تصحیح Writing

سرویس تصحیح تحلیلی Writing چیست؟
اگر نیاز به تصحیح با تحلیل کامل برای نوشته‌های خود دارید، آکادمی بیان‌برتر با تکیه بر تجربه چند ساله خود در امر آموزش، برگزاری آزمون‌های آزمایشی آیلتس و استفاده از برترین اساتید رایتینگ، نیاز شما را کاملا مرتفع خواهد کرد.

این تحلیل شامل چه مواردی می‌باشد؟
پس از ارسال فایل رایتینگ، اشکالات گرامری، لغتی و ساختاری آن گرفته خواهد شد. نقاط مثبت و منفی آن نوشته شده و پیشنهاداتی برای بهتر کردن آن ارائه می‌گردد. نمونه یک رایتینگ تصحیح شده Task2 را می‌توانید در فایل زیر مشاهده کنید:

CorrectedWriting

چند رایتینگ می‌توانم ارسال کنم؟
با پرداخت هزینه، می‌توانید یک بسته رایتینگ کامل، شامل یک Task1 و یک Task2 را (حداکثر 400 کلمه) برای ما ارسال نمایید.

هزینه تصحیح چقدر است؟
هزینه تصحیح Writing در آکادمی بیان‌برتر، تقریبا یک دوم هزینه تصحیح در بسیاری از سایت‌های داخلی و خارجی می‌باشد. برای دو رایتینگ 1 و 2 هزینه‌ای برابر 21 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

می‌خواهم Writing خود را برای تصحیح ارسال کنم؟
برای ارسال فایل Writing خود جهت تصحیح شدن ابتدا به سایت بانک ارجاع داده خواهید شد و پس از واریز هزینه، وارد صفحه ارسال فایل رایتینگ خواهید شد. توجه داشته باشید که در مرحله آپلود فایل از شما شماره تراکنش خواسته می شود که در هنگام واریز به شما نمایش داده می شود و حتی از طریق درگاه بانکی به شما پیامک می شود.

در صورتیکه درهریک از مراحل، دچار مشکل شدید، می‌توانید با شماره 09120707683 تماس گرفته و یا از طریق تلگرام این شماره، درخواست خود را ارسال نمایید. writingfile upload

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

ارسال دیدگاه جدید (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

عالي بود اقاي حسيني??????مرسي از اينكه پشت بچه هايين

This comment was minimized by the moderator on the site

واقعا این کارتون جالبه/ من تا الان 3بار رایتینگ ارسال کردم و خیلی از تصحیحتون رضایت داشتم و برام مفید بوده.ممنوووووووووووووووون از موسسه تون و اساتید دلسوز و متخصصتون

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. لطفا قبل از کامنت گذاشتن به پروفایل خود لاگین کنید