نكاتي براي روز آزمون IELTS

در روز آزمون، مرکز آزمون IELTS شما محیطی مفید و دوستانه خواهد بود. اما آنها باید با استفاده از روش های سختگیرانه، کیفیت و امنیت آزمون را تضمین کنند. دستورالعمل هایی جهت اخذ آزمون در ذیل ارائه شده است.
به موقع در مرکز حاضر شوید و آرام و خونسرد باشید تا بتوانید آزمون را به بهترین نحو انجام دهید.
قبل از آزمون اطلاعات کتابچه شرکت کنندگان آزمون را مطالعه نمایید و به شرایط شرکت کنندگان در آزمون توجه کنید. 1. گذرنامه یا کارت شناسایی ملی را همراه خود بیاورید
مشخصات شما باید با آنچه در فرم درخواست آزمون IELTS ارائه کرده اید، مطابقت داشته باشد. اگر شما سند شناسایی درست نداشته باشید ، قادر به شرکت در آزمون نخواهید بود.
وسایل مورد نیاز برای آزمون خودکار، مداد و پاک کن می باشند. 2. در طول آزمون
دستورالعمل های ناظران را دنبال کنید و اگر تردید داشتید دست خود را بلند کنید تا ناظرین به شما کمک کنند.
اگر فکر می کنید که برگه سوالاتی که دریافت نموده اید نادرست است و یا اینکه برگه سوالات ناقص یا ناخوانا است، به ناظر اطلاع دهید.
شما جایز به پرسیدن هیچ گونه توضیح درباره سوالات نمی باشید.
شما نمی توانید هیچ وسیله ای از شخص دیگری قرض بگیرید یا به وی قرض بدهید.
اگر احساس می کنید بیماری یا هر دلیل دیگری بر کار شما تاثیرگذار است، باید در همان زمان ناظرین را مطلع کنید. 3. شما نباید:
نباید تقلب کنید، از کار داوطلبین دیگر کپی برداری کنید و یا در آزمون اخلال ایجاد کنید.
نباید از وسایلی مانند فرهنگ لغت، پیجر ، غلط یاب، ضبط صوت الکترونیکی و یا تلفن همراه استفاده کنید. در اینصورت محروم خواهید شد.
پس از شروع آزمون نباید با سایر شرکت کنندگان صحبت یا بحث نمایید. نباید در اتاق آزمون سیگار بکشید، چیزی بخورید و یا بنوشید.
نباید هیچ قسمتی از آزمون را تکثیر و پراکنده کنید. در این صورت رد صلاحیت می شوید و تحت تعقیب قانونی قرار می گیرید.
نباید هیچ چیزی را از اتاق آزمون خارج کنید از جمله برگه سولات، برگه پاسخ ها و چک نویس ها. البته فقط محدود به این اشیاء نمی شود.
نباید اتاق آزمون را بدون اجازه ترک کنید.
اگر شما هر یک از قوانین شرکت کننگان را نقض نمایید، در نتیجه آزمون رد صلاحیت خواهید شد و موسسه و یا معرف شما مطلع خواهد شد.

ارسال دیدگاه جدید (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید