت خواهند شد.  

ارسال ویدیو

اطلاعات شخصی*

لطفا اطاعات خود را وارد نمایید

Invalid Input
Invalid Input
ایمیل خود را به درستی وارد نمایید
لطفا استان را انتخاب نمایید
لطفا استان را انتخاب نمایید

اپلود فایل*

لطفا فایل خود را آپلود نمایید

حداکثر حجم مجاز فایل ارسالی 300 مگابایت میباشد.