آزمون ماک (پی تی ای) PTE

ویژگی های آزمون (پی تی ای) PTE بیان برتر

بعد از ۶ سال تلاش بی وقفه و موفقیت آمیز تیم بیان برتر در برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس (Mock)، تیم بیان برتر بر آن شد که آزمون های آزمایشی PTE که یکی از آزمون های ارزیابی زبان انگلیسی در دنیا می باشد را نیز برگزار نماید. این آزمون شبیه به آزمون های آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) بوده و دارای اعتبار جهانی می باشد و در اکثر کشورها برای ادامه تحصیل و مهاجرت قابل قبول است. 
این آزمون را سازمان PEARSON که ناشر انتشارات Longman می باشد برگزار می کند و همانند تافل با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام می شود و چهار مهارت اصلی زبان از جمله لیستنینگ (Listening)، ریدینگ (Reading)، رایتینگ (Writing) و اسپیکینگ  (Speaking) ارزیابی شده و نمره آن از ۹۰ محاسبه می شود. شایان ذکر است تمامی اسکیل ها در این آزمون توسط کامپیوتر و بدون دخالت عامل انسانی تصحیح می شود.

هم اکنون آزمون آزمایشی PTE آکادمیک، دقیقا همان آزمون اصلی، برای اولین بار و با بهترین کیفیت و تجهیزات برگزاری آزمون و سیستم نمره دهی هوش مصنوعی شبیه سازی شده توسط تیم بیان برتر برگزار می گردد.

ارائه کارنامه تا ۲ روز کاری

کارنامه  برای ارزیابی و نمره دهی با رعایت استانداردهای سیستمی، توسط هوش مصنوعی و کاملا مشابه آزمون اصلی به همراه  تحلیل فردی کتبی خودکار براساس معیار نمره دهی  در مدت ۵ روز کاری صادر می گردد.

سوالات استاندارد

جهت ارزیابی هرچه دقیق تر و فراهم آوردن محیطی کاملا شبیه سازی شده، برای تجربه واقعی آزمون، سوالات آزمون اصلی توسط تیم (پی تی ای) PTE آکادمی بیان برتر تهیه گردیده است.

انتخاب روز و ساعت آزمون به دلخواه شما

آزمون مورد نظر در روزهای زوج ( شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) در 2 نوبت (10:30 الی 13:30 و 14 الی 17) برگزار می گردد. به علاوه داوطلبان ۳۰ دقیقه زودتر در محل آزمون حضور یابند و ارائه کارت شناسایی الزامی است. 

مقرون به صرفه

فراهم آوردن شرایط مورد نظر برای داوطلب که امکان ارزیابی چند باره خود را قبل از آزمون اصلی دارد. 

 

تا 24 ساعت پس از ثبت نام، مشاور آزمون آزمایشی PTE بیان برتر برای هماهنگی زمان آزمون ازمایشی‌تان با شما تماس خواهد گرفت

ثبت نام آزمون آزمایشی PTE

نام خود را وارد نمایید.
نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
ایمیل خود را صحیح وارد نمایید.
شماره تماس خود را صحیح وارد نماید
242,000 (تومان)

ارسال دیدگاه جدید (3)

امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رای

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و خسته نباشید. با توجه به هزینه بالایی که در حال حاضر برای ماک در نظر گرفته شده است که تفاوت اندکی با ماک اصلی pte دارد .خواهشمندم نسبت به هزینه این ماک بررسی مجدد در نظر گرفته شود. با سپاس

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام روز به خیر. ممنون میشم اگر امکانش باشه امتحان ماک به یک نحو دیگر هم برگزار بشه تا کسانی که تمایل دارن در این امتحان شرکت کنند و منظور من همون بسته های بریتیش کانسل هست چون خود موتور اون سازمان بررسی کننده سطح بچه ها میباشد.ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام میخواستم راجب هزینه آزمون ماک PTE بدونم و اینکه آیا این آزمون که در خود موسسه انجام میشه کاملا شبیه آزمون اصلی هست ممنون

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد